Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(Inetux @ 2007 01 25, 11:15)
Ner uz ka mirksiukas.gif
Nzn, man taip nenutiko unsure.gif  g.gif
Papildyta:
Dabar paziurejau, kad mano duotoj nuorodoj parsisiuncia demo versija, gal todel ir baigias laikas g.gif Is cia galima pilna versija parsisiust mirksiukas.gif

nu man,kad ir iš ten parsisiunčiau vistiek rašo kaip ir tai mamytei tą patį,kažin kodėl taip? g.gif verysad.gif
Atsakyti
thumbup.gif Parsisiunciau ir as Magic Photo Editor thumbup.gif , gera programele.
Atsakyti
ir as parsisiunciau thumbup.gif ziuresim ar leis ilgiau naudotis tongue.gif patinka man sita programele drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites,gal zinote kur galima rasti vestuviniu remeliu?Drauge nori,kad padaryciau kvietimus,tai ieskau kazko kas susije su vestuvemis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braziute @ 2007 02 01, 15:22)
Mergaites,gal zinote kur galima rasti vestuviniu remeliu?Drauge nori,kad padaryciau kvietimus,tai ieskau kazko kas susije su vestuvemis 4u.gif

parsisiųsk programą pilną versija-tikrai yra didelis pasirinkimas rėmelių-veselei ir yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 02 01, 13:27)
parsisiųsk programą pilną versija-tikrai yra didelis pasirinkimas rėmelių-veselei ir yra  thumbup.gif


o apie kokia programa tu kalbi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braziute @ 2007 01 24, 21:11)
na man tas pats klausimas iskylo,ar neterminuotas laikas? g.gif naudojausi keleta dienu,o dabar viska duoda dar daryti,bet kai noriu ikelti nuotraukyte ismeta toki uzrasa:
                          30-time-trial over!Please register it

                                              OK

gal kaim taip buvo?ka daryti?




man ir tas pats verysad.gif tik 30kartu duoda pabandyti,gaila unsure.gif na turesiu bent jau remeliu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginux @ 2007 02 01, 20:26)
man ir tas pats verysad.gif tik 30kartu duoda pabandyti,gaila unsure.gif na turesiu bent jau remeliu blink.gif

A pie tą-kuri kalbama šioje temoje mirksiukas.gif
čia
Atsakyti
QUOTE(Reginux @ 2007 02 01, 20:26)
man ir tas pats verysad.gif tik 30kartu duoda pabandyti,gaila unsure.gif na turesiu bent jau remeliu blink.gif

ir man tas pats verysad.gif bet remeliai tikraio gražūs 4u.gif
Atsakyti
Ir aš jau turiu tą programą-magic...tik nelabai supratau-ten duoda "foną"...o jį galima pakeisti? g.gif nes man tikrai nevisur jis dera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksiuke @ 2007 02 07, 21:38)
Ir aš jau turiu tą programą-magic...tik nelabai supratau-ten duoda "foną"...o jį galima pakeisti?  g.gif nes man tikrai nevisur jis dera  schmoll.gif

žinoma,kad galima. ax.gif
paspausk- BACKDROP,ir foną pasirink kokį tik nori iš savo kompiuterio. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginux @ 2007 02 01, 19:26)
man ir tas pats verysad.gif tik 30kartu duoda pabandyti,gaila unsure.gif na turesiu bent jau remeliu blink.gif

man ir baigėsi... verysad.gif o kaip tu naudoji tuos rėmelius? juk neduoda įkelt nuotrauką unsure.gif gal galima kitaip tą rėmelį ant nuotraukos uždėt? 4u.gif
Atsakyti