Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

ne, jau padarytas..ir man rodos keliauja...tai ten vienam 100 vnt, kitam 50 vnt..tai ir ne po vienus galesiu parduoti...
i tuos pirmus tai eina 12-14 mm, i antrus...nuo 5 iki...na deciau dar iki kokiu 8 mm
Atsakyti
A viskas gerai ;] Labai labai labai dėkui ;]
Atsakyti
tik jei vis dar reikes..primink dar kita savaite man..nes per savo galva galiu ir pamirsti:))))o tiesa, kokios spalvos akmenuka nori ideti????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 09 lapkričio 2008 - 12:53
Na manęs prašo juodos/tamsiai mėlynos [čia pagal pirmą užsegimą] , bet pirma žiūrėsiu kokių yra internete. unsure.gif
Atsakyti
jei reikia juodu...tai galiu pora perleisti tu jau specialiu butent tiem antriem...aisku galima imontuoti ir paprastus, bet tie kabasoniniai atrodo geriausiai...
cia juodas oniksas:
http://www.firemount...sp?pn=H201685CB

tiesa, is kokio miesto esi????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 09 lapkričio 2008 - 12:58
Iš Kauno. smile.gif

Čia kaip supratau 7mm? prašė mažiausiai 10mm [bet gal pavyks čia nusiderėt iki mažesnių] ir, kad būtų tokie kaip "blynai" net nežinau, kaip ir apibūdint. Paprašė tai ir pati galvoju kaip aš dabar tokius padarysiu doh.gif Bet draugem neatsakysi doh.gif
Atsakyti
tai sitie ir bus kaip blynai..tik va didesniu jau neturiu...pati kauniete esu ir daznai bunu...tai ir susitiktumem tuo paciu ir parodyciau mirksiukas.gif
Atsakyti
O internetinėse lietuvoj nėr kažko didesnio nežinot? dar tik kelias perėjau, bet gal iš patirties žinot? blush2.gif
Atsakyti
tikrai nezinau...perziureciau tokia hobera, karoliai.com...kazkaip paskutiniu metu uzsisakineju tik is amerikonu...tad nebezinau kas tose lietuviskose dedasi...
Atsakyti
Reiks daryt reidą po jas ;]
Atsakyti
jeigu rasi tai duok zinoti:)
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 11 09, 13:48)
ne, jau padarytas..ir man rodos keliauja...tai ten vienam 100 vnt, kitam 50 vnt..tai ir ne po vienus galesiu parduoti...
i tuos pirmus tai eina 12-14 mm, i antrus...nuo 5 iki...na deciau dar iki kokiu 8 mm

Va va ir as ieskojau kazko panasaus doh.gif Negaletumet parduoti po viena pora? rolleyes.gif
Atsakyti