Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

QUOTE(Maserati @ 2008 09 23, 16:31)
o cia tos sildancios,kur tu pirkai?
kaip jas naudoji?
bent is to gal sugebesiu nupasakoti kirpejai,apie butent kurias ampules kalbu:)

įtrinu į plaukus, užsidedu šiukšlių maišą ant galvos ir šildau fenu 5-10 min. ax.gif Instrukcija rašo taip - paskirstyti ant plaukų, palaikyti 3-5 min., jei plaukai labai pažeisti, apdengti juos kepurėle ir laikyti po karšto oro rove 5-10 min. Nuskalauti vandeniu.

Jų tikslus pavadinimas Milk Shake Repairing Hair Treatment smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 24, 10:42)
Jų tikslus pavadinimas Milk Shake Repairing Hair Treatment  smile.gif



Aš irgi vakar pabandymui nusipirkau vieną tokią ampulę. Kirpėja sakė, kad net balzamo nereikia naudoti, koks geras jų poveikis. Ar tikrai taip? Kaip Jus darote. Aš kažkaip įpratus po plovimo šampūnu būtinai su kondicionieriumi perskalauti plaukus, o paskui jau eitų ampulė. Ar ne per daug bus plaukams, neapsunks jie? g.gif

O beje, kiek mokėjote už ampulę, jei nepaslaptis? Aš tai pirkau po 7 lt. už vienetą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tojama: 25 rugsėjo 2008 - 07:49
QUOTE(tojama @ 2008 09 25, 08:46)
Aš irgi vakar pabandymui nusipirkau vieną tokią ampulę. Kirpėja sakė, kad net balzamo nereikia naudoti, koks geras jų poveikis. Ar tikrai taip? Kaip Jus darote. Aš kažkaip įpratus po plovimo šampūnu būtinai su kondicionieriumi perskalauti plaukus, o paskui jau eitų ampulė. Ar ne per daug bus plaukams, neapsunks jie?  g.gif

O beje, kiek mokėjote už ampulę, jei nepaslaptis? Aš tai pirkau po 7 lt. už vienetą.

aš plaunu tik su šampūnu, nieko daugiau nededu, bijau, kad nesusiriebaluotų per greit plaukai ax.gif Poveikis tikrai geras, skalaujant plaukus po ampulės jie kaip tokie švlenūs ir slidus, nemoku net apsakyt wub.gif

Už dėžutę mokėjau 58 lt, tai viena ampulė gaunas 7 Lt 25 ct ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 25, 11:17)

Už dėžutę mokėjau 58 lt, tai viena ampulė gaunas 7 Lt 25 ct  ax.gif



O kaip dažnai tomis ampulėmis reikia naudotis. Gal užtenka kartą per savaitę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tojama @ 2008 09 25, 11:48)
O kaip dažnai tomis ampulėmis reikia naudotis. Gal užtenka kartą per savaitę?  g.gif

man sakė iš pradžių geriau per kursą (8 ampulės) kiekvieną plovimą naudot, o vėliau profilaktiškai galima ir kiartą į savaitę ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 25, 12:43)
man sakė iš pradžių geriau per kursą (8 ampulės)  kiekvieną plovimą naudot, o vėliau profilaktiškai galima ir kiartą į savaitę  ax.gif


isigijau ir as sitas ampules. man sake naudoti kas antra plovima..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 09 26, 13:49)
isigijau ir as sitas ampules. man sake naudoti kas antra plovima..smile.gif

o kas kiek laiko galvą plauni ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 26, 19:58)
o kas kiek laiko galvą plauni ?  ax.gif


7,2,5dieni :)arba dazniau,jei ispuola vakaras,kai noris palaidais plaukais eiti:)
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 09 26, 21:50)
7,2,5dieni :)arba dazniau,jei ispuola vakaras,kai noris palaidais plaukais eiti:)

geras grafikas lotuliukas.gif

Kas man dar patinka ampulėse - visiškai neriebina plaukų, nors įtrinu ir į šaknis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 09 26, 21:52)
geras grafikas  lotuliukas.gif

Kas man dar patinka ampulėse - visiškai neriebina plaukų, nors įtrinu ir į šaknis  thumbup.gif


tau vienos ampules uztenka visiems plaukams?:)kaip jos turini istepi?smile.gif
Atsakyti
Gal kuri bandet Collistar plauku ampules nuo slinkimo?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 09 26, 21:53)
tau vienos ampules uztenka visiems plaukams?:)kaip jos turini istepi?smile.gif

užtenka tikrai smile.gif galvojau, kad neužteks, bet jau nebežinojau kur betept biggrin.gif Įsipilu į delnus biškį, patrinu ir tada trinu į šanknis, į plaukus, šaknis gerai ištepu smile.gif mnao plaukai žemiau pečių ax.gif
Atsakyti