Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukas "sėdi": cezaris ar natūralus gimdymas

Mano trečiasis vartėsi vos ne iki galo... tai buvau gydytojai pasakius - jei eis sėdmenimis - tai tik CP, o ji sako - vaiaks mažas - mes mokam ir tokį priimti. O aš jei - tai beabejoju, bet jau tiek to...
Atsakyti
Mano mazutis irgi sedejo, tai nusprendem daryti CP, bet deka abejingo personalo pagimdziau pati.Kaip supratau tai paskutiniu momentu apsiverte tinkamai. Taigi mamytes linkiu sklandziu gimdymu! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata_Bo: 04 kovo 2011 - 18:01
man tai baisiai skamba 'apsukti vaika..kaip pakomentavo viena gydytoja, vaisius net zuti gali:
http://www.sveikamoteris.lt/lt/duk/27
Atsakyti
Siaubas blink.gif , kiek zinau labai skausminga procedura
Atsakyti
Mano pupa likus trim savaitem taipat atsisedo doh.gif .Buvau paruosta cezariui,bet pasiule apsukti,sutikau.Nieko ten labai skausmyngo nebuvo,bet paskui tai....isgulejau septynias valandas gimdykloj su saremiais iki 85..88..94...toliau nebemaciau,guli ant nugaros nes labai pasivartyt negali,laselines prijungtos.Vienu zodziu patarciau rinktis cezari.Per kancias i zvaigzdes bigsmile.gif ,gime mano pupa sveika,3555kg,53cm.bet dar prisimenu ta 'malonuma' 4u.gif
Atsakyti
mano puseserei pries pat gimdyma vaikas atsisedo, tai daktarai neklause kaip nori ar ka daryti, patys nusprende apsukti atgal, tai dabar vaikui jau 10 metu, o i jos pilva po tokiu apsukimu paziureti net baisu, taip visas suplesytas, strijos dvieju pirstu storumo.....labai baisiai atrodo/....
Atsakyti
Mano mergyte ir sedejo,tikra tinginiuke buvo ir neapsiverte iki paskutines savaiteles doh.gif poliklinikos ginekologe pas kuria lankiausi visa nestuma rekomendavo tartis su gydytoju del CP pries tai papasakojus visas pasekmes jei tektu gimdyti naturaliai.Tad susitikus su gyd.Razumu ir ivertinus mano mazosios padeti nusprende atlikti CP.
Atsakyti
QUOTE(Misaki @ 2011 03 07, 10:51)
man tai baisiai skamba 'apsukti vaika..kaip pakomentavo viena gydytoja, vaisius net zuti gali:
http://www.sveikamoteris.lt/lt/duk/27
Be juk ir gimdant gali - ir žūti, ir traumą patirti... Net apie cp esu girdėjusi, kad sugeba ir vaiką sužeisti operuodami. Šia tema, manau, kiek gydytojų - tiek nuomonių.

Pvz, UK išorinį vaisiaus apsukimą siūlo visoms moterims, kurių leliukai neįsitaiso kaip reikia, o apie natūralų gimdymą niekas net nekalba, nebent pati gimdyvė baisiai užsispirtų blink.gif Šiek tiek keista, kad skirtingose šalyse taip skiriasi medikų požiūris g.gif Žinoma, kaip ir bet kokia kita invazinė procedūra, ir ši turi rizikos, į tai labai rimtai žiūri ir informuoja, tad rinktis galų gale mums pačioms, bet nemanau, kad tiek daug jų atliktų, jei viskas būtų taip blogai...

