Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliukas "sėdi": cezaris ar natūralus gimdymas

QUOTE(eglaite1201 @ 2009 09 17, 14:31)
Visu pirma man keista, kad ne gydytojai sprendzia, o reikia pasirinkti patiems... blink.gif

Bet jei visgi reikia patiems, tai rinkciausi islaukti iki laiko, bandyti apversti ir jei niekas nesikeicia rinkciausi CP. Kad butu kuo maziau rizikos pakenkti vaikeliui...


čia visada sprendžia žmogus pats. gydytojas apžiūri, diagnozuoja ir pateikia galimus variantus bei jų pasekmes, rizikas. gali ir savo rekomendaciją kukliai pridurti, jei labai spaudi... bet sprendimas ne jo... nes ir kūnas, sveikata ne jo... tokia filosofija
Atsakyti
Mano maziuke pilvelyje tupejo, tai butu gimusi ne rura i prieki, o kojomis. kadangi nustate kad svoris iki 3.5 kg siule paciai gimdyti, bet as kategoriskai pareiskiau, kad bijau jog vaikas gali butu sutraumuotas (prisiskaiciau internete) ir as neketinu rizikuoti leliuko sveikata. pasirodo dukrytei buvo virkstele apsisukusi aplink kakliuka ir neaisku kaip butu pasibaiges mano gimdymas naturaliai, tikriausiai vistiek butu galu gale atlike CP.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2009 02 16, 14:22)
Sėdmeninė pirmeiga nėra griežta indikacija cezariui :... O vaiko apsukimas, pagal šio meto akušerijos mokslą, yra visiškai neleistinas. Galima pridaryti nerealiai daug žalos, ir deja, ji bus negrįžtama cool.gif Keista, kad dar kažkas tuo užsiima, o mamos leidžiasi blink.gif

Keista... kad KAŽKAS skelbia tokią klaidingą informaciją ir gąsdina mamas blink.gif
Atsakyti
Mamytes, pasidalinsiu ir as savo 'ziniomis' apie leliuku apvertima. Siandien man tai labai aktualu, nes sedziu 'ant lagamino' ir laukiu kuo baigsis antrasis gimdymas. Kol kas pilvelio gyventojas 39 sav. sedi, gydytoja liepe laukti naturalios gimdymo pradzios, nes iki galo yra vilties, jog mazius apsisuks. Taciau, tokius nestumus reikia labai atidziai stebeti, anot daktares, sedinukai gimsta siek tiek anksciau. Atidziai stebeti reiskia nuolat lankytis pas daktare, klausytis vaisiaus tonu ir stebeti ar nemazeja vandenu. Del apsukimo - jis daromas ir dabar, ir labai sekmingai. Deja, tam turi buti palankios salygos - tam tikro issidestymo placenta, kudikio padeties kampas ir t.t. (as ne daktaras, todel moksliskai isaiskinti negaliu smile.gif) Gydytojas ivertina busena ir rizika. Mano atveju apversti butu rizinkinga del galimo placentos atsidalijimo. Del gimdymo sedmenine pirmaeiga - jis taip pat imanomas, sedyne ir peciukai gimsta nesunkiai, taciau didziausia beda yra su galvyte - jei atsilosimo kampas yra tinkamas gimimui be traumu, daktarai leidzia bandyti, jei netinkamas - ispeja mama apie galimas komplikacijas ir siulo CP. Ta kampa profesionalai ivertina echoskopuodami.
Atsakyti
QUOTE(Dadiene @ 2009 10 15, 10:00)
Mamytes, pasidalinsiu ir as savo 'ziniomis' apie leliuku apvertima. Siandien man tai labai aktualu, nes sedziu 'ant lagamino' ir laukiu kuo baigsis antrasis gimdymas. Kol kas pilvelio gyventojas 39 sav. sedi, gydytoja liepe laukti naturalios gimdymo pradzios, nes iki galo yra vilties, jog mazius apsisuks. Taciau, tokius nestumus reikia labai atidziai stebeti, anot daktares, sedinukai gimsta siek tiek anksciau. Atidziai stebeti reiskia nuolat lankytis pas daktare, klausytis vaisiaus tonu ir stebeti ar nemazeja vandenu. Del apsukimo - jis daromas ir dabar, ir labai sekmingai. Deja, tam turi buti palankios salygos - tam tikro issidestymo placenta, kudikio padeties kampas ir t.t. (as ne daktaras, todel moksliskai isaiskinti negaliu smile.gif) Gydytojas ivertina busena ir rizika. Mano atveju apversti butu rizinkinga del galimo placentos atsidalijimo. Del gimdymo sedmenine pirmaeiga - jis taip pat imanomas, sedyne ir peciukai gimsta nesunkiai, taciau didziausia beda yra su galvyte - jei atsilosimo kampas yra tinkamas gimimui be traumu, daktarai leidzia bandyti, jei netinkamas - ispeja mama apie galimas komplikacijas ir siulo CP. Ta kampa profesionalai ivertina echoskopuodami.

