Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

vienas blogumas - nuotrauku krastai balti ax.gif
Atsakyti
As ir labai noreciau kad tetis atsiustu ta programele
Atsakyti
QUOTE(editalč11 @ 2008 08 25, 17:34)
nieko geresnio ir paprastesnio neradau  kaip sita internetini puslapi ,cia ir pati ziopliausia forumiete laisvai gales papuosti savo nuotraukytes  http://www.frameshow.com/  , uzeini ant uzrasiuko virsuje Frame Gallery ir prasau- pasirinkimas didziulis. kiekvienas remelis po savim turi kelis uzrasiukus pvz: sub:birthday (ir visokie kitokie), paspaudi sita nuoroda ir ismeta remelius susijusius su gimtadieniais ,o toliau skleidi puslapius. tada issirenki remeli , su pele uzeini ant paveiksliuko ir paspaudi View/Send E - Card (free). ismeta puslapi ,kuriame jau gali talpinti nuotraukytes (pas mane lietuviskai yra uzrasyta narsyti, kai kur gali buti browse) ir tada narsai po savo nuotraukytes ,isirenki geriausia , sumazini MG ir upload  photo. kai nuotraukyte isikelia i remeli ja gali pastumdyti ,pakreipti. paspaudi NEXT ir parsisiunti i savo el pasta. stai surasiau visus zingsnelius ,kad butu mamytems lengviau kurios dar nera isbandziusios sitos programos.  user posted image  user posted image        user posted image      user posted image

Kad ir kaip aiskiai paraset,bet nemoku sumazint foto doh.gif Cia man reikia is anksto susimazint ar tada kai pasirenki eigoje[Siuo atveju nemoku doh.gif ]
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2008 08 25, 22:11)
Kad ir kaip aiskiai paraset,bet nemoku sumazint foto doh.gif Cia man reikia is anksto susimazint ar tada kai pasirenki eigoje[Siuo atveju nemoku doh.gif ]

taip, kai pasirenki eigoje. kada issirenki nuotraukyte ja atsidarai kad butu per visa ekrana, spaudi desini peles klavisa ir leneteleje paspaudi ATIDARYTI NAUDOJANT, o jeigu pas jusu yra angliskas meniu tai 10 eilute (pas mane lietuviskas ,tai rasau pagal eiliskuma,nes nzn kaip bus angliskai), pasirenki PAINT (trecia eilute), tada tavo nuotraukyte labai isdideja ir tada paciam virsui kairiame sone pats pirmas uzrasas yra FAILAS ,spaudi uzrasa ir lenteleje (11 eiluteje) spaudi NUSTATYTI KAIP FONA (CENTRE), tada spaudi gerai arba ok ir tada isjungi per dvi nuotraukas ,turi atsidurti tame laukelyje kur pasiryskinai norima nuotrauka, tada spaudi atidaryti ir nuotraukos adresas jau bus patalpintas prie remelio, upload ,gerai , ir parsisiunti i savo el pasta, o tada isaugoji savo kompe. umn.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(editalč11 @ 2008 08 25, 20:55)
taip, kai pasirenki eigoje. kada issirenki nuotraukyte ja atsidarai kad butu per visa ekrana, spaudi desini peles klavisa ir leneteleje paspaudi ATIDARYTI NAUDOJANT, o jeigu pas jusu yra angliskas meniu tai 10 eilute (pas mane lietuviskas ,tai rasau pagal eiliskuma,nes nzn kaip bus angliskai), pasirenki PAINT (trecia eilute), tada tavo nuotraukyte labai isdideja ir tada paciam virsui kairiame sone pats pirmas uzrasas yra FAILAS ,spaudi uzrasa ir lenteleje (11 eiluteje) spaudi NUSTATYTI KAIP FONA (CENTRE), tada spaudi gerai arba ok ir tada isjungi per dvi nuotraukas ,turi atsidurti tame laukelyje kur pasiryskinai norima nuotrauka, tada spaudi atidaryti ir nuotraukos adresas jau bus patalpintas prie remelio, upload ,gerai , ir parsisiunti i savo el pasta, o tada isaugoji savo kompe. umn.gif    user posted image

Aciu labai uz paaiskinima 4u.gif Bandysiu.Pas mane angliskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2008 08 25, 23:03)
Aciu labai uz paaiskinima 4u.gif Bandysiu.Pas mane angliskai smile.gif

ner uz ka ,specialiai ir parasiau eiliskumo tvarka, taip ir pagalvojau, kad ne pas visu yra lietuviskai.kai gausis ikelk nuotraukyte arba parasyk kaip pavyko ar ne.
Atsakyti
O NEPASTEBĖJOTE,KAD ANT RĖMELIŲ LIEKA VANDENS ŽENKLAS FRAMESHOW? ax.gif PARSISIŪSKITE ŠIĄ PROGRAMĄ Į KOMPIUTERĮ,LEIDŽIA MĖNESĮ NAUDOTIS NEMOKAMAI IR BE JOKIŲ VANDENS ŽENKLŲ mirksiukas.gif .
Atsakyti
taip pastebejau,bet man jis netrukdo. o i kompa nelabai noriu siuntinetis visokiu uzsieniniu puslapiu, nes paskutiniu laiku labai daug virusu prisigaudziau.
Atsakyti
JEI BAISU-TAI DAR NEATIDARIUS PATIKRINK VIRUSUS mirksiukas.gif . VIRUSĄ SĖKMINGAI GALI PARSISIŪSTI IR SEIVINDAMA lotuliukas.gif . TIKRAI PATOGIAU,KAI ŠI PROGRAMĖLĖ YRA KOMPIUTERYJE,O IR PO MĖNESIO JI LIEKA,TIK JAU ATSIRANDA VANDENS ŽENKLAI wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE(editalč11 @ 2008 08 25, 21:13)
ner uz ka ,specialiai ir parasiau eiliskumo tvarka, taip ir pagalvojau, kad ne pas visu yra lietuviskai.kai gausis ikelk nuotraukyte arba parasyk kaip pavyko ar ne.

Taip isejo thumbup.gif Tik pas mane foto kokybe labai suprasteja.Tie langeliai pradeda matytis,nors siaip jie nesimato kad ir labai isdidinu foto g.gif
Atsakyti
na as parsisiunciau ta programa ,tai man dabar reikia instaliuoti i kompa (bent jau toki uzrasa man ismete)
Papildyta:
QUOTE(d-oncek @ 2008 08 25, 23:57)
Taip isejo thumbup.gif Tik pas mane foto kokybe labai suprasteja.Tie langeliai pradeda matytis,nors siaip jie nesimato kad ir labai isdidinu foto g.gif
foto nedidink daugiau kaip 100%, nes tada isprasteja nuotraukos kokybe ir matosi tie langeliai,geriau pasirink nuotraukas kur veidas is arciau matosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editalč11: 25 rugpjūčio 2008 - 21:58
QUOTE(editalč11 @ 2008 08 25, 22:00)
na as parsisiunciau ta programa ,tai man dabar reikia instaliuoti i kompa (bent jau toki uzrasa man ismete)
Papildyta:
  foto nedidink daugiau kaip 100%, nes tada isprasteja nuotraukos kokybe ir matosi tie langeliai,geriau pasirink nuotraukas kur veidas is arciau matosi.

pala,o as mazinau atrodo...
Atsakyti