Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(aurimk @ 2008 10 17, 09:18)
Tame rusiškame puslapyje tikrai labai daug gražių rėmelių, visą archyvą peržiūrėt tai reikia tikrai nemažai laiko, o ir ne mažai rėmelių yra mažo formato. Bet turint noro ir laiko, tikrai galima prisirinkti gražių ...  ax.gif

4u.gif bet jau graziu yra, tai tikrai
Bet kodėl kitų neatidaro didesniu? pvz cia ....
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2008 10 17, 13:33)
4u.gif bet jau graziu yra, tai tikrai
Bet kodėl kitų neatidaro didesniu? pvz cia ....


Kiek aš suprantu daug nesigilinus, kad daugelis deda sumažintus, o idelius gali pasiimti tik iš jų asmeninių albumų, o tam turi būti bent jau užsiregistravęs, o gal dar yra kokių reikalavimų, tiksliai nežinau g.gif
Aš i radau tikrai daug gražių rėmlelių, kurių nesisaugojau vien dėl jų mažo formato, ką jau padarysi verysad.gif
Tenka ieškot, kuriems negaila ir įdeda originalių dydžių rėmelius.
Todėl ir rašiau, kad šiam darbui reikia turėti laiko ir kantrybės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aurimk @ 2008 10 17, 12:44)
kad daugelis deda sumažintus

4u.gif Pabandysiu užsiregistruot. Negaliu atsitraukt norisi viską peržiūrėti...bet matau, kad toli šviečia biggrin.gif
Atsakyti
ziurekit ankstesnius remelius, ten daugiau dideliu yra wink.gif as iki 21 temos nuejau, remeliu apie 1500 prisirinkau ax.gif o kaip juos kiaurus padaryti labai lengvai jau esu rasiusi, tiesa, jei krasteliai labai privingiuoti, tai nevisada pavyksta arba reikia labai daug kantrybes lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=dru-gelis,2008 10 17, 12:16]
is kur tu trauki tokiu graziu "kiauru: remeliu??? g.gif


IŠ TO PAČIO - " MATERINSTVO" blush2.gif ...SEIVINUOS PATIKUSIUS,O PO TO ATSIRINKINĖJU "KIAURUS" mirksiukas.gif .
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
dekui, mergaites... jau tas materinstvo forumas, tai tikras lobynas 4u.gif ... vakar visa vakara prasidejau, prafotoshopinau kaip sakant blush2.gif jau tokiu grozybiu prisirinkau , ir tiek visko grazaus pridariau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zilee @ 2008 10 18, 15:28)
dekui, mergaites... jau tas materinstvo forumas, tai tikras lobynas  4u.gif  ... vakar visa vakara prasidejau, prafotoshopinau kaip sakant  blush2.gif jau tokiu grozybiu prisirinkau , ir tiek visko grazaus pridariau  ax.gif

o as nesigaudau tam fotosope doh.gif
Atsakyti
[quote=PASmane,2008 10 17, 23:18]
[quote=dru-gelis,2008 10 17, 12:16]
is kur tu trauki tokiu graziu "kiauru: remeliu??? g.gif
IŠ TO PAČIO - " MATERINSTVO" blush2.gif ...SEIVINUOS PATIKUSIUS,O PO TO ATSIRINKINĖJU "KIAURUS" mirksiukas.gif .
[/quote]




As tai atsirenku pagal formata, PNG Image beveik visi "kiauri" thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajus @ 2008 10 18, 19:15)
o as nesigaudau tam fotosope doh.gif

pasiskaityk pamokeliu, ir bandyk bandyk ir dar karta bandyk... mergaites labai draugiskos ir visoms padeda mirksiukas.gif as pati tik pradedu mokintis, azartas pagauna besimokant mirksiukas.gif
Atsakyti
Bandžiau ir aš jau kurti kalendoriukus blush2.gif na sunkiai sekasi, kadangi norisi kuo daugiau paveiksliuku pridėt, bet kai tik koks geriau pavyks padaryt įdėsiu čia parodyt blush2.gif
Atsakyti
ATILE,O KUR TU PRADINGAI SU SAVO GROŽYBĖM? wub.gif
Atsakyti