Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms


zodiako zenklai

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žibambukas @ 2008 09 23, 20:12)
O kur yra control panels?          blush2.gif


Prie Start meniu: Start - Settings - Control panel
Papildyta:
Atile, labai gražus rėmeliai ir kalendoriai 4u.gif Tik norėjau paklausti - o png formatu neturi? Nes kai kurių iškirpti gražiai neišeis (arba aš nemoku) tam, kad nuotrauką gražiai įdėt g.gif ax.gif
Atsakyti
aš tai tu visu puošniu rėmelių nemėgstu labai , gal kas žino kur gauti tokius kad tik plonas juodas ar baltas rėmukas aplink foto butu? arb kad kraštai lig kaip paplauke atrodytu? g.gif
jei ta daro photoshopas tai nucituokit mano žinutė ten smile.gif
ačiūūūū 4u.gif
Atsakyti
hmmmmm as saugojau png formatu, nezinau kodel isikelia jpg
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 09 25, 12:24)
kiti menesiai taip pat yra,tik slinkties juosta patemk i sona (desiniau kt mėnesiai)
smile.gif

Gėda kam būtų ir pasakyti.. visai žiopla.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingulis @ 2008 09 25, 16:05)
Gėda kam būtų ir pasakyti.. visai žiopla..  blush2.gif


aš taip pat jų iškart nepamačiau,kai jau išsisaugojau dali,pasigedau likusių,tada ir užmačiau,kad langas platesnis,negu įprastai blush2.gif

Graži tikrai dovanėlė seneliams,tik vat nesumastau,kaip jais pasinaudot.Žinau,kad su photo shopu reiktu,bet niekur negaunu jo,net trojana buvau parsisiuntus beieskodama programos su kodais schmoll.gif
Gal kas turite šią programėlę.Per forumus,kur apie juos rašo iš kur galima parsisiusti ir parsisiunčiau virusą,o programos ne verysad.gif

Atsakyti
tikiuosi dabar bus gerai, png formatas
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
aciu blush2.gif
Atsakyti
png
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

pakartosiu png formatu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 09 25, 16:57)
aš taip pat jų iškart nepamačiau,kai jau išsisaugojau dali,pasigedau likusių,tada ir užmačiau,kad langas platesnis,negu įprastai  blush2.gif

Graži tikrai dovanėlė seneliams,tik vat nesumastau,kaip jais pasinaudot.Žinau,kad su photo shopu reiktu,bet niekur negaunu jo,net trojana buvau parsisiuntus beieskodama programos su kodais  schmoll.gif
Gal kas turite šią programėlę.Per forumus,kur apie juos rašo iš kur galima parsisiusti ir parsisiunčiau virusą,o programos ne  verysad.gif

Man tai pavyko ta programa parsisiust thumbup.gif bet serial number negaunu niekaip schmoll.gif nors forume rase kelios mamytes kad rasykit i az padesium drinks_cheers.gif bet vienai parasiau i az paprasiau to number bet neparase verysad.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
Atsakyti
tai vat taip ir yra,kad programa lyg ir turi,bet kodo nea :-(
Atsakyti