Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

o gal galite pasakyti kaip nes as nemoku. su gimpu ikelt i siuos kalendorius foto.
Atsakyti
Aš labai atsiprašau, kad ne į temą rašau poster_offtopic.gif: , bet gal galit man paaiškinti, ar nukreipti, kur skaityti, kaip tokus rėmelius panaudoti su nuotraukomis per Photoshop programą...
Atsakyti
Atile kaip ti speji tokius grožius kurti thumbup.gif ? Aš viena kita namie pasidarau, nes tik po darbo valandu prie "šopo" prisėdu
Atsakyti
gal zinot kur ras potoshop kur tik nuotrauka ikelt ir remelius padaro. na kazkas panasaus. smile.gif
Atsakyti
Didlu kalendorius biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aciu uz grazius kalendorius drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
na ir grozis atile. o gal galite pasakyt ar galima i siuos tvarkarascius ar kalendorius idet foto su gimp programa ir kaip juos idet, nes nemoku. o norisi. verysad.gif
Atsakyti
Atile, gal turi rėmelių Kalėdų tema blush2.gif , na panašių, kaip su Naujaisiais, kad galima būtų išsiuntinėt kaip atvirukus artimiesiems ax.gif
Atsakyti
klev>atsidarai remeli jeigu jis kiauras tai viduj matosi languciai,spaudi keisti.kopijuoti,jei jis nekiauras reikia ji istrinti tada spausti keisti kopijuoti,tada atsidarai fotke spaudi ant jos keisti kopijuoti,tada ant remelio spaudi keisti ideti.pasidarai tinkama dydi,sukeiti sluoksnius ir viskas
Atsakyti
sveikos

o gal kuri turite kalendoriu su "ratais"?
as turiu viena bendra toki, bet butu smagiau, kad butu keliem menesiam arba kiekvienam menesiui atskirai biggrin.gif
prasau idekite jei kas turite wub.gif
Atsakyti