Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(nerida @ 2008 11 13, 13:00)
klev>atsidarai remeli jeigu jis kiauras tai viduj matosi languciai,spaudi keisti.kopijuoti,jei jis nekiauras reikia ji istrinti tada spausti keisti kopijuoti,tada atsidarai fotke spaudi ant jos keisti kopijuoti,tada ant remelio spaudi keisti ideti.pasidarai tinkama dydi,sukeiti sluoksnius ir viskas



dekui nerida, o gal gali pasakyt kaip tuos sluoksnius sukeist nes dar sios programos neperpratau.
Atsakyti
valio kazkas gavosi aciu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif idejau foto i kalendoriu
Atsakyti
tai idek parodyti savo grozi smile.gif dziugu kad gavosi,sluoksnius kaip sukeis radai taip.
Atsakyti
o gal kas turit kalendoriu padarytu su scrapbooks blush2.gif man jie tokie grazus wub.gif tik gaila nemoku tokiu pasidaryti schmoll.gif
Atsakyti
o kaip ikelt i cia paveiksleli ( i si foruma) g.gif noriu parodyt pirma blyna.
Atsakyti
oi klev ikelt tai ir as nemoku,nezinau kaip g.gif bet butu labai idomu paziureti kaip tau pavyko smile.gif
Atsakyti
kol kas tik padariau su kiauru remeliu, o kaip sukeist sluoksnius tai nezinau, g.gif
Atsakyti
turiu klausimeli, padekit prasau, kadangi as dar tik mokausi... blush2.gif
turiu kalendoriu turiu foto, kuria noriu i ji ikelti, taciau kai uztempiu viena sluoksni ant kito, man gaunasi, kad mano nuotrauka didesne uz visa pati kalendoriu. Kaip padaryti kad atitiktu dydziai ir gautusi viskas proporcingai?
aciu 4u.gif
Papildyta:
P. S. banau dirbti su photoshop'u smile.gif
Atsakyti
klev>kaip jau uzdedi fotke ant remelio issitampai kokio mazdaug dudzio reikia,tata spaudi sluoksnis>naujas sluoksnis,ir kur kairej pusej yra rodo sluoksnius,tai paimi remeli su pele ir uztempi ant fotkes ir jis turi isidet i remelio vidu.tada dar paspaudi ant tokios rodykles kuri rodo i keturias puses ir pakoreguoji fotke,patempi i kaire ar i dedine i apacia ar virsu
Atsakyti
Aciu, bet turbut vistiek kazka ne taip darau, nesigauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Makra @ 2008 11 13, 22:03)
turiu kalendoriu turiu foto, kuria noriu i ji ikelti, taciau kai uztempiu viena sluoksni ant kito, man gaunasi, kad mano nuotrauka didesne uz visa pati kalendoriu. Kaip padaryti kad atitiktu dydziai ir gautusi viskas proporcingai?
aciu  4u.gif
Papildyta:
P. S. banau dirbti su photoshop'u smile.gif

reikia sumazinti nuotrauka arba padidinti kalendoriu smile.gif Edit - transform - scale mirksiukas.gif laikant "shift" proporcingai sumazinsi arba padidinsi smile.gif
Atsakyti
NESUPRANTU NERIDA. ar as kazka negerai darau nesigauna. gaunasi foto o aplink langeliai pilki, kaip padaryt matoma remeli. verysad.gif g.gif
Atsakyti