Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

help help reikia vaistuku progeim nes prasosi registro sad.gif negaliu remeliu uzdet sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausryle @ 2007 12 10, 16:09)
sveikos mergaites
labai fainu programyciu parsysiunciau .viena ju ta magic photo(lyg taip vadinas).bet truputi nesigauna man  su ja kazkas.nes nemoku uzdeti to mask.na neuzdeda man jo ar as cia nepilnai issiaiskinau ar kazka ne taip darau.o kicules remeliai isvis ziauriai faini.man labai patio tie vaikiski .kaip tik ruosiuos padaryt vaiko  darzelio grupes nuotraukytes .labai tiks sitie kur ikelei.tik dar vienas klausimukas.o kaip juos -cia ikeltus uzdet ant foto.truputi geda klaust ir tokia neismanele pasirodyt bet labai noriu pramokt o nezinau nuo ko pradeti.aciu uz demesi tikiuos sulauksiu atsakymo

jei dar nesussitvarkei galiu padeti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vakarėja @ 2007 12 12, 23:47)
help help reikia vaistuku progeim nes prasosi registro sad.gif negaliu remeliu uzdet sad.gif

nesuprantu kokia cia programa?
Atsakyti
na mamos gal galit man "tundrai" blush2.gif paaiskinti kaip ta nuotrauka ireminti pvz i sita remeli user posted image

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 03 26, 17:16)
na mamos gal galit man "tundrai"  blush2.gif  paaiskinti kaip ta nuotrauka ireminti pvz i sita remeli  user posted image

aciu  4u.gif

o kokia cia programa?siaip paprastai nidesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 03 26, 15:16)
na mamos gal galit man "tundrai"  blush2.gif  paaiskinti kaip ta nuotrauka ireminti pvz i sita remeli  user posted image

aciu  4u.gif

kokia programele turi? labai lengvaigalima ideti nuotraukyte i si remeli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulka25 @ 2008 03 27, 11:41)
kokia programele turi? labai lengvaigalima ideti nuotraukyte i si remeli  mirksiukas.gif

pasakyk ir man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2008 03 27, 12:02)
pasakyk ir man mirksiukas.gif

tik su photochopu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveneirka @ 2008 03 27, 13:33)
tik su photochopu rolleyes.gif

galima ir su ulead
Atsakyti
QUOTE(Eveneirka @ 2008 03 27, 11:33)
tik su photochopu rolleyes.gif

drinks_cheers.gif taip as ji ir turiu 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2008 03 27, 12:36)
galima ir su ulead

su kokia versija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveneirka @ 2008 03 27, 17:31)
su kokia versija g.gif

manau su bet kuria reikia i program files rasti aplanka frames ir ten ideti as is cia ngaliu patikrint ns neturiu originaliu matmenu to remelio!
Atsakyti