Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(oaze @ 2007 12 18, 21:12)
O aš norėčiau,kad man kas parodytų  ax.gif . nemoku viena  tongue.gif . Ir su dekupažu taip prasidėjau - tik kursų pagalba... va, skaičiau,kad vilniuj organizuoja 2 val. kursus už 50lt. daugoka,ar ne?  bigsmile.gif

sakyciau normali kaina, juk duoda ir priemones, gauta rezultata namo turbut parsinest
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2007 12 18, 21:14)
sakyciau normali kaina, juk duoda ir priemones, gauta rezultata namo turbut parsinest

Na jei nieko patraukliau nebus, sutinku smile.gif
Atsakyti
Taip, aš sutinku, kad informacijos galima rasti internete, bet kai pamatai ir dar paaiškina apie tai, tai tikrai žymai suprantamiau.
O L.o.v.e jeigu nežinai atsakymo į mano pateiktą klausimą, tai geriau nieko ir nerašyk.Jeigu tavę tenkina rasti informacija internete, kodėl gi nepasinaudojus, valio thumbup.gif
Atsakyti
Tame ir esme, jog as zinau atsakyma. Bet kadangi kazkam laabi smagu pasigincyti tai tada as pasitraukiu
Atsakyti
Sveikos,
O tos kepurėlės kaip tvirtinamos prie karoliukų?Su klijais?

http://www.karoliuka...s/F-36-1.20.JPG
Atsakyti
Taip pat noriu paklausti, iš kur galima įsigyti, kaklo papuošalo grandinėlę, kuria užsegamas papuošalas? Neradau nei vienam internetiniam psl g.gif


http://s94.photobuck...nt=IMG_0974.jpg
Atsakyti
Del kepureliu - nelabani iziuriu, prasta nuotrauka, bet manau, jog prakisamas pagaliukas, ir tada uz tos kilputes tvirtini kur nori, bet negarantuoju. O del tos grandineles, tai ji vadinama prailginancia. Jos yra rankdarbiai.com . bet gali nusipirkti is kokios kitos "gyvos" parduotuves paprastos grandineles, 4 mm, ar kiek. Tik nepatarciau pirkti smulkios, pvz. 1,5 mm, ir panasiai.
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2007 12 20, 19:08)
Del kepureliu - nelabani iziuriu, prasta nuotrauka, bet manau, jog prakisamas pagaliukas, ir tada uz tos kilputes tvirtini kur nori, bet negarantuoju. O del tos grandineles, tai ji vadinama prailginancia. Jos yra rankdarbiai.com . bet gali nusipirkti is kokios kitos "gyvos" parduotuves paprastos grandineles, 4 mm, ar kiek. Tik nepatarciau pirkti smulkios, pvz. 1,5 mm, ir panasiai.


Ačiū, supratau viską 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2007 12 17, 19:07)
Jutute, nereikia tingeti, ir siek tiek pasiskaitineti. Tiesa pasakius, interente ismokstama gal 10 kartu daugiau, negu gyvai. O ir cia matosi, atejai parasei ir isejai. Ar bent pasiskaitei zinute virs saves?


na drisciau nesutikti... internete gali susirasti pradziamoksli, schemu bet kaip jomis elgtis vistiek geriausia mokytis gyvai. kodel daug merginu buresi i ratelius kad ismoktu zgutus daryti ar tuos pacius burbuliukus? na gerai yra foto kaip padaryti burbula, taciau gyvai kitas vaizdas ir zymiai greiciau isikertama kas kaip

QUOTE(jutute @ 2007 12 18, 11:31)
L.o.v.e tik nereikia taip griežtai blush2.gif ...man reikia ne tik išmokti, bet ir turėti pažymėjimą,aš tą žinutę perskaičiau -tai vienas dalykas, o kitas-aš niekur neišėjau

Jeigu tu nežinai tai net nerašyk, juk aš klausiau gal kas žinot...


reiktu zinoti miesta. zinau kad Jurates akmeneliai organizuoja. bent jau Vilniuj taciau gal ir Kaune paorganizuoja.... tik nezinau kainu ir kokybes bet ju puslapyje yra info mirksiukas.gif

QUOTE(L.o.v.e @ 2007 12 18, 18:53)
As negrieztai. O ta isejai juk rasiau ne tiesiogine prasme.  O as juk ir sakau - yra visagalis internetas. Reikia netingeti ir paieskoti. Kiekvieni normalus uzsiemimai tures apie save nors kiek informacijos internete. O jeigu ne, tada as tirkai suabejociau, kas ten per kursai

ne visi kursai gali buti skelbiami internete. kodel? nes ne kiekviena organizacija turi savo puslapi ir ten talpina informacija? kodel? nes susikurti normalu puslapi kainuoja... ne visi nori investuoti ir t.t. todel nereik abejoti kursais apie kuriuos info ner internete. o kad postai rasyti auksciau grieztoki pastebejau ir as.
Atsakyti
Gal ir pasirode grieztoki, taciau tikrai nenorejau, jog jie tokie butu. O del internetinio puslapio drysciau nesutikti. Ne visi puslapiai kainuoja ten milijonus. Vieno sukurimas gali buti apie 15lt, ir islaikymas tk kokie du litai per menesi, gal netgi litas. Kitur netgi nemokami. Taigi, kadangi ir paciam nera sudetinga ja sukurti (aisku neatrodys taip profesionaliai) ji gali buti visai nemokama. O per internta i tokius kursus ateina 50% zmoniu, ar net daugiau. Taip kad tie pora litu paskaiciavus pelna atrodo niekis. O internete siuliau paieskoti kursu, ne schemu. Atsiprasau, jeigu mano postai pasirode grieztoki, ir baigiame sita tema mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai va, dabar jau kita kalba g.gif
Atsakyti
Kokia dar kita kalba doh.gif
Atsakyti