Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

aš irgi norėčiau įkelti savo pirmąjį komplektuką... blush2.gif auskariukai
ir Karoliukai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2007 12 21, 21:25)
Kokia dar kita kalba  doh.gif


Ne taip griežtai... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2007 12 21, 11:51)
Vieno sukurimas gali buti apie 15lt, ir islaikymas tk kokie du litai per menesi, gal netgi litas.

kur jus matet toki hostinga? paprastiems mirtingiesiems sunkiai imanomas. plius vardo ispirkimas metams bent kokie 45 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pramones prospektas: 25 gruodžio 2007 - 14:22
QUOTE(reveka @ 2007 12 23, 14:10)
aš irgi norėčiau įkelti savo pirmąjį komplektuką...  blush2.gif auskariukai
ir Karoliukai  ax.gif

o karoliukai suverti ant troselio? ir kaip jis ziurisi neuzdengtas? g.gif man tai gryna viela ant kaklo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 12 25, 14:58)
kur jus matet toki hostinga? paprastiems mirtingiesiems sunkiai imanomas. plius vardo ispirkimas metams bent kokie 45 lt

http://www.mypage.lt/ pavyzdziui cia galima susikurti, kol kas nemokamai
Papildyta:
QUOTE(reveka @ 2007 12 23, 16:10)
aš irgi norėčiau įkelti savo pirmąjį komplektuką...  blush2.gif auskariukai
ir Karoliukai  ax.gif

o man visai faini ant troselio, tokie kuklus. Man toki daug graziau negu perkrauti ar penkios eiles skirtingu, tokie jaunatviski pagal autores metus tai thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 25 gruodžio 2007 - 14:37
QUOTE(Pramones prospektas @ 2007 12 25, 14:21)
o karoliukai suverti ant troselio? ir kaip jis ziurisi neuzdengtas? g.gif man tai gryna viela ant kaklo doh.gif


na ten vielutė tokia, dažyta, ir šiaip pakankamai normaliai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 09 06, 09:14)
Pagal mane apsimoka pirktis jau profesionalius, veriniams specialiai gamint, jei ruošies pardavinėt. Atsipirktų greitai wink.gif
Man kol kas užtenka ir iš Senukų už ~ 6 Lt  tongue.gif



As irgi nusipirkau visai neblogus uz 6 lt smile.gif Itariu tuos pacius mirksiukas.gif
Atsakyti
as norejau paklausti, kaip daromi auskariukai-kekės... 4u.gif reikia naudoti smeigtukus ar lankstote is vielutes? yra tokie intarpai su kabliukais, tada yra visokiu smeigtuku su kabliukais... pasimeciau g.gif
Atsakyti
Laba vakareli. smile.gif

Gal kas nors zinote, kaip padaryti tokia sirdute ant kaklo..

Sirdele

Niekaip negali rasti sio puslapio antros dalies. aciuks.gif
Ir dar gal zinote ar i vidu reikalinga kazkokia formele, nes niekaip nesuprantu, kaip ji islaiko forma... Ir jei jos reikia, tai kur butu galima gauti...
Dar karta aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Hegira @ 2007 12 28, 17:59)
Gal kas nors zinote, kaip padaryti tokia sirdute ant kaklo..

Sirdele



Nežinaukaip kitom, bet man nieko nerodo... schmoll.gif
Atsakyti
Zhaliaake - darant kekes gali pasirinkti ko nori - ar pagaliuku, ar smeigtku. Nelabai supratau apie ka tu kalbi, bet manau, jog jeigu nori pasidaryti tuos "kekinius" auskarus, tai tada tau reikia pasiimti grandineles gabala, ir pasiimti vinuku arba tu savo islankstytu kilpuciu, uzdeti karoliuka, ir ji su kilpute pritvirtinti pie grandineles. Bent jau as taip suprantu...
Atsakyti
Bandau ikelti kitaip mirksiukas.gif

sirdele
Atsakyti