Įkraunama...
Įkraunama...

Ampulės plaukams

merginos, as vienakart pabandziau brelil firmos ampole. Ten skystis ir milteliai yra, kuriuos reikia supilti i skysti ir ituo tirpalu istepti plaukus. Bandziau karta - man patiko, tik aiksu nenustojo visiskai plaukai slinkti. Ar kas naudojot ilgesni laika? 4u.gif
Atsakyti
Man ir mano sesei nuo plaukų slinkimo padėjo Vishy kapsulės. Man ne taip labai slinko, kaip sesei, jos plaukus tiesiog kuokštais galėdavai ištraukt unsure.gif . Tikrai jai padėjo 4u.gif . Po naudojimo plaunant galva max iškrisdavo keli plaukučiai.
Atsakyti
QUOTE(Eglutė_ @ 2008 08 07, 14:59)
mačiau ampolyčių eurokose, už 2lt thumbup.gif  nežinau ar tokios padeda, bet jau kaip perka jas, giria visos.  g.gif


Noredama isitikinti ar Tau tiks - nusipirki 5 kokias - jei kas antra diena plaukus plauni panaudoki ir matysi 4u.gif

Man tai tinka ir patinka biggrin.gif
Atsakyti
man jos ir padeda,tos kur su placenta.Ji stabdo slinkima ir kartub skatina augima.Jas panaudojus mano plaukuciai atsigavo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as taip pat perku su placenta. labai norimo rezultato sunaudojus 5 nepamaciau, bet nusipirkau dar apie 12, tai gal tiek sunaudojus bus geriau ax.gif
Atsakyti
As naudoju milkshake ampules... tai labai super thumbup.gif ir rezultatas jauciasi, veikimo principas idomus g.gif uztepus ant dregnu plauku jauciu kaip syla plaukai blink.gif kirpeja sake kad taip vyksta nes galiukai pazeisti...ir nustos taip daryti kai uzgydis plaukucius smile.gif man viso labo pakako vienos dezutes su paskutem ampulem jau nebekaito wink.gif
Atsakyti
Labukas. Man milkandshake ampulyte uzdejo kirpykloje, tai ir po antro plovimo plaukuciai vis dar svelnus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniusik5 @ 2008 08 09, 09:35)
As naudoju milkshake ampules... tai labai super  thumbup.gif ir rezultatas jauciasi, veikimo principas idomus  g.gif uztepus ant dregnu plauku jauciu kaip syla plaukai  blink.gif kirpeja sake kad taip vyksta nes galiukai pazeisti...ir nustos taip daryti kai uzgydis plaukucius smile.gif man viso labo pakako vienos dezutes su paskutem ampulem jau nebekaito wink.gif



kurias butent tu pirkai?gal gali foto ikelti ar nuoroda kaip jos atrodo?smile.gif kokia kaina ir kiek ju pirkai?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 08 09, 18:51)
kurias butent tu pirkai?gal gali foto ikelti ar nuoroda kaip jos atrodo?smile.gif kokia kaina ir kiek ju pirkai?


manau kad ju tik viena rusis yra, nuorodos kaip atrodo neradau bet dezute tokia balta gan didele su oanziniu uzrasu "milk shake" pirkau ju dezute joje 8 ampules
kainuoja berods apie 48lt teiraukis kirpyklose ax.gif ir patarciau nesusigundyt kitom priemonem jei netures situ... schmoll.gif siaip kaina kokybe tikrai atitinka thumbup.gif
Papildyta:
visgi radau kaip atrodo imetu nuoroda

http://www.hairsuper.../small/2265.jpg
Atsakyti
Sarmoje yra žaliose pakuotėse ampulytės, viena pažystama vartojo ilgai, nes po gimdymo dėl hormonų pradėjo slinkti plaukai, tai jai tai padėjo, aišku vartojo kelis kursus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniusik5 @ 2008 08 10, 13:58)
manau kad ju tik viena rusis yra, nuorodos kaip atrodo neradau bet dezute tokia balta gan didele su oanziniu uzrasu "milk shake" pirkau ju dezute joje 8 ampules
kainuoja berods apie 48lt teiraukis kirpyklose  ax.gif  ir patarciau nesusigundyt kitom priemonem jei netures situ... schmoll.gif siaip kaina kokybe tikrai atitinka  thumbup.gif
Papildyta:
visgi radau kaip atrodo imetu nuoroda

http://www.hairsuper.../small/2265.jpg


aciu tau labai! rytoj skambinsiu i kirpykla ir uzsisakysiu:) o kas kiek laiko jas naudoti?kiekviena plovima?kas antra diena mazdaug plaunu galva
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 08 10, 17:57)
aciu tau labai! rytoj skambinsiu i kirpykla ir uzsisakysiu:) o kas kiek laiko jas naudoti?kiekviena plovima?kas antra diena mazdaug plaunu galva


manau pakaks du kartus i savaite uzdet rolleyes.gif as dalindavau viena ampule i dvi dalis... na ta prasme visos iskart nesunaudodavau ir jokiu budu netepk saknu umn.gif nes prades riebaluotis doh.gif na siaip kirpeja dar turetu paaiskinti kaip naudot... kad butu paprasciau surasti as pirkau ametistejoj kaune, o kainos daug maz visur panasios 4u.gif
Atsakyti