Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

Daug remeliu cia:

http://picasaweb.goo...sta2005/Frames3
Atsakyti
QUOTE(ciaramashka @ 2008 04 21, 11:25)

neatidaro, meta klaidą verysad.gif
Atsakyti
Cia
cia
cia
ir cia
Atsakyti
jei naudojat Photoshop-visas pulkas rėmelių yra tam atvejui...Galit nusifotografuot nors ir su Anglijos karaliene biggrin.gif
Kas ieško-tas randa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(redmoonde @ 2008 06 30, 22:28)

o kaip galima butu pasinaudoti tais remeliais verysad.gif bukit geros mamytes pamokinkit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikiemi @ 2008 07 02, 00:20)
o kaip galima butu pasinaudoti tais remeliais verysad.gif bukit geros mamytes pamokinkit blush2.gif

as naudoju su photoshopu cs3 dar galima su faststone
Atsakyti
gal kuri galit man pasakyti kaip uzrasyti ant remelio,pvz. i remely isikeliu nuotrauka tada parsisiunciu ir atsidarau su wordu rasau tik po remeliais,o ant paciu remeliu nerandu kaip parasyti tongue.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2008 07 02, 15:24)
as naudoju su photoshopu cs3 dar galima su faststone

KAD ATSISIUNCIAU FASTSTONE BET NESUPRANTU KAIP IREMINTI NUOTRAUKYTES verysad.gif DAR TURIU PICASA2 BET NEMOKU NAUDOTIS YRA TIEK GRAZIU REMELIU BET... verysad.gif
Atsakyti
ATSIDARYK TEMELĘ "fotorėmelių programa , free " , TEN SMULKIAU PAAIŠKINAU KAIP UŽDĖTI RĖMELĮ SU FastStone,JEI KAS NEAIŠKU PARAŠYK,GALĖSIM IR PER SKYPE PASIAIŠKINTI.MAN ATRODO TAI LENGVIAUSIA PROGRAMĖLĖ RĖMELIAMS UŽDĖTI-TIESIOG IŠTEMPI PAGAL NUOTRAUKĄ... smile.gif JAU IŠBANDYTA,IR NUOTRAUKOS thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(PASmane @ 2008 07 12, 01:55)
ATSIDARYK TEMELĘ "fotorėmelių programa , free " , TEN SMULKIAU PAAIŠKINAU KAIP UŽDĖTI RĖMELĮ SU FastStone,JEI KAS NEAIŠKU PARAŠYK,GALĖSIM IR PER SKYPE PASIAIŠKINTI.MAN ATRODO TAI LENGVIAUSIA PROGRAMĖLĖ RĖMELIAMS UŽDĖTI-TIESIOG IŠTEMPI PAGAL NUOTRAUKĄ...  smile.gif  JAU IŠBANDYTA,IR NUOTRAUKOS  thumbup.gif .

aciu jau kazkas gaunasi 4u.gif tik nesigauna ireminti visu remeliu unsure.gif
Atsakyti
MATAI-ČIA JAU TURI DERINTI RĖMELĮ PAGAL ŽMONES NUOTRAUKOJE.JEI RĖMELĮ IŠTEMSI UŽ NUOTRAUKOS RIBŲ JIS "NUSIKIRPS". AŠ ATSIDARAU NUOTRAUKĄ,PO TO RĖMELIŲ KATALOGĄ IR ŽIŪRIU KURIS TIKTŲ PAGAL IŠKIRPIMĄ,KAD NEDENGTŲ ŽMONIŲ... ax.gif ax.gif ax.gif JEI NELABAI AIŠKU PARAŠYK Į AŽ.
GALIU PASIDALINTI INTIKE SURINKTAIS RĖMELIŲ "LOBIAIS" blush2.gif
Atsakyti