Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

yra toks puslapiukas imikimi.com ten visokiausiu remeliu yra ir kitu grozybiu,reikia tik prisiregistruoti parsisiusti plugina instaliuoti ir viskas gali grazinti savo foto 4u.gif
Atsakyti
Jūs man žaliai paaiškint. Na gerai, turiu rėmėlį (tarkim, png formatu išsaugotas kompe, matyt, jie visi png saugojas?). Turiu fotkę (jpg). Ar man parsisiųsti kažkokią programą, kad galėčiau tą fotkę įkelt į rėmelį? Ar koks principas? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 10 30, 16:39)
Jūs man žaliai paaiškint. Na gerai, turiu rėmėlį (tarkim, png formatu išsaugotas kompe, matyt, jie visi png saugojas?). Turiu fotkę (jpg). Ar man parsisiųsti kažkokią programą, kad galėčiau tą fotkę įkelt į rėmelį? Ar koks principas? Ačiū.

as dirbu su photoshopu... jis daug formatu leidzia atidaryti... o po to viska uzsaugoji jog formatu thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane, buvau i kelione isvykus smile.gif


nerida, tas psl geras, bet tu foto laboratorija nedaro nes jos netokio dydio, dazniausiai kvadratines


solo, atsisiusk photosopa tam reikalui smile.gif
Atsakyti
mamytes gal galite pasakyti kur butu galima rast remeliu kiauru.
Papildyta:

gal galite pasakyti kaip gimp programa man uzdeti remelius, turint rėmėlį png formatu išsaugota kompiuteryje ir nuotrauka. Ačiū.
Atsakyti
ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(klev @ 2008 10 30, 23:42)
mamytes gal galite pasakyti kur butu galima rast remeliu kiauru.
Papildyta:

gal galite pasakyti kaip gimp programa man uzdeti remelius, turint rėmėlį png formatu išsaugota kompiuteryje ir nuotrauka. Ačiū.

Reikia atsidaryti abu - ir nuotrauką ir rėmelį. Tada kopijuoti rėmelį ir dėti ant nuotraukos smile.gif
Atsakyti
kalendoriai
user posted image

user posted image

remelis
user posted image

dezutes mini dovanelei ideti smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 03 lapkričio 2008 - 11:24
g.gif o tai tie remeliai turi buti kiauri ar kaip?nes kai ikeliu ta paveiksleli i remeli tai kaip ji lygiai idet i ta remeli nesuprantu. gal galit kas paaiskinti placiau. aciu.
Papildyta:
turejau omeny gimp programoje kaip uzdet remelius verysad.gif
Atsakyti
superiniai remeliai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Atile,2008 11 03, 12:24]
kalendoriai

remelis

dezutes mini dovanelei ideti smile.gif

SUPER thumbup.gif ,ATILE. TIESIOG NEPAKARTOJAMA

flirt.gif. O GAL DAR KOKĮ KALENDORIŲ SU JAUČIU PAGAMINTUM? blush2.gif
Atsakyti
pas mane, jei koks gausis neblogas tai ikelsiu smile.gif

o cia dovanoms dariau tai pasidalinsiu
user posted image
Atsakyti