Visiškai pritariu. Objektyvi ir teisinga informacija.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2009 02 16, 16:22)
Sėdmeninė pirmeiga nėra griežta indikacija cezariui schmoll.gif Labai priklauso, kaip tas vaikis sėdi. Jei į gimdymo takus atsuktas šikniukas, mamos pagimdo-aišku, sunkiau, ilgiau tai užtrunka, bet pagimdo. Jei vaikutis sėdi atsukęs pėdutes, niekas neleis gimdyti pačiai. O vaiko apsukimas, pagal šio meto akušerijos mokslą, yra visiškai neleistinas. Galima pridaryti nerealiai daug žalos, ir deja, ji bus negrįžtama cool.gif Keista, kad dar kažkas tuo užsiima, o mamos leidžiasi blink.gif


Noreciau paklaust is kur tokia informacija traukiate?
Siais laikais vaiko apsukimas yra ne tik kad leistinas, bet ir gana saugus, nes atliekamas tokiomis salygomis, kad prireikus butu galima skubiai operuot. Bet to prireikia labai retai. Po apsukimo atliekama echoskopija ir uzrasoma kardiotokograma, kad isitikinti, jog viskas gerai.
Atsakyti
maniskis irgi sedi 4u.gif mums jau 36 sav ir 4 dienos, leliukas sveria 3,2 kg, taigi pakankamai didelis, o vaisiaus vandenu mazai, tad pasak mano daktaro net apsukimas isoriskai naudos neduotu schmoll.gif gimdant naturaliai, kaip padetis sedima, buna 10 kartu daugiau komplikaciju, taigi, man primigtinai rekomendavo CP o taip norejau gimdyti naturaliai... unsure.gif

beja, cia gal nelabai i tema, bet kiek planinis cezaris kainuoja? girdejau ten kazkoki paketeli nusipirkti reikia... nejautra papildomai kainuoja ar priklauso nemokamai? (na kaip epidura naturaliai gimdant kainuoja apie 200 kiek zinau)
Atsakyti
Mano irgi lelius kol kas guli veiduku i virsu... bet jis dar neisistate i kaulus, tik prisipaude... Kazzin ar yra vilties kad dar apsisuks???? Esu biski isigandusi po apziuros unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMamyte @ 2009 12 17, 13:49)
Mano irgi lelius kol kas guli veiduku i virsu... bet jis dar neisistate i kaulus, tik prisipaude... Kazzin ar yra vilties kad dar apsisuks????  Esu biski isigandusi po apziuros  unsure.gif  unsure.gif

gulėjimas vaikučio veiduku į viršų ir veidinė padėtis gimdant, tai visai du skirtingi dalykai. Gimdymas veiduku, kai vaikučio pirmeiga yra veidukas bet ne PAKAUŠIS, kas yra normalus, natūralus gimdymas yra priskiriama gimdymo komplikacijos, sudaro tokie gimdymai labai mažą procentą ir pirmą kart gimdančioms daro dažniausiai CP, nes labai retais atvejai, be traumų pagimdo pačios. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mokam-galim @ 2009 12 17, 22:13)
gulėjimas vaikučio veiduku į viršų ir veidinė padėtis gimdant, tai visai du skirtingi dalykai. Gimdymas veiduku, kai vaikučio pirmeiga yra veidukas bet ne PAKAUŠIS, kas yra normalus, natūralus gimdymas yra priskiriama gimdymo komplikacijos, sudaro tokie gimdymai labai mažą procentą ir pirmą kart gimdančioms daro dažniausiai CP, nes labai retais atvejai, be traumų pagimdo pačios.  schmoll.gif


Aciu uz atsakyma, bet as nelabai supratau kaip cia du skirtingi dalykai g.gif g.gif ... turit omenyje, kad iki gimdymo jis dar apsivers...
O pirmeiga veiduku, tai jau kai eina neapsivertes... ar kaip???
Atsakyti
QUOTE(mokam-galim @ 2009 12 17, 21:13)
gulėjimas vaikučio veiduku į viršų ir veidinė padėtis gimdant, tai visai du skirtingi dalykai. Gimdymas veiduku, kai vaikučio pirmeiga yra veidukas bet ne PAKAUŠIS, kas yra normalus, natūralus gimdymas yra priskiriama gimdymo komplikacijos, sudaro tokie gimdymai labai mažą procentą ir pirmą kart gimdančioms daro dažniausiai CP, nes labai retais atvejai, be traumų pagimdo pačios.  schmoll.gif



Mano vaikas gime veidine pireiga, gime didelis vyras, labai placiu peciu, svoris vir 4kg, pagimziau pati be jokiu tarumu, lysimu, siuvimu.
Taigi moteriskes, nusiteikite gerai, atsipalaiduokite, pasidarykite koki menesi pries gimdyma tarpvites masaza ir viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2009 12 18, 09:59)
Mano vaikas gime veidine pireiga, gime didelis vyras, labai placiu peciu, svoris vir 4kg, pagimziau pati be jokiu tarumu, lysimu, siuvimu.
Taigi moteriskes, nusiteikite gerai, atsipalaiduokite, pasidarykite koki menesi pries gimdyma tarpvites masaza ir viskas bus gerai.

ar tikrai gimė veidine pirmeiga, g.gif o kaip veidukas
atsiūsčiau nuotrauka kaip atrodo vaikutis gimes veidine pitmeiga , bet gaila tų , kurios nusigąs >taip gali gimti. bet aš tokių mačiau ne viena verysad.gif
Atsakyti