Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(Tarasca @ 2008 11 19, 10:08)
merginos ... gal ne visai vietoj, bet žiauriai noriu užsisakyti karoliukų (ypač perliukų, kuriem iki 24 d nuolaida 50 proc)  iš www.firemountaingems.com tik gan nemažos atsiuntimo išlaidos  ax.gif  gal kuri norėtumėt užsakinėti kartu, tada būtų pigiau - išlaidas pasidalytume  ax.gif

va cia daromi bendri uzsakymai mirksiukas.gif http://www.auksarank...opic.php?t=1443
Atsakyti
emm.. nu ačiū....ale, kad aš ne auksarankė blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarasca @ 2008 11 19, 23:30)
emm.. nu ačiū....ale, kad aš ne auksarankė  blush2.gif  doh.gif

Tai teks auksaranke tapti biggrin.gif
Atsakyti
tai kad labai ilgai užtruks biggrin.gif o man reikia čia ir dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Supo @ 2008 11 18, 00:25)
Laba vakara,

Gal galetumet pasakyt, kaip vadinasi tas metalinis sujungimas.. na toks pailgas siaudelis tusciaviduris, per kuri gali vielute ar vala prakisti..  blush2.gif tikiuosi paaiskinau suprantamai.. nerandu dabar foto greit parodyt.. Niekaip nerandu kaip jis vadinasi.. ieskojau prie findings, prie joiners ir neradau.. kaip man ji rast?  doh.gif

Sveikute,
jei kalbi apie situos:
user posted image
Tai angliskas ju pavadinimas yra wire guardians
Papildyta:
QUOTE(Tarasca @ 2008 11 20, 14:08)
tai kad labai ilgai užtruks  biggrin.gif  o man reikia čia ir dabar  ax.gif

Tai tau tik prisiregistuot tam forume reikia ir viskas, o ten jau prisijungsi prie merginu, kurios is firemountaingems.com uzsisakineja wink.gif

As ir pati daznai is ten uzsisakineju, tik, kad siuo metu ne LT gyvenu ax.gif
Atsakyti
rimtai?? bigsmile.gif suuper..o kai lt gyvenai iš ten užsisakinėjai ar ne? mane domina muitas ir pvm'as bus man ar ne? nes muitinei tai pasikelę kuiliai dirba...ko klausi - to negausi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarasca @ 2008 11 20, 14:30)
rimtai??  bigsmile.gif  suuper..o kai lt gyvenai iš ten užsisakinėjai ar ne? mane domina muitas ir pvm'as bus man ar ne? nes muitinei tai pasikelę kuiliai dirba...ko klausi - to negausi  blink.gif

Man i Norvegija, tai is visur muitas + pvm yra, nes ne ES salis. Pries griztant atostogu, visada uzsisakau i LT prekes, tai tarkim is lenkijos jokiu mokesciu nera, nes ES salis, o kaip su JAV tai nezinau, i LT neuzsisalinejau, bet pasidomesiu ir kai suzinosiu paraseysiu wink.gif
Papildyta:
Va, ka radau:
Prekių siuntos, kurias privatus asmuo siunčia iš trečiosios šalies Bendrijos muitų teritorijoje gyvenančiam privačiam asmeniui, neapmokestinamos importo muitais, jeigu tos siuntos yra nekomercinio pobūdžio ir kiekvienos jų vertė yra ne didesnė kaip 45 eurai (160 litų).
Siuntos yra nekomercinio pobūdžio, jeigu:

· susideda tik iš gavėjo ar jo šeimos asmeniniam vartojimui skirtų daiktų, nei savo pobūdžiu, nei kiekiu nepanašių į komercinius;

Ir dar:
pagrindinis kliuvinys, kad siunčia per Fedex, šie tarpininkai paskaičiuoja nerealias sumas. Dar prašo muitinėj licenzijos pusbrangių akmenų importui.

Buvo organizuojamas bendras siuntinukas, kuris atkeliavo iki LT, muitinėj jo nepraleido, grąžino atgal į JAV. Merginos atsiėmė pinigus už pačias prekes, bet susimokėjo 'už orą' t.y. už siuntinuko keliones.

Siunčiant per fizinius asmenis Lietuvoje vistiek ištikrina viską ir paskaičiuoja muitą + PVM. Gal koks mažesnis ir praslydo, o va, jei jau 'sumestinis' tai ir ne

Cia merginu pasisakymai is auksarankiu forumo.
Is esmes, tai jie siuncia su visom saskaitom ir israsais, tai muitine tikrai gali stabdyti siuntini ir ji apmokestinti mirksiukas.gif Na, siaip reiktu tau prisijungti prie to forumo ir ten su merginom pasirasineti, jei ju siunciasi nemazai, tai manau ir tie mokesiai padalinus ant visu nesikandzioja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gooda: 20 lapkričio 2008 - 14:57
aš šitą irgi skaičiau g.gif ir į muitinę skambinau...gaidžiai kažkokie dirba...

bet iš esmės jei perku ir sąsk turiu, tai neturėtų sulaikyti...muitas tai muitas, sumokėsiu... va tik dėl stabdymo būtų neramu... nu gal reik bandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarasca @ 2008 11 20, 15:46)
aš šitą irgi skaičiau  g.gif  ir į muitinę skambinau...gaidžiai kažkokie dirba...

