Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

Redux2, perziuirejau tavo darbeliu, labai grazus, gal galetum ikelti ta remuka kur darzelio foto sukeltos i ji ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 02 spalio 2008 - 19:02
nemoku ikelti pacio paveiksliuko tik jo nuouroda blush2.gif , gal jus galit papasakot kaip tai padaryt?
Atsakyti
Manau kad ir paveiksliukui ikelt reikia surinkti 100 pasisakymu o man dar keliu truksta, tada ir pabandysiu imest savo padarytas nuotraukytes, ir savo pacios sukurtus remukus bigsmile.gif
Atsakyti
koliažas bet pavyksta tik taip imest ax.gif
Atsakyti
Redux2, atidaryk www.radikal.ru, nuimk nuo visu punktu varneles o ten kur parasyta "создовать превю" padaryk arba 300 arba 400 vietoj 180, ir ikelk foto per "browse". Tada spausk "загрузить". Nukopijuok "copy" trecia nuoroda ir daryk "paste"cia.
Papildyta:
naujausi

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 03 spalio 2008 - 08:47
user posted image

Valio pavyko aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo redux2: 03 spalio 2008 - 09:07
Redux2, nuemei visas varneles? nes uzkrove maza paveiksleli, ne visu dydziu. O tuscio neturi remuko?
Atsakyti
Atile, neralūs rėmeliai wub.gif

O dabar keletas klausimų, jei galima biggrin.gif Iš kur semiesi idėjų? biggrin.gif Ir šiaip, iš kur tiek detalių, fonų, rėmelių? Ar yra koks lobynas ar tiesiog iš visur po truputį? blush2.gif

Man tai su suderinimu spalvų sunkiai doh.gif Vienodos spalvos, tik skirtingų atspalvių padarau, o kitą kokią spalvą :įmaišyti" bijau doh.gif Dar su deatalėm kariauju cool.gif Iš pradžių rodos, kad per mažai, o finale visada per daug gaunasi doh.gif

Nu žodžiu, jei galėtum ką patart, būčiau dėkinga biggrin.gif
Atsakyti
hmmm, dazniausiai naudoju scrap rinkinukus, ten viskas daug maz suderinta, o seip buna delioju delioju ir i pievas nueinu, tada is naujo, o kartais staigiai smile.gif parodyk ka esi sukurus o tai as viena cia karaliauju, tuoj pasidarys nebeidomu.

sitie is rusisko psl, tik fonus sudejau ir uzrasus

atostogos
user posted image

vasara
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 10 03, 10:53)
parodyk ka esi sukurus o tai as viena cia karaliauju, tuoj pasidarys nebeidomu.


Pabandysiu, kai namie rasiu progą prisėst prie kompo smile.gif Darbe neturiu biggrin.gif Tik kad nieko gero iš tų mano pabandymų biggrin.gif
Atsakyti
man paciai savo kaikurie nieko gero atrodo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

ka tik iskeptas 10*15 png

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 10 03, 11:27)
Redux2, nuemei visas varneles? nes uzkrove maza paveiksleli, ne visu dydziu. O tuscio neturi remuko?


blush2.gif nemačiau ten varnelių blush2.gif , o rėmuka turiu tuščia, bet kad jis ne mano gamybos, o parsisiustas iš rusiškų tinklapių blush2.gif reikėjo direktorei dovanų ir padariau ax.gif
Atsakyti