Mano neklaužadukas nuo 35 sav. sėdi - išbandžiau viską, ką tik žinojau, liko tik šis vienintelis šiaudas verysad.gif Pasitikiu medikais, vienintelis nerimas - jeigu jau vaikis neatsivertė nei pats, nei po visų įkalbinėjimų, gal yra rimtesnė to priežastis g.gif
Atsakyti
Mano vyresnele sedejo iki 38sav, jau buvo paskirta apvertimo procedura, bet diena pries tai apsiverte pati. Tada labai bijojau cezario ir buciau pasirasius bet kam, kad tik jo isvengti, tai ta apvertimo procedura atrode labai logishkas pasirinkimas. smile.gif

Su antru nestumu truputi pakeiciau nuomone. Auginau pilve du leliukus, abu buvo tvarkingai galvutem zemyn, gydytojas leido nesioti ir neskubejo skatinti, pernesiojau po termino tris dienas tai prasidejo gimdymas ir ligoninej paaiskejo, kad abu leliukai guli skersi (o pries dvi dienas dare echo tai tikrai dar abu buvo galvom zemyn), nebeliko nieko kito kaip CP. Net neisivaizduoju kaip ten jie vietos turejo sitaip abu pasisukti, visgi abu jau pilnai isnesioti ir dideli buvo 3,4 ir 3,7 kg. Taigi dabar ta apvertimo procedura nesu taip suzaveta, nes tiesiog iki pat galo nezinai ka iskres leliukai. Gali apversti ir t.t., bet lelius gali vel grizti i bloga padeti. O gali ir nieko nedarant is blogos padeties pries pat gimdyma atsiversti i teisinga.


Jei tektu gimdyt 4 leliu ir jis sedetu, tai laukciau iki kol neprasidetu gimdymas pats ir tada jei lelius vis dar pats neatsiverstu tai galbut prasyciau, kad bandytu gydytojai kazka daryti, o jei ne tai CP. Is anksto sitos proceduros nesidaryciau - ne del riziku ten ivairiu (nes kaip cia ka tik pamineot - viskas savu riziku turi), o tiesiog todel, kad tai neduoda jokiu garantiju, kad apverstas lelius ir toliau liks toj teisingoj padeti.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2011 05 23, 05:54)
Jei tektu gimdyt 4 leliu ir jis sedetu, tai laukciau iki kol neprasidetu gimdymas pats ir tada jei lelius vis dar pats neatsiverstu tai galbut prasyciau, kad bandytu gydytojai kazka daryti, o jei ne tai CP. Is anksto sitos proceduros nesidaryciau - ne del riziku ten ivairiu (nes kaip cia ka tik pamineot - viskas savu riziku turi), o tiesiog todel, kad tai neduoda jokiu garantiju, kad apverstas lelius ir toliau liks toj teisingoj padeti.
Bėda ta, kad jau prasidėjus gimdymui gydytojai nieko nebegali padaryti, ir lieka tik skubus cp verysad.gif Norėtųsi, žinoma, palaukti gimdymo ir tikėtis, kad pilvinukas susipras, bet garantijų jokių nėra, ir tai irgi savotiška rizika...
Norėčiau tikėti, kad tokioje situacijoje motiniškas instinktas padiktuoja, ką daryti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(debesyla @ 2011 05 23, 07:03)
Bėda ta, kad jau prasidėjus gimdymui gydytojai nieko nebegali padaryti, ir lieka tik skubus cp  verysad.gif Norėtųsi, žinoma, palaukti gimdymo ir tikėtis, kad pilvinukas susipras, bet garantijų jokių nėra, ir tai irgi savotiška rizika...
Norėčiau tikėti, kad tokioje situacijoje motiniškas instinktas padiktuoja, ką daryti  rolleyes.gif

o kas tau sake, kad negalima nieko padaryti, nes man pvz kaip tik dvynuku atveju sake, kad jei vienam gimus, kitas pasikreips, tai bus galima bandyt atsukti, bet taip jau atsitiko, kad abu pasisuko, tai nebebuvo nieko galima padaryti kol dar du pilve, bet su vienu kaip supratau dar kazkas imanoma, aisku ne 100% atveju savaime suprantama.
Atsakyti
maniskis sedejo, tap apie 36 savaite masciau, kad gal reiketu mankstu padaryti, bet po to nusprendziau, kad jis ne siaip sau taip isitaises. Gerai, kad nieko nedariau, nes pasirodo buvo per trumpa virkstele, o bandant apsukti mazyli kazi kaip galejo baigtis, taigi palikau likimui ir gimdymas baigesi CP del kurio visai neliudziu (nu tik pirma para ne kas buvo doh.gif ) salia buvo vyras, kuris ir rupinosi mazyliu smile.gif
Atsakyti