Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

o mano Magic photo baigės buvau ir koduka ivedus, o dabar rašo, kad baigės 30 d bandymas. nu gi buvau ivrdus registro koda tas pats su Photo frame. gal pasakysit ka daryt?
Atsakyti
išinstaliuok, ir iš naujo parsisiusk smile.gif

mano abi programos jau pusmeti veikia, ir be jokiu kodu... tik neklausk kaip, nezinau biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kicule @ 2007 09 12, 20:29)
mano naujausias remelis biggrin.gif
gal kam patiks  4u.gif
user posted image

Jomke, cia tau photoshopui reikia? g.gif



schmoll.gif Magic Photo Editor blush2.gif rolleyes.gif
Tai gal kas galetu visdelto padeti ax.gif ir parasytumete serial number mano USERNAME JFAP05012CS unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jomke: 18 rugsėjo 2007 - 08:07
gal kam tokio remelio prisireiks 4u.gif

user posted image




Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringa: 18 rugsėjo 2007 - 09:05

cia jums 4u.gif

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Merginos o kur rasti toki remeli, kad susidetu 12 nuotraukeliu? unsure.gif
dukrytei noriu gimimo dienai padaryti su photoshopu (pati remeliu daryti dar nemoku ax.gif ) 4u.gif
Atsakyti
su picaso2 galima 12 foto koliaza padaryt smile.gif
Atsakyti
parsisiunčiau rėmukų, bet nėjo sudrint su rėmelių programikėm. tai su photoshopu suvargau. bet thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Labai visi gražūs rėmeliai thumbup.gif tik aš nemoku su tais, kur yra tik rėmeliai, be programos apdirbt jų. verysad.gif Gal galėtumėt pasakyt bent vienos programėlės pavadinimą? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2007 10 12, 16:25)
su picaso2 galima 12 foto koliaza padaryt  smile.gif

gal gali paaiškinti kaip...nes bandžiau daryti..tai įdėjau vieną foto...o daugiau nebeleido kažkodėl?
Atsakyti
QUOTE(Atlante @ 2007 10 12, 15:51)
Merginos o kur rasti toki remeli, kad susidetu 12 nuotraukeliu?  unsure.gif
dukrytei noriu gimimo dienai padaryti su photoshopu (pati remeliu daryti dar nemoku ax.gif  )  4u.gif


Čia
Dar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo morozko: 12 spalio 2007 - 22:58
QUOTE(eveneir @ 2007 10 12, 21:34)
gal gali paaiškinti kaip...nes bandžiau daryti..tai įdėjau vieną foto...o daugiau nebeleido kažkodėl?

kai spusteli ant foto, ji atsiranda apačioi, "nuotrauku dėkle", tada paspaudi šalia esančia knopke "laikyti", tada spaudi ant kitos foto, ir vėl laikyti, kol apačioj turėsi 12 foto, tada spaudi koliazas ir viskas mirksiukas.gif
gautus panašiai, tik aš 9 dariau ax.gif
user posted image
Atsakyti