bet iš esmės jei perku ir sąsk turiu, tai neturėtų sulaikyti...muitas tai muitas, sumokėsiu... va tik dėl stabdymo būtų neramu... nu gal reik bandyt smile.gif

Na, manau, kad siuntinio tikrai neturetu stabdyt, tik, tiek, kad tikriausiai teks muita susimoket mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutės... 4u.gif
jau seniai skaitinėju apie verima karoliukais, vis domiuosi, bet vis nedrįsdavau to imtis... rolleyes.gif o dabar pasiryžau pabandyt, bet niekaip nepagaunu, kokias svarbiausias medžiagas reikia susipirkt, nes jų ten knygose ir visur kur milijonai visokiu replyčių ir panašiai prirašyta... ta prasme auskarams ir pakabukui paprastučiams, pradžiai... vert noriu ne biseriu, o paprastai... kokius būtiniausius įrankius reikia susipirkt? būčiau labai labai dėkinga, jei surašytumėt kas būtiniausių daiktelių sąrašiuką, bet taip nuo a iki z... blush2.gif 4u.gif ačiū... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romanciuke: 21 lapkričio 2008 - 13:30
Paprastiem auskariukam?
Reiks auskarų kabliukų, vinučių /ant kurių reiks kokių akmenėlių sumauti/ ir apvalių replyčių/padaryti gale kilputei/.

Atsakyti
QUOTE(romanciuke @ 2008 11 21, 13:27)
sveikutės...  4u.gif
jau seniai skaitinėju apie verima karoliukais, vis domiuosi, bet vis nedrįsdavau to imtis...  rolleyes.gif  o dabar pasiryžau pabandyt, bet niekaip nepagaunu, kokias svarbiausias medžiagas reikia susipirkt, nes jų ten knygose ir visur kur milijonai visokiu replyčių ir panašiai prirašyta... ta prasme auskarams ir pakabukui paprastučiams, pradžiai... vert noriu ne biseriu, o paprastai... kokius būtiniausius įrankius reikia susipirkt? būčiau labai labai dėkinga, jei surašytumėt kas būtiniausių daiktelių sąrašiuką, bet taip nuo a iki z...  blush2.gif  4u.gif  ačiū...  biggrin.gif

Na, pasistengsiu tau padeti ;)Taciau viska vardinant tikrai visko nemazai reikia mirksiukas.gif Dar priklauso ka noresi daryti... Patiems paprasciausiems darbeliams tau prireiks, 4-iu rusiu replyciu, vinuku, vielutes, auskaru kabliuku, bei uzssegimu veriniams ar apyrankems. Dar spaustuku, valo ar troselio ir zinoma ne maza sauja karoliuku, akmeneliu ar kristaliuku biggrin.gif . Na, laikui begant kiekviena atsirenka medziagas kurios joms patinka ir su kuriom mieliausia dirbti, todel tikrai sunkoka tiksliai viska isvardinti smile.gif Cia ikelsiu kelias foto, kad butu paprasciau suprasti apie ka as cia mirksiukas.gif

Irankiai:
user posted image- apvalios replytes reikalingos padaryti kilpele is vielutes.

user posted image- plokscios replytes vielutes uzpaudimui

user posted image - replytes vielutes karpymui (gali buti ir kitokios)

user posted image - sitokios replytes skirtos uzspausti maziems metaliniams spaustukams, kuriuos uzspaudi beigdama verini ar apyranke. Sias replytes isigyjau jau gerokai veliau, is pradziu turejau paprastas reples ir jomis uzspausdavau, taciau jei pasiryzai papuosaliukus daryti ir nori juos daryti kokybiskai, tai labai rekomenduociau jas isigyti, jos nera vienos pigiausiu, bet spaustukus uzspaudzia uztikrintai wink.gif

Kiti priedai:
user posted image - smeigtukai apvalia galvute, skirti karoliu, auskaru, apyrankiu ir kitokios bizuterijos darymui. dazniausiai naudojama sujungimui.

user posted image - smeigtukai plokscia galvute, skirti auskarams, arba kitokiems kabantiems dirbiniams., pvz. pakabukams

user posted image- uzspaudziami burbuliukai, skirti mazgu slepimui. Veriant verinius ar apyrankes. Taciau as ju nenaudoju, naudoju tokias pasageles, ansciau esu foto ikelus, jos daug patikimesnes nei tie burbuliukai mirksiukas.gif

user posted image- paprastas uzsegimas.

user posted image - paprastas kabliukas auskarams.

na ir zinoma dar yra daugybe ivairiausiu priedu, intarpu ir visokio kitokio gerio biggrin.gif Na, bet su laiku pati viska issiaiskinsi, o paciai pradziai manau uzteks mirksiukas.gif

P.s. foto sukeliau is auksarankiu forumo, tikiuosi niekas nesupyks rolleyes.gif , taciau butu uzeme labai daug laiko paciai fotkinti savo irankius ir juos kelti cia smile.gif





Atsakyti