Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

beda,kad negaunu Photo shop programos.Bandziau per nuorodas ir supermamos,tai trojana parsisiunciau is kazkokio adreso,o programos taip ir neradau verysad.gif
Atsakyti
KELETAS RUDENIŠKŲ "KIAURŲ" IŠ INTERNETO 4u.gif 4u.gif 4u.gif :

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PASmane: 14 rugsėjo 2008 - 20:20
NORITE DAR? smile.gif biggrin.gif lotuliukas.gif

user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
[quote=PASmane,2008 09 14, 20:33]
NORITE DAR? smile.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Aciu labai .Visas pasiemiau 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už rudeniškus rėmelius. drinks_cheers.gif Ir aš visus išsisaugojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 09 13, 15:29)
beda,kad negaunu Photo shop programos.Bandziau per nuorodas ir supermamos,tai trojana parsisiunciau is kazkokio adreso,o programos taip ir neradau verysad.gif


o bandei ieskoti www.torrent.lt ?
Atsakyti
ten vis tie raktai netinka arba isvis be ju,o instaliuojant praso.O gal as tiesiog nerandu tinkamos parsisiusti is ten blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 09 15, 09:43)
ten vis tie raktai netinka arba isvis be ju,o instaliuojant praso.O gal as tiesiog nerandu tinkamos parsisiusti is ten blush2.gif


Ieškokite tokios, kur būtų parašyta "cracked" ar kažkas panašaus. Pasiskaitykite komentarus, ten dažnai parašo, jei kas ne taip ar neina instaliuot, taip pat perskaitykit parsisiųstos programos tekstinius failus, ten dažnai būna info kaip tinkamai nucrackinti programą, galite taip pat siųsti programą, kurioje yra "key generator". Taip pat nueikit į temą "photoshop - norim, bet neturim" ar kažkaip panašiai, ten daug info yra.
Atsakyti
Mano naujausis wink.gif

user posted image user posted image

Originalus dydžiai mano "fotomanijoje' ;0
Atsakyti
Kicule labai grazus remeliai thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atile: 17 rugsėjo 2008 - 14:51
grazus kalendoriai, aciu aciu wub.gif
Atsakyti