Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

Atile,

aciu uz remelius, man su drugeliais wub.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Na ir groziu cia pridejot wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

taciau man niekaip nepavyksta normaliai kalendoriaus padaryti... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 09 26, 07:35)
tikiuosi dabar bus gerai, png formatas


Atile,koki srifta naudoji,labai labai grazus,labai tokius megstu...
Atsakyti
Juratike13, nezinau apie kuri kalbi, bet pries tai idejau nemazai nuorodu.

Dar vienas. png, A4 dydis
user posted image

Atsakyti
Atile, jus kalendoriukus iš publisher'io imate? Norėčiau draugei sukurti kalendoriu bet truputi fantazijos trūksta iš kur kalendoriu pasiimt blush2.gif
Atsakyti
Redux, dauguma mano daryti o ten kur vaikiski tai remeliai is rusisko psl anksciau skelbto paimti, as tik pati kelendoriaus men idejau i kiekviena.
Atsakyti
QUOTE(Atile @ 2008 09 30, 15:31)
Redux, dauguma mano daryti o ten kur vaikiski tai remeliai is rusisko psl anksciau skelbto paimti, as tik pati kelendoriaus men idejau i kiekviena.

g.gif o is kur jus tuos menesius paimat, keik meginau iesktoi internete tai randu tik ta virtualu kalendoriu, bet is jo negraziai nusikopijuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(dani84 @ 2008 09 30, 16:39)
g.gif  o is kur jus  tuos menesius paimat, keik meginau iesktoi internete tai randu tik ta virtualu kalendoriu, bet is jo negraziai nusikopijuoja  g.gif

Pasidaryt su exeliu reikia arba paciam fotoshope mirksiukas.gif
Atsakyti
blush2.gif aš tai ir norėjau sužinoti, ar jus iš kur parsisiunčiat, gal yra kokie tinklapiai, o kad galima pasidaryt photoshop'e tai žinau blush2.gif tik klausinėjuosi lengvesnio būda, kadangi prisižiūrėjau jūsų tokių kurtų grožybių, kad pati nenustygstu kaip norisi kažka sukurti. ax.gif
Atsakyti
png formatas

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 02 spalio 2008 - 15:17
Labai gražūs 4u.gif
Atsakyti