Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

http://picasaweb.goo...406095888864578

gal gali kas paaiskinti, ka ten tie skaiciukai reiskia?
abiejose pusese? cia ji turi gautis tokia apvalute
Atsakyti
Ir as buciau labai dekinga, jei parasytumet ar ta pelyte turi buti tusciavidure ar plokscia ax.gif Aciu smile.gif
Atsakyti
pelytė gausis tuščiavidurė ir apvalutė ax.gif
Atsakyti
Esu pradedanti vereja ax.gif ir nesuprantu kam naudojami šitie puodukai-ten gal karoliukas mažas kišasi? Bet tada jis tik įgrūdamas ar įklijuojamas? Ir nesu tikra kaip naudojami šitie spaustukai. Spėju, kad šituos spaustukus galima tik vielučių galams naudot? g.gif Juos papraščiausiai užspaust su žnyplėm? O ta kilpele pravert ir ikišt į užsegimo kilpelę?
Gal galit patart?
Atsakyti
mano patys pirmieji vėrimai blush2.gif labai nepeikite blush2.gif
http://i37.photobuck...ja/SL702440.jpg
einu stalą nusivalyti blush2.gif




***


 ! 
Pirma reikėtų sumažinti nuotrauką, paskui tik kelt čia, nes per didelė iškraipo forumą!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 04 gruodžio 2007 - 09:42
Tuos puodukus ir as pirma karta matau. Bet itariu, kad jie gali buti naudojami prailginimu galuose. O del tu spaustuku, tai kai tarkime pasidarai koki pakabuka, ir ji nori pakabinti ant kokios odines, ar dar kokios juosteles, bet nenori raisioti mazgu (gi tikrai negraziai atrodo) tai tuos spaustukus pritvirtini gale uzspaudziant replytemis (ju buna pirkti senukuose, apie tai pasnekesiu apacioje, nors as saviskes is tecio nukniaukiau, nezinau is kur gavo) o tada jau zieduku pagalba tvirtini uzsegimusTaip glaima ir iterpti kokias juosteles i verini, ir dar ka tik sugalvosi...


Tai va, apie tas replytes - nu, zinokite jiegu jums nuosirdiziai pasakius, tai kiek teko man bandyti nieko nesiskiria tos uz 8 lt ir tos uz 80 lt. Mano pacios visos reples is senuku (nu, vienos nukirpimui is tecio irgi nusvilptos, ir nelabai atrodo kaip senukines) ir tikrai kuo puikiausiai tarnauja. Aisku, jeigu tiesiog nori isbandyti, pajusti skirtuma, arba tiesiopg nori, kad profesionaliau "Skambetu" galite isigiti ir tas brangesnes. Nor as taip manau, kad neapsimoka g.gif


Dar vos nepamirsau - tie skaiciukai galuose tai karoliuku skaicius. Kad nereiketu vargti ir skaiciuoti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L.o.v.e: 01 gruodžio 2007 - 22:53
QUOTE(logika @ 2007 12 02, 00:44)
mano patys pirmieji vėrimai  blush2.gif labai nepeikite  blush2.gif
http://i37.photobuck...ja/SL702440.jpg
einu stalą nusivalyti blush2.gif

Kaip pirmieji, tai labai dailūs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2007 12 01, 22:52)
Tuos puodukus ir as pirma karta matau. Bet itariu, kad jie gali buti naudojami prailginimu galuose. O del tu spaustuku, tai kai tarkime pasidarai koki pakabuka, ir ji nori pakabinti ant kokios odines, ar dar kokios juosteles, bet nenori raisioti mazgu (gi tikrai negraziai atrodo) tai tuos spaustukus pritvirtini gale uzspaudziant replytemis (ju buna pirkti senukuose, apie tai pasnekesiu apacioje, nors as saviskes is tecio nukniaukiau, nezinau is kur gavo) o tada jau zieduku pagalba tvirtini uzsegimusTaip glaima ir iterpti kokias juosteles i verini, ir dar ka tik sugalvosi...


Na as vis tiek zalia ir man "nedasunta" kokiu prailginimu galuose galima naudoti tuos puodukus blush2.gif Gal kokia nuotraukyte kaip pvz galima imest?

O gal tuo sendintu "spaustuku" galima ir vielytes mazgeli slept, uzspaust, o po to prie tos kilputes tvirtinti uzsegima? Ar vielyte jau nesilaikytu uzspausta?
Atsakyti
Turetu laikytis. O tie paakbukai, tai atrkime kai padaai apyranke, ir neiznai kokio storio rankai, tai uzdedi gaLE GRANDINELE. Kad graziau atrodytu uzdedame paskui dar koki laseli, arba puoduka
Atsakyti
atrodo nemazai perskaiciau, bet neradau atsakymo i man rupima klausima, gal galit paaiskint kaip tvirtinami pavieniai karoliukai ant vielutes kad "nesusibegtu", kai kur maciau kad spaustukais, kitur nematyt kad but kuo pritvirtinta
ir dar vienas klausimelis- kaip risama mazgas uzbaigus tarkim gyvuna?
Atsakyti
Galima tvirtinti soaustuku, uzlasinti laseli kliju, arba perverti dar karta per ta karoliuka. O del gyvunelio, tai as jeigu veriu ant valo tai uzrisu mazga kaip ir ant papuosalu, o jeigu su vielute tai tiesiog uzsuka ta vielyte ant kazkurios detales
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2007 12 09, 20:22)
Galima tvirtinti soaustuku, uzlasinti laseli kliju, arba perverti dar karta per ta karoliuka. O del gyvunelio, tai as jeigu veriu ant valo tai uzrisu mazga kaip ir ant papuosalu, o jeigu su vielute tai tiesiog uzsuka ta vielyte ant kazkurios detales

kokiu kliju? nes kai kurie klijai gali sugadint visa darba, akmenuku blizgesi
Atsakyti