Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

as naudoju tokias ampules su placenta ir pantenoliu is eurokos.
user posted image
Atsakyti
Gal kas bandėt naujas Garnier ampules?
Atsakyti
Apioe tas ampoles nieko gero pasakyt negaliu (placentos).Naudojant lyg ir pamazejo slinkimas, nustojus vel tas pats.12vnt. sunaudojau.daugiau nepirksiu. g.gif
Atsakyti
O man super su "placenta" thumbup.gif Man neslinko, kai jas naudojau, bet plaukai labai sutvirtejo ax.gif
Atsakyti
aš anksčiau naudojau evelon su placenta, tai man labiau patiko nei dabartinės su giceroliu ir vitaminais... Jos gal abiau tinka toms kurios sausus plaukus turi. Nes mano vos patepus smarkiai smarkiai ima blizgėt... Tai tik vakarais galiu naudot, ryte nuplaudama. jau šešios tik liko tai sunaudojus nebepirksiu tokiu pat.
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 10 10, 20:03)
O man super su "placenta" thumbup.gif  Man neslinko, kai jas naudojau, bet plaukai labai sutvirtejo ax.gif

Man jos neblogos, tik labai riebaluojasi plaukai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2008 10 09, 16:57)
Gal kas bandėt naujas Garnier ampules?


kas cia per apmoles? Nieko negirdejau
QUOTE(lapiukas @ 2008 10 14, 19:04)
Man jos neblogos, tik labai riebaluojasi plaukai  schmoll.gif

man tai jos nei biskio neriebaluoja.. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2008 10 14, 21:38)
kas cia per apmoles? Nieko negirdejau

man tai jos nei biskio neriebaluoja.. mastau.gif

Reiskias LT dar nera. Italijoje atsirado Garnier serija nuo plauku slinkimo Fructis sampunas ir ampules nuo plauku slinkimo, tiek moterims tiek vyrams. Nusipirkau pries savaite ir naudoju kas antra diena. Sudomino, nes sudetyje tas pats aminexil kaip ir Vishy ampulese. Bet Vishy kainuoja 40E, o Fructis 20E unsure.gif
Atsakyti
As pradejau naudoti ampoles nuo plauku slinkimo Z.ONE na ir ka galiu pasakyti rezultatas greitai pasairode o ir kaina nera labai didele thumbup.gif .Viena ampole kainuoja 8lt.jei plauku slinkimas nera labai stiprus galima ampole naudoti per du kartus,ir jausmas ydomus kai istepi galva apsaldo ir po kiek laiko praeina.
Atsakyti
Sunaudojau 8 Milk Shake ampules.Ką galiu pasakyti?Plaukai tikrai žymiai lengviau išsišukuoja ir po 8 ampolių sveikesni atrodo.Net draugė pastebėjo, kad plaukai gražesni, labiau blizga ir ant galvos nebe toks koltūnas styro biggrin.gif
Atsakyti
siandien sunaudojau 1 savo milk shake ampule. naudojant kauke (kondiske)plaukai minkstesni negu dabar g.gif
Atsakyti
Gal kuri esate naudojusi tokias ampules plaukams:

user posted image

Čia yra stiprinamasis, plaukų augimą skatinantis aliejus.
4u.gif
Atsakyti