Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(PASmane @ 2008 07 18, 22:53)
MATAI-ČIA JAU TURI DERINTI RĖMELĮ PAGAL ŽMONES NUOTRAUKOJE.JEI RĖMELĮ IŠTEMSI UŽ NUOTRAUKOS RIBŲ JIS "NUSIKIRPS". AŠ ATSIDARAU NUOTRAUKĄ,PO TO RĖMELIŲ KATALOGĄ IR ŽIŪRIU KURIS TIKTŲ PAGAL  IŠKIRPIMĄ,KAD NEDENGTŲ ŽMONIŲ... ax.gif  ax.gif  ax.gif JEI NELABAI AIŠKU PARAŠYK Į AŽ.
GALIU PASIDALINTI INTIKE SURINKTAIS RĖMELIŲ "LOBIAIS" blush2.gif

o as ispradziu atsidarau remeli o tada istempiu nuotrauka nes kitaip mano nuotrauka pasidaro juoda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikiemi @ 2008 07 22, 00:14)
o as ispradziu atsidarau remeli o tada istempiu nuotrauka nes kitaip mano nuotrauka pasidaro juoda verysad.gif


Žinau problemytę-tavo rėmeliai ne kiauri bigsmile.gif . Kai rėmelius atsidarai kampe (dešinėje-viršuje) rodo jie kiauri(vidus langeliais) ar ne (balta arba juoda spalva). bigsmile.gif Tinka tik kiauri....Tikiuosi kiek aiškiau ax.gif ,jei ne , tai dar aiškinsimės... 4u.gif
Atsakyti
o tai kur gauti "kiauru" remeliu? ax.gif labai jau grazius remelius atsisiunciau bet gaila pasinaudot galiu tik keliais g.gif buciau dekinga uz nuorodas 4u.gif
Atsakyti
NEŽINAU KAIP PAVYKS ĮKELTI NUORODĄ(DAR NIEKAD NEKĖLIAU blush2.gif ),BET PABANDYSIU... :axhttp://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=118028:
Papildyta:
QUOTE(PASmane @ 2008 07 27, 15:13)
NEŽINAU KAIP PAVYKS ĮKELTI NUORODĄ(DAR NIEKAD NEKĖLIAU blush2.gif ),BET PABANDYSIU... :axhttp://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=118028:


NEMOKU TIESIOGINĖS blush2.gif .ČIA LABAI DAUG RĖMELIŲ,BET IRGI REIKIA ATSIRINKTI... GALIU ATSIŪSTI SAVO JAU ATRINKTŲ "KIAURŲ" PER SKYPE bigsmile.gif
Atsakyti
labutis na aciu uz nuoroda prisiziurejau gruozybiu!bet nezinau blush2.gif kaip ten elgtis kad atsisiusti remelius g.gif reikes tamstos pagalbos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikiemi @ 2008 07 29, 22:35)
labutis na aciu uz nuoroda prisiziurejau gruozybiu!bet nezinau blush2.gif kaip ten elgtis kad atsisiusti remelius g.gif reikes tamstos pagalbos  ax.gif

Nors ne manęs pagalbos prašei....... blush2.gif Užeik ant rėmelio, jei įmanoma - pasididink(po rėmeliu būna parašyta uveličit, tada spausk ant paveikslėlio dešiniu klavišu --> pasirink save as... ir atsidariusiame lange pasirink, kur išsaugoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AV: 30 liepos 2008 - 00:43
user posted image

user posted image

Mano naujausi wink.gif
Atsakyti
user posted image

originalas (didys) mano fotoforume mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
prasom smile.gif
Atsakyti
saunuoles mamytes, tokiu grozybiu prikuret thumbup.gif o gal kas turit 8 ar daugiau daliu nevaikiska remeli? noriu kolegems staigmena profesines dienos proga padaryti smile.gif buviau labai dekinga ax.gif
Papildyta:
kicule - o kaip i tavo fotoalbuma ieiti? ar tame forume prisiregistravau, bet manes vis tiek neileidzia verysad.gif
Atsakyti
ija 27 ten reikia surinkti 20 pranesimu tada iseisi, bet remeliu galerijas pirmas 3 gali perziureti smile.gif ten labai daug visko
Atsakyti