Įkraunama...
Įkraunama...

Rėmeliai nuotraukoms

QUOTE(Rituxx @ 2007 03 20, 19:29)
kokia tu šaunuolė  thumbup.gif tokį grožį sukuri  wub.gif aš jau keliaias tavo rėmeliaias pasinaudojau  blush2.gif jei turėsi kokių naujų labai norėčiau kad vėl čia įkeltum  ax.gif jei aišku galėsi  rolleyes.gif

Rituxx, malonu, kad patiko! Naudokis, jei tik reikia!!! 4u.gif
Tik negalvok, kad as pati tas geles ir piesiau smile.gif , as tik viska sukompanavau ir apvadeli padariau. Tiesa pasakius mane to kicule ismoke, ji tikra saunuole!
Ji net yra sukurus pamokeles apie tai. Ir ten yra net visa remeliu galerija. mirksiukas.gif (tik, rodos, ten is pradziu reikia uzsiregistruot).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolute: 20 kovo 2007 - 20:12
QUOTE(Lolute @ 2007 03 20, 21:11)
Rituxx, malonu, kad patiko! Naudokis, jei tik reikia!!!  4u.gif
Tik negalvok, kad as pati tas geles ir piesiau smile.gif , as tik viska sukompanavau ir apvadeli padariau. Tiesa pasakius mane to kicule ismoke, ji tikra saunuole!
Ji net yra sukurus pamokeles apie tai. Ir ten yra net visa  remeliu galerijamirksiukas.gif (tik, rodos, ten is pradziu reikia uzsiregistruot).

kažin kaip galima butų ten prisiregistruot ,jaučiu reikia į kicule kreiptis rolleyes.gif ;abai jau gražu,o pati nelabai turiu laiko su kurimu rėmeliu užsiimti,nebent ten butų labai paprasta tai gal ir pabandyčiau ax.gif aš įsivaizduoju kai tu moki kokių šedevrų pridarai thumbup.gif
Atsakyti
Labuka mergaites,senokai pas jus ir buvau jau 4u.gif

atnesu jums nauja savo remeli ax.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Lolute @ 2007 03 20, 20:11)
Rituxx, malonu, kad patiko! Naudokis, jei tik reikia!!!  4u.gif
Tik negalvok, kad as pati tas geles ir piesiau smile.gif , as tik viska sukompanavau ir apvadeli padariau. Tiesa pasakius mane to kicule ismoke, ji tikra saunuole!
Ji net yra sukurus pamokeles apie tai. Ir ten yra net visa  remeliu galerijamirksiukas.gif (tik, rodos, ten is pradziu reikia uzsiregistruot).


aciu,aciu Lolute blush2.gif
QUOTE(Rituxx @ 2007 03 20, 21:00)
kažin kaip galima butų ten prisiregistruot ,jaučiu reikia į kicule kreiptis  rolleyes.gif ;abai jau gražu,o pati nelabai turiu laiko su kurimu rėmeliu užsiimti,nebent ten butų labai paprasta tai gal ir pabandyčiau  ax.gif aš įsivaizduoju kai tu moki kokių šedevrų pridarai  thumbup.gif

padesim kuom galesim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolute @ 2007 03 20, 18:11)
Rituxx, malonu, kad patiko! Naudokis, jei tik reikia!!!  4u.gif
Tik negalvok, kad as pati tas geles ir piesiau smile.gif , as tik viska sukompanavau ir apvadeli padariau. Tiesa pasakius mane to kicule ismoke, ji tikra saunuole!
Ji net yra sukurus pamokeles apie tai. Ir ten yra net visa  remeliu galerijamirksiukas.gif (tik, rodos, ten is pradziu reikia uzsiregistruot).

sveikutes,prasau pagalbos del remeliu..programos jokios foto remeliu neturiu..gal kas zinot is kur parsisiust kokia nemokama? ir dar kaip galima pasinaudoti siais jusu paciu kurybos nuostabiais remeliais?esu nekokia kompiuteriste..taigi neturiu supratimo apie tai..gal galit padet? blush2.gif
Atsakyti
čia rėmeliai ir labai lengvutė praogramelė.
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 04 23, 13:03)

labai liux programele thumbup.gif ,bet kaip paskui isaugot ta nuotrauka su remeliu pas save kompiuteryje? g.gif
Atsakyti
o dar norejau paklaust 4u.gif
irasius i cd tokia nuotraukyte su remeliu ir nunesus padaro nuotrauka foto salonuose blush2.gif blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosvile @ 2007 04 23, 15:07)
labai liux programele thumbup.gif ,bet kaip paskui isaugot ta nuotrauka su remeliu pas save kompiuteryje? g.gif

pačioje progarmoje yra žodelis išsaugoti(kairėje pusėje) mirksiukas.gif

QUOTE(rosvile @ 2007 04 23, 16:00)
o dar norejau paklaust 4u.gif
irasius i cd tokia nuotraukyte su remeliu ir nunesus padaro nuotrauka foto salonuose blush2.gif  blush2.gif  smile.gif

taip-padaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 04 23, 18:48)
pačioje progarmoje yra žodelis išsaugoti(kairėje pusėje) mirksiukas.gif
taip-padaro 4u.gif


valio viskas gaugaunasi thumbup.gif thumbup.gif ,oi kaip prisidarysim nuotraukyciu biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 04 23, 10:03)


be galo dekinga,labai grazu..einu dirbti su nuotraukytem.. thumbup.gif smile.gif ,o gal galit papasakot kaip..po to procesas vyksta:..na ireminu nuotraukytes tokio formato ,kokios yra kompe(pas mane didziausio)..surasau i CD..ir nesu i fotoatelje..ir ten padaro..kokiu noriu as? pvz..10x15..ar pan..???na o kadangi jos pas mane tokios dideles,kokybe bus gera??ar neapkarpys?..dar karteli aciu smile.gif
Atsakyti
ir dar noriu paklaust..ar neina padaryt kad nebutu fono..o nuotraukyte per visa remeli..na nes dabar man iseina kad visos nuotraukytes tik debeselis mazas..kur matosi tik veideliai vaiku..ar eina ta debeseli kuriame nuotrauka isdidinti?? g.gif
Atsakyti
doh.gif supratau..taigi vietoje fono galima det nuotrauka ir ji bus didele....arne? blink.gif
Atsakyti