Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(I&A @ 2006 12 05, 00:54)
o ka daryti, kai sios programos lakas baigiasi? o isnaujo instaliuoti neduoda sad.gif g.gif

bandomasis laikotarpis 30 dienų, po to reikia išinstaliuoti ir vėl suinstaliuoti
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2006 12 19, 14:50)
bandomasis laikotarpis 30 dienų, po to reikia išinstaliuoti ir vėl suinstaliuoti

tikrai verysad.gif
buvau susiinstaliavus, pasibaige - isinstaliavau, bet isnaujo instaliuojant neleidzia daryti sad.gif daro toki uzrasa ant foto unsure.gif
Atsakyti
Nejaugi nėra kukiu internetiniu puslapiu kur galima rasti gražių ir originaliu rėmelių, kad butu galima juos tik uždėti ant originalios foto?
Atsakyti
tik reikia geriau paieskoti ir viska galima rasti smile.gif
Atsakyti
Ateinu čia todėl kad gal kas žino ieškoti man beprasmiška kai anglu kalbos 0 žinių ir ne nežinau ko ieškoti ir kaip
Atsakyti
QUOTE(I&A @ 2006 12 05, 00:54)
o ka daryti, kai sios programos lakas baigiasi? o isnaujo instaliuoti neduoda sad.gif g.gif

Duos tik tada, kai visa kompiuteri perinstaliuosi biggrin.gif mirksiukas.gif

O as gal iski ne i tema, bet noriu paklaust biggrin.gif GAl kas bandet tas remeliais pagrazintas nuotraukas pasidaryt? Ar ju neapkarpo fotoatelje g.gif unsure.gif

As siuo metu su magicphotom programa nuotraukas grazinu thumbup.gif Ir jinai yra be naudojimosi termino, ta prasme naudojimosi laikas nesibaigia mirksiukas.gif cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 18 sausio 2007 - 19:36
QUOTE(Inetux @ 2007 01 18, 21:30)
Duos tik tada, kai visa kompiuteri perinstaliuosi biggrin.gif  mirksiukas.gif

O as gal iski ne i tema, bet noriu paklaust biggrin.gif GAl kas bandet tas remeliais pagrazintas nuotraukas pasidaryt? Ar ju neapkarpo fotoatelje g.gif  unsure.gif

As siuo metu su magicphotom programa nuotraukas grazinu thumbup.gif  Ir jinai yra be naudojimosi termino, ta prasme naudojimosi laikas nesibaigia mirksiukas.gif cia


as bandziau, tai kukurias smarkiai apkarpo doh.gif o kaikurios labai graziai pasidaro thumbup.gif

o kaip tos programos fona keisti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo insk: 19 sausio 2007 - 22:50
jau radau bigsmile.gif thumbup.gif

dėkui už nuoroda, labai patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 01 18, 19:30)

As siuo metu su magicphotom programa nuotraukas grazinu thumbup.gif  Ir jinai yra be naudojimosi termino, ta prasme naudojimosi laikas nesibaigia mirksiukas.gif cia


ar tikrai šios programos laikas neterminuotas? aš parsisiunčiau, padirbėjau keletą dienų, ir viskas, nebeleidžia toliau. gal ne tą versiją parsisiunčiau???
Atsakyti
QUOTE(insk @ 2007 01 19, 23:41)
as bandziau, tai kukurias smarkiai apkarpo  doh.gif  o kaikurios labai graziai pasidaro  thumbup.gif
Aisku, tada reiks pabandyt ir man bigsmile.gif
o kaip tos programos fona keisti?  g.gif

Va vienintelis tos programos minusas, kad ten is savo kompiuterio turi kokius paveikslelius ikelt arba nuotrauka mirksiukas.gif

QUOTE(eegle @ 2007 01 22, 17:10)
ar tikrai šios programos laikas neterminuotas? aš parsisiunčiau, padirbėjau keletą dienų, ir viskas, nebeleidžia toliau. gal ne tą versiją parsisiunčiau???

Neterminuotas. Nzn kodel tau pasibaige g.gif
Atsakyti
man tai labai graziai jau pasidaro foto lotuliukas.gif
ismokau
dekui Inetux mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 01 18, 18:30)
As siuo metu su magicphotom programa nuotraukas grazinu thumbup.gif  Ir jinai yra be naudojimosi termino, ta prasme naudojimosi laikas nesibaigia mirksiukas.gif cia



QUOTE(eegle @ 2007 01 22, 15:10)
ar tikrai šios programos laikas neterminuotas? aš parsisiunčiau, padirbėjau keletą dienų, ir viskas, nebeleidžia toliau. gal ne tą versiją parsisiunčiau???



na man tas pats klausimas iskylo,ar neterminuotas laikas? g.gif naudojausi keleta dienu,o dabar viska duoda dar daryti,bet kai noriu ikelti nuotraukyte ismeta toki uzrasa:


30-time-trial over!Please register it

OK

gal kaim taip buvo?ka daryti?



Atsakyti