Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(Jurgytė @ 2005 06 18, 15:30)
AŠ tai photoshope pasidarau. Išsikarpau visokias gėles, drugelius, vardą gražiu šriftu parašau. Esu tokias foto ir dovanojusi. Padarai meną, kokį nori, įrašai į CD ir neši daryt į fotosaloną.

O už tą meną, kuris būna ant nuotraukos, ar nereikia ryškinant papildomai mokėti?
Ir kiek ten tuos rėmelius apkarpo? Gal jei rėmelis normalus, be jokių išsikišimų, tai nekarpo? g.gif Pavyzdžiui, klasikinio rėmelio tipo?
Atsakyti
??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 07 08, 20:31)
O už tą meną, kuris būna ant nuotraukos, ar nereikia ryškinant papildomai mokėti?
Ir kiek ten tuos rėmelius apkarpo? Gal jei rėmelis normalus, be jokių išsikišimų, tai nekarpo? g.gif Pavyzdžiui, klasikinio rėmelio tipo?


As dariausi nuotraukas per eurokos. Kai kurie remeliai gerai padaryti, kai kuriose nuotraukose matosi balti sonai. Cia priklauso nuo to, kuris daro nuotraukas. O kaina tokia, kaip paprastos nuotraukos mirksiukas.gif .
Atsakyti
Cia kazkas buvote ideje si psl, kur yra daug graziu remeliu
http://www.frameshow...ry.php?cat_id=4
bet parsisiuntus jie neatsidaro, rodo, kad tai kazkoks "LFS file", gal as kazkokios programos neturiu? pas jus atsidaro? g.gif
Atsakyti
Įdomi programėlė kurią naudoju-Wondershare Photo Collage Studio.Galima iš kelių nuotraukų padaryt bendrą vaizdelį,uždėti rėmelius ir kt. funkcijos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2007 07 19, 21:10)
Įdomi programėlė kurią naudoju-Wondershare Photo Collage Studio.Galima iš kelių nuotraukų padaryt bendrą vaizdelį,uždėti rėmelius ir kt. funkcijos. 4u.gif

O čia ji mokama? Ta prasme, ar tik bandomoji versija, ar laisvai prieinama?
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 07 19, 21:13)
O čia ji mokama? Ta prasme, ar tik bandomoji versija, ar laisvai prieinama?

...tai,kad inete mokamų programų beveik nėr...supranti apie ką aš?
Reik gerai paieškot... blush2.gif
Atsakyti
Kaip smagu radau geru nuorudu kur galima gauti graziu remeliu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(12rita @ 2007 08 16, 15:40)
Kaip smagu radau geru nuorudu kur galima gauti graziu remeliu 4u.gif  mirksiukas.gif

Labas jei nepaslaptis kur radai? Bandziau kai kuriuos adresus nurodutus siame forume bet man kazko neatidaro g.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Su nuotraukų rėmeliais kaip ir viskas aišku thumbup.gif .O kaip reikėtų žodžius įrėminti? g.gif Kur tokių rėmelių pasidaryti...?Ačiū....
Atsakyti
Gal kas galetu padeti ir parasytumete serial number ax.gif mano USERNAME JFAP05012CS rolleyes.gif
Atsakyti
mano naujausias remelis biggrin.gif
gal kam patiks 4u.gif
user posted image

Jomke, cia tau photoshopui reikia? g.gif
Atsakyti