Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

Ir man nepasididina./ Tai kaip juos normalaus dydzio issisaugoti? O ant kokio popieriaus spausdinat pamoku tvarkarascius?
Atsakyti
Nerida, aciu tau, pagaliau be manes kazkas savo darbelius kelia cia, labai superiniai remeliai. kai krauni per radikal.ru nuimk visas varneles, o ant "prevju" vietoj 180 parasyk 300.
o spausdinti kalendorius galima ant paprasto A4 lapo.

user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 14 lapkričio 2008 - 11:11
aciu Atile uz patarimus,nezinau tik kur tas varneles nuimti reiks paieskot.remeliai beje ne mano,parsisiuntus bet pamaniau gal kas pasinaudos
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Nerida labai grazus remeliai tik jie mazo formato, o uzkrovei dabar gerai smile.gif

user posted image

ir be uzraso
user posted image

user posted image

be uzraso
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 14 lapkričio 2008 - 11:52
atile,koki groziai blush2.gif kad as taip mokeciau...
Atsakyti
Atile kaip jau minejau remeliai ne mano,idejau toki dydi koks buvo.tavo darbeliai tai tikrai labai grazus,issisaugojau pakvietima i antraji gimtadieni,mano pupai kaip tik sausi bus du metukai smile.gif gal turi koki kalendoriu padaryta su scrapbooks man jie labai grazus smile.gif
Atsakyti
KELETAS IŠ INTERNETO - LAIKAS RUOŠTIS ŠVENTĖMS mirksiukas.gif
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
NESUPRANTU g.gif ,KODĖL NEATIDARO PILNU DYDŽIU...

ATILE,KELIANT PER RADIKAL.RU NEMATAU JOKIŲ VARNELIŲ blush2.gif IR NĖRA JOKIŲ SKAIČIUKŲ KURIUOS REIKIA PADIDINTI ax.gif ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PASmane: 14 lapkričio 2008 - 13:53
NA,BANDAU ĮKELTI VIENĄ KITAIP ax.gif

user posted image

PAVYKO thumbup.gif ... ATRODO RADAU TAS VARNELES,PIRMA REIKIA PASPAUSTI-REDOKTIROVAT bigsmile.gif IR ATSIDARIUSIAME KITAME LANGE PATAISYTI,KAIP PATARĖ ATILĖ drinks_cheers.gif

P.S. JEI KAM PATIKO PRIEŠ TAI BUVĘ RĖMELIAI , GALĖSIU ĮDĖTI IŠ NAUJO ,KAD ATSIDARYTŲ PILNU DYDŽIU mirksiukas.gif ...

GYVENI ŽMOGUS IR MOKAISI lotuliukas.gif ...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PASmane: 14 lapkričio 2008 - 14:39
PASmane, man prasom uzkrauti is naujo ta violetini antra ir su tom trim mergickom biggrin.gif aciu! Mes nugalesim lotuliukas.gif

Nerida su scrap'u rinkinukais ir as darau remelius, bet zinau apie kokius tu sneki, yra tokia temele "scrapbooks" gal ten ka rasi, as tokiu neturiu smile.gif
Atsakyti
PRAŠOM 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
DAR KITOKIŲ RADAU ax.gif
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
na mamytes jus ir saunuoles thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Chera,2008 11 11, 12:44]
vat kad pasididina, bet su desiniu peles klavisu negalima SAVE AS padaryti doh.gif


CHERA, AR PAVYKO ĮSISEIVINTI TUOS PAVEIKSLĖLIUS,KUR RAŠYMUI? JEI NE-GALĖSIU NAUJAI ĮKELTI(KAIP PAMOKĖ ATILĖ wub.gif ).
Atsakyti