Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

http://www.auksarank...p...sc&start=50
sito psl. apacioje yra pavaizduota su spaustukais, gal kas panasaus bus
Atsakyti
Aš tuos spaustukus paprasčiausiai suspaudžiu su replytėm ir tiek žinių...
Atsakyti
jei neiseina su paprastom replytem ju suspausti, kas dazniausiai ir buna...tai tam yra specialios...su dviem grioveliais atskirais...jos suspaudzia ir perskiria su pirmu suspaudimu, o suantru apgaubia...ir tuomet laiko...arba su paprastom gerai suspaudi viena puse...gaunasi toks blynas...
Atsakyti
mergytės -ką daryti ,nelenda vinukas man į koralo viduriuką verysad.gif matau ,kad skylutėj kažkas trukdo ,nepragręžta gal kruopščiai ....nežinau su kuo tą skylutę padidint g.gif
Atsakyti
pasiskolink is vyro kokio grazta ir su mazu graztuku pragrezk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 27, 23:21)
pasiskolink is vyro kokio grazta ir su mazu graztuku pragrezk mirksiukas.gif

kaži ar tokį plonytį turi g.gif
Atsakyti
taigi seniuose ar kazkioj panasioj nusipirk...ten koks 50 ct kainuoja pats graztukas... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 28, 17:37)
taigi seniuose ar kazkioj panasioj nusipirk...ten koks 50 ct kainuoja pats graztukas... mirksiukas.gif

dėkui,reiks nusiųsti iki senukų 4u.gif
Atsakyti
Dabar aš čia tokį labai nerimtai skambantį klausimą užduosiu... blush2.gif
Sugalvojau aš vieną dieną drugelį susivert bigsmile.gif Pasidariau sparniukus, kūną, tada viską pradėjau jungti... perkišau lyg ir taip kaip schemoj parodyta...
Kur dėt tuos galus???? Sukau sukau lanksčiau, kol galiausiai pora nulūžo, o ir nedailiai atrodo kai priraizgaliota.. blink.gif g.gif
Niekaip nedaeina kur Jūs tuos galus dedat... doh.gif
Atsakyti
Graziai paslepiame tarp karoliukus.
Atsakyti
Labas vakaras,
esu naujokė, užsiregistravau tik šiandien, bet esu mačius daugybę gražių dalykų čia padaryta. Susižavėjau biseriu ir bandau daryt, bet nelabai gaunasi su tokiu apnerimu. Peržiūrėjau visą šitą skyrelį, unsure.gif bet nerandu schemos , kaip apipinti akmenį ar dar kokį daiktą..... gal kas įmestų nuorodą, jūs čia esančios gal geriau gaudotės. Labai ačiū iš anksto. Būkit geros PADĖKIT, kai išmoksiu parodysiu ką padariau smile.gif
Atsakyti
gal sita tiks ax.gif http://biser.info/node/7847
Atsakyti