Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukas "sėdi": cezaris ar natūralus gimdymas

QUOTE(mokam-galim @ 2009 12 17, 22:13)
gulėjimas vaikučio veiduku į viršų ir veidinė padėtis gimdant, tai visai du skirtingi dalykai. Gimdymas veiduku, kai vaikučio pirmeiga yra veidukas bet ne PAKAUŠIS, kas yra normalus, natūralus gimdymas yra priskiriama gimdymo komplikacijos, sudaro tokie gimdymai labai mažą procentą ir pirmą kart gimdančioms daro dažniausiai CP, nes labai retais atvejai, be traumų pagimdo pačios.  schmoll.gif


Gal galite paaiskinti koks skirtumas?
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2009 12 19, 11:55)
Gal galite paaiskinti koks skirtumas?

labas L M , veidinė padėtis iki gimdymo niekada nebūna, ji atsiranda tik esant įvairioms gimdymo komplikacijoms pačio gimdymo metu. Jeigu jums gydytoja pasakė, kad jūsų vaikutis veiduku į viršų, tai normali, kiek retesnė vaikelio buvimo nėštumo pabaigoje padėtis, kuriai esant įvyksta natūralus gimdymas, gal užtrunkantis vienu-kitu sąrėmiu ilgiau.Tai vadinasi pakaušinės pirmeigos užpakalinis vaizdas. Atsiradus sąrėmiams dažniausiai vaikutis pasisuka veiduku į apačią. Abi padėtys yra normalaus ne patologinio gimdymo, todėl ramybės jums gimdant. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mokam-galim: 20 gruodžio 2009 - 10:41
QUOTE(mokam-galim @ 2009 12 20, 11:38)
labas L M , veidinė padėtis iki gimdymo niekada nebūna, ji atsiranda tik esant įvairioms gimdymo komplikacijoms pačio gimdymo metu. Jeigu jums gydytoja pasakė, kad jūsų vaikutis veiduku į viršų, tai normali, kiek retesnė vaikelio buvimo nėštumo pabaigoje padėtis, kuriai esant įvyksta natūralus gimdymas, gal užtrunkantis vienu-kitu sąrėmiu ilgiau.Tai vadinasi pakaušinės pirmeigos užpakalinis vaizdas. Atsiradus sąrėmiams dažniausiai vaikutis pasisuka veiduku į apačią. Abi padėtys yra normalaus ne patologinio gimdymo, todėl ramybės jums gimdant. bigsmile.gif


Aciu uz paaiskinima.... labai tikiuosi kad gimdymas praeis sklandziai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mokam-galim @ 2009 12 20, 10:38)
labas L M , veidinė padėtis iki gimdymo niekada nebūna, ji atsiranda tik esant įvairioms gimdymo komplikacijoms pačio gimdymo metu. Jeigu jums gydytoja pasakė, kad jūsų vaikutis veiduku į viršų, tai normali, kiek retesnė vaikelio buvimo nėštumo pabaigoje padėtis, kuriai esant įvyksta natūralus gimdymas, gal užtrunkantis vienu-kitu sąrėmiu ilgiau.Tai vadinasi pakaušinės pirmeigos užpakalinis vaizdas. Atsiradus sąrėmiams dažniausiai vaikutis pasisuka veiduku į apačią. Abi padėtys yra normalaus ne patologinio gimdymo, todėl ramybės jums gimdant. bigsmile.gif

na gal as tada kazko nesupratau, nes esu ne akusere, o inziniere smile.gif, taigi tu terminu nelaibai skiriu, bet mano vaikelis gime veiduku o ne pakausiu, na apsisukes, ir buvo jis apsisukes pries gimdyma, gimdymo metu neapsisuko taip ir gime ax.gif , veidukui nieko, man irgi nieko, taigi gal as kazka ne taip paaiskinau arba kazko cia nesupratau. Taigi nereikia stresuoti, nesciajai ir gimdyvei tai neprides sveikataos ir drasos 4u.gif
Atsakyti
Veidine pirmeiga tai reiskia, kad pirma eina ne pakausis, o veidas (vaikutis ne prilenkes smakriuka, o stipriai atsiloses). Isivaizduokite save stovincia ziurincia zemyn - jusu galva i dangu pasisukusi pakausiu (pakausine pirmeiga), o jei stovit ir ziurit i zvaigdes, tai Jusu veidas nukreiptas i dangu (veidine pirmeiga).
Veidine pirmeiga yra blogai, nes tokiu budu galva eina didesne apimtim, nei pakausines pirmeigos atveju plius veidukas yra minkstas ir blogiau nei pakausis plecia gimdymo takus.
Visai kas kita yra pakausines pirmeigos priekinis ir uzpakalinis vaizdas. Priekinis vaizdas - kai pakausis yra i prieki, taip dazniausiai buna. Uzpakalinis vaizdas - kai nukreiptas i uzpakali. Toks gimdymas uztrunka siek tiek ilgiau, bet gimdoma naturaliai.
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2009 12 21, 14:31)
Veidine pirmeiga tai reiskia, kad pirma eina ne pakausis, o veidas (vaikutis ne prilenkes smakriuka, o stipriai atsiloses). Isivaizduokite save stovincia ziurincia zemyn - jusu galva i dangu pasisukusi pakausiu (pakausine pirmeiga), o jei stovit ir ziurit i zvaigdes, tai Jusu veidas nukreiptas i dangu (veidine pirmeiga).
Veidine pirmeiga yra blogai, nes tokiu budu galva eina didesne apimtim, nei pakausines pirmeigos atveju plius veidukas yra minkstas ir blogiau nei pakausis plecia gimdymo takus.
Visai kas kita yra pakausines pirmeigos priekinis ir uzpakalinis vaizdas. Priekinis vaizdas - kai pakausis yra i prieki, taip dazniausiai buna. Uzpakalinis vaizdas - kai nukreiptas i uzpakali. Toks gimdymas uztrunka siek tiek ilgiau, bet gimdoma naturaliai.


