Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(sultru beauty @ 2008 11 10, 22:01)
ar ne per anksti po vieno karto tokias isvadas daryt?
du pakelius sunaudojau, apstabde siek tiek slinkima, man rods buvo rasyta ant ipakavimo,kad reiktu 2-3 menesius naudot normaliam rezultatui...
o mes, moterys, norim stebuklo per viena bandyma. blush2.gif


Na taip per anksti blush2.gif Bet žinot, norisi kuo greičiau tą rezultatą pamatyti bigsmile.gif O dar čia kadangi vien neigiamus atsiliepimus pasiskaičiau, tai ir padariau iškart skubotą sprendimą ax.gif

Atsakyti
QUOTE(litta @ 2008 11 11, 13:57)
beje o kaip jas naudoti? pirksiu pirma karta tai nlb zinau  blush2.gif


as isplauku galva sampunu, po to itrinu ta ampule i saknis ir i pacius plaukus, palaukiu apie 20 min ir vualia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 11 11, 16:45)
as isplauku galva sampunu, po to itrinu ta ampule i saknis ir i pacius plaukus, palaukiu apie 20 min ir vualia wub.gif


O kaip daznai ja itrini i plaukus? Uztektu viena ampule i savaite? g.gif
Dar prie to paties papirkau kauke plaukams, sampuna is tos pacios serijos taip pat turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenaa @ 2008 11 08, 13:18)
Na aš vis tik planuoju šiandien pradėt naudot smile.gif
Tik galvoju, ten parašyta tepti visus plaukus ir galvos odą, tai įdomu nepradės man labiau riebaluotis plaukai?  g.gif

Man tai riebino, ir dar tas kvapas keistas, mane erzino, isnaudojau gal 4 is viso pako, ispirdolinau as jas lauk.
Brudas, ir tiek. cool.gif
Atsakyti

o as naudoju orising kapsules,nuo slinkimo ir mineralines,nuo slinkimo dar tik viena sunaudojau,o mineralines man super,plaukai tokie svelnus is kart,pirksiu dar,tik sunku man gaut,jau visas vaistines beveik apejau,orising kapsuliu ir kaukiu nerandu reikalingu
dar noriu milk shake,turejau ampules senai,atsimenu plaukai buvo svelnus,bet kazkokie pasipute visi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 30 rugsėjo 2009 - 16:49
Labai gražūs plaukai, bet turbūt ir iš prigimties neblogi, ne tik nuo papildomų priemonių.]O kur yra pirkti tų Orising kapsulių?
Atsakyti
QUOTE(Mojo @ 2008 11 18, 18:53)
Labai gražūs plaukai, bet turbūt ir iš prigimties neblogi, ne tik nuo papildomų priemonių.]O kur yra pirkti tų Orising kapsulių?

euro vaistinej,bei sarmoj
Atsakyti
QUOTE(Sultry @ 2008 11 10, 22:01)
ar ne per anksti po vieno karto tokias isvadas daryt?
du pakelius sunaudojau, apstabde siek tiek slinkima, man rods buvo rasyta ant ipakavimo,kad reiktu 2-3 menesius naudot normaliam rezultatui...
o mes, moterys, norim stebuklo per viena bandyma. blush2.gif

Man jos ir visai neblogos pasirodo, plius ten aliejukas yra, man patikdavo pries plovima valandziuke palaikyt, po to sampunas- plaukai tokie pamaitinti, sunkus, vnzo geras ispudis. Bet naudojau ziema - vasara man jos per sunkios (mano plaukai greit riebaluojas)
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 11 18, 20:03)
euro vaistinej,bei sarmoj


Dėkui, reikės nusipirkti dar ir šitų. Šiuo metu naudoju ampules su placenta iš Eurokos, dar plaunu Himalaya šampūnu ir tepuosi tokiu pat kremu nuo slinkimo - visais būdais stengiuosi išsaugoti be galo krentančius plaukus ax.gif
Atsakyti
Neskaiciau visos temos, tad nezinau ar kas rasete Elgon firmos (cia Italijos) Primaria ampules.Dabar nusipirkau nuo plauku slinkimo, kainuoja apie 100 Lt / 10ampuliu.Kazi padeda nors kiek.
Atsakyti
Giminaite naudojo Orising ampoles,tai jai labai padejo.Ataugo net plaukai!Sako kai eziukas buvau bigsmile.gif .As irgi nusipirkau dabar naudoju paziuresim kaip bus.Pirkau vilniuj akropoly euro vaistinej.Tik mergaiciukes pirkdamos pasiziurekit pakuoteje ar yra visos ampoles.Pas mane vienos truko.Nusipirkau 7 verysad.gif .O pakuoteje turejo but 8.Kainavo 80lt.
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2008 11 20, 18:20)
Giminaite naudojo Orising ampoles,tai jai labai padejo.Ataugo net plaukai!Sako kai eziukas buvau  bigsmile.gif  .As irgi nusipirkau dabar naudoju paziuresim kaip bus.Pirkau vilniuj akropoly euro vaistinej.Tik mergaiciukes pirkdamos pasiziurekit pakuoteje ar yra visos ampoles.Pas mane vienos truko.Nusipirkau 7  verysad.gif  .O pakuoteje turejo but 8.Kainavo 80lt.


Tai tikriausia pirkai AHA ar pan g.gif: nes Caduta po 15 būna ax.gif
Atsakyti