Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(Lenaa @ 2008 11 07, 15:14)
Gal kuri esate naudojusi tokias ampules plaukams:

user posted image

Čia yra stiprinamasis, plaukų augimą skatinantis aliejus.
4u.gif

naudojau tokias, tik nuo slinkimo
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 11 07, 13:25)
naudojau tokias, tik nuo slinkimo


O buvo koks poveikis? Padėjo?
Atsakyti
QUOTE(Lenaa @ 2008 11 07, 23:37)
O buvo koks poveikis? Padėjo?

vat butent kad isvis jokio poveikio schmoll.gif
Atsakyti
Na aš vis tik planuoju šiandien pradėt naudot smile.gif
Tik galvoju, ten parašyta tepti visus plaukus ir galvos odą, tai įdomu nepradės man labiau riebaluotis plaukai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 11 07, 13:25)
naudojau tokias, tik nuo slinkimo


Aš irgi naudojau tokias nuo slinkimo. Efekto visiškai jokio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenaa @ 2008 11 08, 14:18)
Na aš vis tik planuoju šiandien pradėt naudot smile.gif
Tik galvoju, ten parašyta tepti visus plaukus ir galvos odą, tai įdomu nepradės man labiau riebaluotis plaukai?  g.gif

tik saknis itrinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 11 08, 13:28)
tik saknis itrinti ax.gif



Na aš jau po procedūros - patryniau šaknis, po to dar ant visų plaukų užlašinau ir įtryniau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenaa @ 2008 11 07, 14:14)
Gal kuri esate naudojusi tokias ampules plaukams:

user posted image

Čia yra stiprinamasis, plaukų augimą skatinantis aliejus.
4u.gif

Naudojau butent tokias. Sunaudojau 2 dezutes saziningai . Isvada- daugiau NIGDE NEPIRKSIU unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2008 11 09, 09:41)
Naudojau butent tokias. Sunaudojau 2 dezutes saziningai . Isvada- daugiau NIGDE NEPIRKSIU  unsure.gif


Aš po pirmo karto jokio poveikio nepajaučiau, tai turbūt sunaudosiu likusias šešias ampules ir daugiau nebepirksiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenaa @ 2008 11 10, 15:53)
Aš po pirmo karto jokio poveikio nepajaučiau, tai turbūt sunaudosiu likusias šešias ampules ir daugiau nebepirksiu...  g.gif

ar ne per anksti po vieno karto tokias isvadas daryt?
du pakelius sunaudojau, apstabde siek tiek slinkima, man rods buvo rasyta ant ipakavimo,kad reiktu 2-3 menesius naudot normaliam rezultatui...
o mes, moterys, norim stebuklo per viena bandyma. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 10 lapkričio 2008 - 22:03
griztant prie milk shake ampuliu, tai galiu pasakyti, kad kol kas sunaudojau tik 1, is pradziu poveikis toks keistokas buvo, nelabai patiko, nes plaukai naudojant kondiske buvo minkstesni, bet po to isryskejo kiti geriai: kad apmule purina plaukus, taciau jie ne tokie slidus ir minksti, kas man patiko, kad plaukai gerai issitiesino ir labai gerai atrodo beveik visa savaite mirksiukas.gif
zodziu, pirksiu dar, tik ieskau, kur Vilniuje butu jas galima nusipirkti pigiau negu uz 7,50? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 11 11, 12:32)
griztant prie milk shake ampuliu, tai galiu pasakyti, kad kol kas sunaudojau tik 1, is pradziu poveikis toks keistokas buvo, nelabai patiko, nes plaukai naudojant kondiske buvo minkstesni, bet po to isryskejo kiti geriai: kad apmule purina plaukus, taciau jie ne tokie slidus ir minksti, kas man patiko, kad plaukai gerai issitiesino ir labai gerai atrodo beveik visa savaite mirksiukas.gif
zodziu, pirksiu dar, tik ieskau, kur Vilniuje butu jas galima nusipirkti pigiau negu uz 7,50?  g.gif


Grozio salone Divalta (Juozapaviciaus g.) 55 Lt uz 8 ampules, tai gaunasi apie 6,8 Lt 4u.gif

beje o kaip jas naudoti? pirksiu pirma karta tai nlb zinau blush2.gif
Atsakyti