Uz paaiskinima aciu, lyg ir supratau, kiek man aiskino gydytoja tai vaikas vietoj gimimo nugaryte i virsu, gime pilvuku, tai tav ax.gif
Bet jokiu traumu aciu Dievui nepatyreme nei vienas, sunui jau 8 metai. vienintelis dalykas kuris buvo, tai paraudes anakis,ir tai nelabai zymiai, po poros savaiciu isnyko.
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2009 12 21, 17:07)
Uz paaiskinima aciu, lyg ir supratau, kiek man aiskino gydytoja tai vaikas vietoj gimimo nugaryte i virsu, gime pilvuku, tai tav ax.gif
Bet jokiu traumu aciu Dievui nepatyreme nei vienas, sunui jau 8 metai. vienintelis dalykas kuris buvo, tai paraudes anakis,ir tai nelabai zymiai, po poros savaiciu isnyko.


Tai pagal toki paaiskinima buvo pakausines pirmeigos uzpakalinis vaizdas ko gero.
Svarbiausia, kad sveikas! smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2009 12 21, 15:31)
Veidine pirmeiga tai reiskia, kad pirma eina ne pakausis, o veidas (vaikutis ne prilenkes smakriuka, o stipriai atsiloses). Isivaizduokite save stovincia ziurincia zemyn - jusu galva i dangu pasisukusi pakausiu (pakausine pirmeiga), o jei stovit ir ziurit i zvaigdes, tai Jusu veidas nukreiptas i dangu (veidine pirmeiga).
Veidine pirmeiga yra blogai, nes tokiu budu galva eina didesne apimtim, nei pakausines pirmeigos atveju plius veidukas yra minkstas ir blogiau nei pakausis plecia gimdymo takus.
Visai kas kita yra pakausines pirmeigos priekinis ir uzpakalinis vaizdas. Priekinis vaizdas - kai pakausis yra i prieki, taip dazniausiai buna. Uzpakalinis vaizdas - kai nukreiptas i uzpakali. Toks gimdymas uztrunka siek tiek ilgiau, bet gimdoma naturaliai.


Aciu labai uz paaiskinima, dabar viska supratau. Beje rodos mano leliukas jau ir apsiverte veiduku zemin thumbup.gif thumbup.gif Bet kokiu atveju aciu uz palaikimus bei paaiskinimus.... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labukas visoms mamytems 4u.gif su Sv. Kaledom! newyear.gif
katik prisijungiau, tai nelabai dar ka daug zinau blush2.gif
as 39+5 savaites nescia ir mano midwife (nezinau net kaip lietuviskai tiksliai vadinasi) v blush2.gif vakar pasake, kad mazoji mano ne galvyte zemyn. teko vaziuot skubiai i ligonine, kad bandytu apsukti. kaip kazkas minejo anksciau, tai legalu ir nereikia taip ziauriai gasdinti mamyciu ax.gif deja, mano mazoji turi tecio charakteri, ir jos belekas nepastumdys, todel daktare sake, kad neisvengsiu cezario pjuvio. niekada apie toki negalvojau, tai sedziu biski soke, nes appointmenta padare 29d... gal kas gali papasakoti placiau? nes baimes pilnos kelnes unsure.gif
Atsakyti
Mano drauges vaikas sedejo, tai dare planini cezari.
Atsakyti
nei minciu tokiu negali but apie gimdyti paciai, cia ir pacios nestuke.gif ir kudikio rizika
Atsakyti
Mano vaikas 34 sav. buvo galva zemyn, 35 sav. atsisedo, 37 sav. vel buvo galva zemyn ax.gif
o as jau moraliskai cezariui ruosiausi.. rolleyes.gif
Atsakyti