Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(lauksna @ 2007 09 22, 19:03)
aš dar tik ketinu kažką kurti, tai man daug kas neaišku  blush2.gif  kur tie Jūratės akmenėliai, kur įrankių galima nusipirkt? Ačiū  4u.gif



jau radau internete ax.gif , bet tai juk Vilniuje blush2.gif iki pajūrio tokie dalykai neatkeliauja... o gal kas žinote Klaipėdoje vietelę, kur įrankių būtų? Ar man tiesiai į Senukus važiuot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauksna @ 2007 09 23, 00:05)
jau radau internete  ax.gif , bet tai juk Vilniuje  blush2.gif iki pajūrio tokie dalykai neatkeliauja... o gal kas žinote Klaipėdoje vietelę, kur įrankių būtų? Ar man tiesiai į Senukus važiuot?  4u.gif

Pradėk nuo Senukų, nusipirk už -oliką litukų pradžiai. Jei pagaus azartas, tuomet ir investuosi į geresnius įrankius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauksna @ 2007 09 22, 19:03)
aš dar tik ketinu kažką kurti, tai man daug kas neaišku  blush2.gif  kur tie Jūratės akmenėliai, kur įrankių galima nusipirkt? Ačiū  4u.gif

replytes pirkau Kalvarijų turguje ,pas moteriškę kur akmenukais ir kt priedais prekiauja thumbup.gif mokėjau 10 Lt.
Atsakyti
Toj pačioj klaipėdoj yra Silver City parduotuvė, ten galima replyčių įsigyti, vienos apie 12 Lt. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lauksna @ 2007 09 22, 23:05)
jau radau internete  ax.gif , bet tai juk Vilniuje  blush2.gif iki pajūrio tokie dalykai neatkeliauja... o gal kas žinote Klaipėdoje vietelę, kur įrankių būtų? Ar man tiesiai į Senukus važiuot?  4u.gif



Yra Stikleje, virs Simbado oazes, pastoviai nueinu ten seiles pavarvint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2007 10 18, 22:39)
replytes pirkau  Kalvarijų turguje ,pas moteriškę kur akmenukais ir kt priedais prekiauja thumbup.gif mokėjau 10 Lt.


Kalvarijų turguj kažkas akmenėliais prekiauja?? g.gif
Atsakyti
Kaip graziai nufotkinti darbelius:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



O cia kas supranta rusu kalba wink.gif
http://community.liv...ring/22461.html
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 09 06, 10:14)
Pagal mane apsimoka pirktis jau profesionalius, veriniams specialiai gamint, jei ruošies pardavinėt. Atsipirktų greitai wink.gif
Man kol kas užtenka ir iš Senukų už ~ 6 Lt  tongue.gif


Man taip uztenka is senuku po 6 litus turiu ir suspausti ir apvaliom galvutem daryti, bet kai pradesiu rimciau uzsiimti, teks ir brangesnes nusipirkti, pardavus darbeli norisi, kad viskas butu kokybiskai padaryta.
Atsakyti
Ačiū už informaciją visoms 4u.gif kol kas su "senukinėmis" praktikuojuosi, o ryt sesuo iš "Jūratės akmenėlių" parveš vienas, na bet kaina tai ohoho... doh.gif - turiu galvoje už vienetą.
Atsakyti
kaip iterpti paveikslėlį noriu parodyti kokia uogele noriu pasidaryti, tik nzn kaip.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangerele: 20 lapkričio 2007 - 23:55
QUOTE(dangerele @ 2007 11 21, 00:54)
kaip iterpti paveikslėlį noriu parodyti kokia uogele noriu pasidaryti, tik nzn kaip.. doh.gif

Pasiskaityk sia tema, viskas aiskiai parasyta smile.gif
Atsakyti
sumasciau ir as pradeti ka nors is karoliuku susiverti idomesnio, kadangi labai jau graziai viskas atrodo, bet kazkaip per sudetinga man viskas pasirode... nei as tas replytes turiu, nei zinau ko viskam reika g.gif o taip noretusi ismokti sio amato... gal kokia mamyte galetu ir noretu man kada parodyti ar issamiau paaiskinti kaip ka reikia daryti? 4u.gif
Atsakyti