Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

galeciau...kai tik gausiu...manau ateinancios savaites gale, arba dar sekancios pradzioj...tik parasyk man tuo laiku, nes galiu pamirsti...kuriu beje reikia???
Papildyta:
su visais siuntimais, dolerio kursu..gaunasi, kad tu didesniu kainyte apie 50 ct, tu mazesniu apie 60 ct porele...bet jie be tu cipsiuku kur uzsisegti...tai jie atskirai butu...
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 11 09, 16:47)
galeciau...kai tik gausiu...manau ateinancios savaites gale, arba dar sekancios pradzioj...tik parasyk man tuo laiku, nes galiu pamirsti...kuriu beje reikia???
Papildyta:
su visais siuntimais, dolerio kursu..gaunasi, kad tu didesniu kainyte apie 50 ct, tu mazesniu apie 60 ct porele...bet jie be tu cipsiuku kur uzsisegti...tai jie atskirai butu...

Na jei iseitu, tai paimciau abieju po pora. Idedu nuorodas, kad tikrai susikalbetume
http://www.firemount...sp?pn=H201150FY
http://www.firemount...sp?pn=H201206FN
Tuos uzsegimus, tai as pati turiu smile.gif Buciau labai dekinga smile.gif
Ai beje, o ten karoliukai dedasi i juos specialus jei neklystu? g.gif
Atsakyti
gali ir specialius deti, galima r paprastus pritaikyti ir itvirtinti...
Atsakyti
Aisku...Gal ka prisitaikysiu smile.gif
Atsakyti
Gal kas man pasakytų kaip padaryti skylutę akmenėlyje? doh.gif
Iš kur perkate vielutę? Užsegimus?

Nepykit už neišmanymą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lik @ 2008 11 10, 22:10)
Gal kas man pasakytų kaip padaryti skylutę akmenėlyje? doh.gif
Iš kur perkate vielutę? Užsegimus?

Nepykit už neišmanymą  doh.gif

Na siaip jau skylutes akmenukuose buna perkant mirksiukas.gif
Vielutes, uzsegimu ir visokiu kitokiu dalykeliu, reikalingu tam, yra internetinese ir ne tik parduotuvelese smile.gif
Atsakyti
o ka jus darot kad nepagelstu sidabras?
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2008 11 10, 23:30)
o ka jus darot kad nepagelstu sidabras?


Sidabras nepagelsta, o pajuoduoja rolleyes.gif Nieko nepadarysi - toks metalas mirksiukas.gif Yra juvelyrinėse pirkti specialių servetėlių, o taip pat papuošalą nunešus ten - atnaujina - apipila specialiu skysčiu 4u.gif
Paprastą metalą, nenorint, kad jis pagelstų - reikia nulakuoti bespalviu nagų laku smile.gif 4u.gif

Beje, cindy, ačiū už atsakymą rolleyes.gif
Atsakyti
na pas mane sidabras labiau gelsta negu juoduoja, o sidabras tai tikrai tikras. reikes turbut tu specialiu nusipirkt serveteliu ar tirpaliuka koki g.gif
Atsakyti
Sidabrą labai gerai nuvalo soda, blizga kaip naujas.
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 11 11, 16:58)
Sidabrą labai gerai nuvalo soda, blizga kaip naujas.

Negalima! Braižo sidabrą doh.gif
Atsakyti
dar su dantu pasta kaikurie valo...bet irgi...labai gali sugadinti papuosala.
o gal kas galit pasakyti apie tirpala sidabro juodinimui??/jis yra akmeneliuose pirkti????ir jei ne paslaptis kiek kainuoja????
Atsakyti