Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(insk @ 2007 01 24, 15:49)
man tai labai graziai jau pasidaro foto  lotuliukas.gif
ismokau
dekui Inetux  mirksiukas.gif

Ner uz ka mirksiukas.gif

QUOTE(braziute @ 2007 01 24, 21:11)
na man tas pats klausimas iskylo,ar neterminuotas laikas? g.gif naudojausi keleta dienu,o dabar viska duoda dar daryti,bet kai noriu ikelti nuotraukyte ismeta toki uzrasa:
                          30-time-trial over!Please register it

                                              OK

gal kaim taip buvo?ka daryti?

Nzn, man taip nenutiko unsure.gif g.gif
Papildyta:
Dabar paziurejau, kad mano duotoj nuorodoj parsisiuncia demo versija, gal todel ir baigias laikas g.gif Is cia galima pilna versija parsisiust mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti, ar galima ir kaip padaryti, kad pasikeistų fono paveikslėlis. Tas , kuris dabar yra mėlynas su obelų žiedais. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KAMANĖ @ 2007 01 25, 11:32)
Norėčiau paklausti, ar galima ir kaip padaryti, kad pasikeistų fono paveikslėlis. Tas , kuris dabar yra mėlynas su obelų žiedais. blush2.gif

spaudi Backdrop ir pasirenki paveiksleli ar nuotrauka is savo kompiuterio mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites o gal kas nors turite jpg formate 2007 m.kalendoriu liet.kalba su 12 men. ant vieno lapo. Labai labai reikia.
Gal kas atsius i Grazim@rambler.ru
???
Arba gal kur internete yra


is anksto dekojiu
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 01 25, 10:54)
spaudi Backdrop ir pasirenki paveiksleli ar nuotrauka is savo kompiuterio mirksiukas.gif



O gal yra kur internete graziu paveiksleliu kurios butu galima panaudoti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Simpatiaska @ 2007 01 25, 16:32)
Mergaites o gal kas nors turite jpg formate 2007 m.kalendoriu liet.kalba su 12 men. ant vieno lapo. Labai labai reikia.
Gal kas atsius i Grazim@rambler.ru
???
Arba gal kur internete yra
is anksto dekojiu



Ir man toks nepamaisytu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 01 25, 09:15)
Ner uz ka mirksiukas.gif
Nzn, man taip nenutiko unsure.gif  g.gif
Papildyta:
Dabar paziurejau, kad mano duotoj nuorodoj parsisiuncia demo versija, gal todel ir baigias laikas g.gif Is cia galima pilna versija parsisiust mirksiukas.gif



na nieko nesigauna g.gif meta ta pacia lentele,vadinasi,gal padare apribojimus verysad.gif ,o kai tu seniai naudojiesi,tai nesusigaudo,dar,jei taip kaip sakau,tai geriau,net nejudink tos programeles,kad neuzkoduotu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomke @ 2007 01 25, 18:44)
O gal yra kur internete graziu paveiksleliu kurios butu galima panaudoti  ax.gif

Tam reikalui as darbastalius naudoju, graziu galima rast www.dykai.lt mirksiukas.gif

QUOTE(braziute @ 2007 01 25, 18:53)
na nieko nesigauna g.gif meta ta pacia lentele,vadinasi,gal padare apribojimus verysad.gif ,o kai tu seniai naudojiesi,tai nesusigaudo,dar,jei taip kaip sakau,tai geriau,net nejudink tos programeles,kad neuzkoduotu mirksiukas.gif

Kad jau perinstaliavo vyras kompa ir ta programa istryne gun_bandana.gif parsisiunciau vel, ziuresim kaip bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 01 25, 23:13)
Tam reikalui as darbastalius naudoju, graziu galima rast www.dykai.lt mirksiukas.gif
Kad jau perinstaliavo vyras kompa ir ta programa istryne gun_bandana.gif parsisiunciau vel, ziuresim kaip bus unsure.gif

man tai daro kol kas mirksiukas.gif

o del kalendoriu, as turiu bigsmile.gif

bet ne jpg, o worde mirksiukas.gif
o kam jum jpg formate reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 01 25, 10:54)
spaudi Backdrop ir pasirenki paveiksleli ar nuotrauka is savo kompiuterio mirksiukas.gif

o juo neina paryškyt nuotraukas ir panašiai?
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 01 29, 11:53)
o juo neina paryškyt nuotraukas ir panašiai?

manau, ne, arba dar neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 01 25, 11:15)
Ner uz ka mirksiukas.gif
Nzn, man taip nenutiko unsure.gif  g.gif
Papildyta:
Dabar paziurejau, kad mano duotoj nuorodoj parsisiuncia demo versija, gal todel ir baigias laikas g.gif Is cia galima pilna versija parsisiust mirksiukas.gif

tu nuostabi 4u.gif ačiū labai labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Net nepagalvojau kad taip graziai galima nuotraukas pasidaryti! dekui visiems uz nuorodas smile.gif rytoj leksiu sunelio nuotrauku pasidaryti 4u.gif
Atsakyti