Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(Džeinė @ 2007 10 13, 09:10)
kai spusteli ant foto, ji atsiranda apačioi, "nuotrauku dėkle", tada paspaudi šalia esančia knopke "laikyti", tada spaudi ant kitos foto, ir vėl laikyti, kol apačioj turėsi 12 foto, tada spaudi koliazas ir viskas mirksiukas.gif
gautus panašiai, tik aš 9 dariau  ax.gif


ačiux...bandysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ycikas555 @ 2007 10 12, 20:22)
parsisiunčiau rėmukų, bet nėjo sudrint su rėmelių programikėm. tai su photoshopu suvargau. bet  thumbup.gif


Šiaip tai Liuks atrodo thumbup.gif , bet aš gal būčiau tik mergaitę palikusi, o visus baldus iš foto su Photoshopu panaikinusį ir fona uždėjusi kokį nors ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diora: 15 spalio 2007 - 09:28
QUOTE(Mona187 @ 2007 10 12, 21:19)
Labai visi gražūs rėmeliai thumbup.gif tik aš nemoku su tais, kur yra tik rėmeliai, be programos apdirbt jų. verysad.gif Gal galėtumėt pasakyt bent vienos programėlės pavadinimą? mirksiukas.gif  4u.gif

Mona187, as su photoshop darau smile.gif
Jei pati nemoki, musu forume yra tema kur gali palikti savo foto ir mergaites tau iremins biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kicule: 04 lapkričio 2007 - 19:32
QUOTE(Džeinė @ 2007 09 18, 07:20)
išinstaliuok, ir iš naujo parsisiusk  smile.gif

mano abi programos jau pusmeti veikia, ir be jokiu kodu... tik neklausk kaip, nezinau  biggrin.gif  cool.gif

Nepadeda, neveikia iš naujo parsisiuntus
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 11 11, 15:34)
Nepadeda, neveikia iš naujo parsisiuntus

tu čia apie kokia programa?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(ycikas555 @ 2007 11 11, 18:48)
tu čia apie kokia programa?
g.gif

Magic Photo Editor mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2007 11 11, 18:59)
Magic Photo Editor mirksiukas.gif

as savaja irgi kokius metus turejau, nereikejo jokiu kodu, bet MB perinstaliuodamas kompa, eme ir istryne bash.gif dabar naudojuos SITA thumbup.gif programele, virsuj paspaudus HELP yra video pamokos thumbup.gif
Papildyta:
pirmi blynai biggrin.gif blush2.gif blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 11 12, 06:39)
as savaja irgi kokius metus turejau, nereikejo jokiu kodu, bet MB perinstaliuodamas kompa, eme ir istryne bash.gif dabar naudojuos SITA  thumbup.gif programele, virsuj paspaudus HELP yra video pamokos thumbup.gif
Papildyta:
pirmi blynai biggrin.gif  blush2.gif  blush2.gif
user posted image
user posted image


thumbup.gif Labei aciu,jou zeidziu su jusu pragromele mirksiukas.gif O kaip paveiksliuku idet,nerandu g.gif
Atsakyti
Nu vakar iki 1 val naktes zeidzijou thumbup.gif viska radou,labei padejo pamokeles.

IDOMU o kiek laiku sita pogramele veiks g.gif Padek jai ka mirksiukas.gif
Atsakyti
Štai mano rėmelis jums ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 11 12, 04:39)
as savaja irgi kokius metus turejau, nereikejo jokiu kodu, bet MB perinstaliuodamas kompa, eme ir istryne bash.gif dabar naudojuos

o mn neisena ja naudotis verysad.gif o cia bandomoji ersija ar kaip? unsure.gif
gal kas biskuti paaiskintu kas prie ko? ax.gif
Atsakyti