Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(rugsėjė @ 2007 12 10, 08:07)
kokiu kliju? nes kai kurie klijai gali sugadint visa darba, akmenuku blizgesi

buna specialus klijai, bet atsargiai galima ir su supermomentu. tik reiktu atsargiai su stikliniais karoliukais, nes gali likti pabaltavimas mirksiukas.gif
taip kad pabandyk tik atsargiai mirksiukas.gif
Atsakyti
labai aciu uz atsakymus 4u.gif
o kur buna specialiu kliju ?(Kaune arba liet internet parduotuvese, koks kliju pavadinimas?
Atsakyti
Lietuvoj g.gif net nezinau.... siaip lenku parduotuveje esu maciusi (jei neklystu) einu pasiknaisioti mirksiukas.gif jei rasiu pranesiu 4u.gif

Stai lenkuose klijai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frekenbok: 10 gruodžio 2007 - 12:15
Turiu klausimėlį blush2.gif

Nemoku su tokiom sagėm elgtis doh.gif Karoliukus susivėriau, o kaip juos užfiksuoti, kad ant viso to smeigtuko neslidinėtų? unsure.gif

Va tokio tipo sagė
user posted image
Atsakyti
Ir velgi su laseliu kliju, arba spaustuku.
Atsakyti
O gal kas kokius kursus organizuojat, kad "gyvai" pasimokyt? gathering.gif
Atsakyti
Kad kazkaip tokiu nemaciau, bet kiti praso kokiu auksarankiu is tavo miesto, kad pamokintu
Atsakyti
Norėčiau jūsų paklausti gal žinote kur Kaune vyksta biserio seminarai (kursai), labai patiko jūsų vėrinukai,bet aš nemoku... g.gif
Atsakyti
Jutute, nereikia tingeti, ir siek tiek pasiskaitineti. Tiesa pasakius, interente ismokstama gal 10 kartu daugiau, negu gyvai. O ir cia matosi, atejai parasei ir isejai. Ar bent pasiskaitei zinute virs saves?
Atsakyti
L.o.v.e tik nereikia taip griežtai blush2.gif ...man reikia ne tik išmokti, bet ir turėti pažymėjimą,aš tą žinutę perskaičiau -tai vienas dalykas, o kitas-aš niekur neišėjau

Jeigu tu nežinai tai net nerašyk, juk aš klausiau gal kas žinot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jutute: 18 gruodžio 2007 - 11:33
As negrieztai. O ta isejai juk rasiau ne tiesiogine prasme. O as juk ir sakau - yra visagalis internetas. Reikia netingeti ir paieskoti. Kiekvieni normalus uzsiemimai tures apie save nors kiek informacijos internete. O jeigu ne, tada as tirkai suabejociau, kas ten per kursai
Atsakyti
O aš norėčiau,kad man kas parodytų ax.gif . nemoku viena tongue.gif . Ir su dekupažu taip prasidėjau - tik kursų pagalba... va, skaičiau,kad vilniuj organizuoja 2 val. kursus už 50lt. daugoka,ar ne? bigsmile.gif
Atsakyti