Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukas "sėdi": cezaris ar natūralus gimdymas

Mums šiandien 37 savaitės, iki šiol sedėjom.Vakar padarė apgręžimą,buvau labai prieš tą procedūrą,bet daktarai užtikrino kad per prievartą nieko nedarys,jei nesigaus lengvai stumtelėt, tai ir nebandys toliau.Mano palanki situacija buvo, lelius truputi mažesnis nei būtų tokio amžiaus, aukštai sedėjo, vandenų daug.Be to jau keletą savaičių buvo taip smarkiai susisukus į baronkyte, lyg ruoštusi pati apsisukti,bet va niekaip nesisuko. Procedūra truko gal tris sekundes, tiesiog suėmė už užpakaliuko,prilaikė galvytę ir kilstelėjo ruryte į viršų. Nespėjom abi išsigąsti.Paskui su echoskopu patikrino ar viskas gerai ir tonusus užrašė lelytės.Vakare biški maudeno gimdą, bet nedaug.Šiandien dar kartą tikrino echo - viskas gerai, vaiko tonai puikūs, juda stipriai,atgal per naktį neatsisuko.Nežinau ar ryžčiausi dar kartą,nes vis gi palieku tą klausimą spręsti daktarams.Tikiuosi daugiau nesublūdys mano mergaitė iki gimdymo.
Papildyta:
QUOTE(Hedra:) @ 2011 03 11, 18:56)
mano puseserei pries pat gimdyma vaikas atsisedo, tai daktarai neklause kaip nori ar ka daryti, patys nusprende apsukti atgal, tai dabar vaikui jau 10 metu, o i jos pilva po tokiu apsukimu paziureti net baisu, taip visas suplesytas, strijos dvieju pirstu storumo.....labai baisiai atrodo/....

O va čia tai komentaras - dieve padėk.Matosi kad nelabai supratimo yra apie ką šnekama - prie ko čia strijos ir apsukimas. Apsukimo metu niekas jėgos nenaudoja,niekAS NET NEBANDO SUKTI LELIUKO, KAI JAM TEN VIETOS MAŽAI. SUŽALOTI TOKIU BŪDŲ RIZIKA - MINIMALI. Nerašykit,jei nesuprantat...Tuo labiau kad šiais laikais prieš pat gimdymą niekas lelių nesuka, suka kol dar nedideli jie yra,bet pakankamai išnešioti, kad jeigu ką būtų galima staigiai CP padaryti.Beje ir virkštelės ilgis echoskopu įvertinamas prieš sukimą ir visas procesas kontroliuojamas echoskopu taip pat.Ir iš eismės diskusija nelabai verta dėmesio, nes tokius sprendimus turi priimti daktarai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikutuke: 17 birželio 2011 - 13:41
Mano dukryte ir yra "sedinuke". Jau 8 nestumo menesi jusdavau, kad kazkas ne to, kad po mano skrandziu tikrai ne kojytes mazosios. Nuejau pas gydytoja ir paskiau, kad jauciu mazosios galvyte virsuje ir pasirodo tiesa, gydytoja dar sake, gal dar apsivers, bet po to supratome, kad jai ten zymiai geriau sedeti:)tada dave siuntima pas Domarka, pasikonsultuoti del apsukimo, pries eidama oas ji daug domejausi apie ta apsukima ir t.t ir su juo konsultavausi, jis man leido paciai apsipresti, apziurejes ekoskopu pasake, kad apsukti tikrai butu imanoma, ir leido pagalvoti 2 dienas, taciau as buvau tokios nuomones jai gamta taip nori, taip ir turi buti, reiskia ne veltui ji ten sedi:)ir jokiu budu neleidau sukti ir jai kas galvoja apie sukima tai manau daro didele klaida, zinoma cia mano nuomone:)nes man net baisu pagalvoti kaip spaudziama vaiko galvyte sukama per prievarta... kokios pasekmes ?kas gali uzgarantuoti, kad viskas bus gerai?ogi niekas, o vaikas gali patirti trauma visam gyvenimui, pati dirbu su tokiais vaikuciais,todel savo mazytes traumuoti neleidau, pasilikau prie minties - darysiu cp! ir esu tuo patenkinta nes viskas isejo gerai, mazyle gime sveika.Ir kaip pasake gydytojas, kuris operavo, zinai tiesiog gamta taip sutvarke ir jus abi apsaugojo , nuo naturalaus gimdymo, kuris butu buves lb sunkus... del kai kuriu mano sveikatos negerumu..
Atsakyti
o as tikiuosi mano vaikis dar apsivers, kitaip teks rinktis CP unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Mano mažius sėdi, todėl bus planinis CP. Bet man kilo toks klausimas.. Jei kartais mažylis sugalvotų atkeliauti į šį pasaulį anksčiau negu numatyta operacijos data, kaip tada elgtis? Važiuoti į ligoninę iškart, vos tik nubėgtų vandenys/prasidėtų sarėmiai? unsure.gif
Atsakyti
man irgi dėl šito neramu, o jei gimdymas staigus ir cezario nebegalima bus daryt, kas tada?
Atsakyti
QUOTE(Vysniukee @ 2012 03 13, 21:55)
Sveikos  4u.gif

Mano mažius sėdi, todėl bus planinis CP. Bet man kilo toks klausimas.. Jei kartais mažylis sugalvotų atkeliauti į šį pasaulį anksčiau negu numatyta operacijos data, kaip tada elgtis? Važiuoti į ligoninę iškart, vos tik nubėgtų vandenys/prasidėtų sarėmiai?  unsure.gif


taip, nebetempkite laiko ir važiuokite į GN..

QUOTE(pupsikėlis @ 2012 03 17, 20:56)
man irgi dėl šito neramu, o jei gimdymas staigus ir cezario nebegalima bus daryt, kas tada?


nebūna tas gimdymas staigus tiek, kad nespėtų padaryti ekstra CP.. g.gif
Atsakyti
būna visko mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano drauges leliukas sedejo pilvelyje, tai jai is karto gydytoja numate cezari..
Atsakyti
Mano mazylė apsisuko reikiama poza (galvyte zemyn) tik 36 savaite, kai jau gydytoja sake, kad be sansu, nes per didele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jangaja @ 2012 03 20, 10:36)
Mano mazylė apsisuko reikiama poza (galvyte zemyn) tik 36 savaite, kai jau gydytoja sake, kad be sansu, nes per didele  smile.gif


sansu visada yra. Mano dvynukai 40+1 savaite dar buvo galvom zemyn, o kai 40sav+3d prasidejo gimdymas tai paaiskejo kad per dvi dienas persisuko skersai, o ir kokie dideli buvo ir vistiek sugebejo....smile.gif
Atsakyti
šiandien buvau pas gydytoją, klausiau dėl apsukimo, tai sakė, kad tokių tarybinių pavojingų metodų niekas seniai nebenaudoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsikėlis @ 2012 03 22, 10:21)
šiandien buvau pas gydytoją, klausiau dėl apsukimo, tai sakė, kad tokių tarybinių pavojingų metodų niekas seniai nebenaudoja  g.gif


nusisnekejo. naudoja dar ir kaip, jeigu gydytojas mato, kad saugu, nes yra kada neimanoma ta procedura.
Atsakyti