Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(Ava @ 2007 08 31, 15:21)
Na ir trecia- matau, kad jus nurodote ir ivairius amerikietiskus saitus, kur yra tikrai didelis pasirinkimas karoliuku. Sakykite ar ir is ten uzsisakinejate? (klausiu, nes viename radau, kad parduoda tik tiem kas turi didmenininko licenzija, o tai reiskia, tik imonem). Ir ar patikima, jei taip?


Aš užsisakinėju iš čia wink.gif:

http://www.auksarankems.info/

http://www.rankdarbi...talog/index.php

http://www.karoliai....php?language=lt
Atsakyti
Gal kas veda kursus?
Neradau repliu....
Atsakyti
Labuks, 4u.gif

Vis paskaitineju su biseriu susijusias temas...Uzsikabliavau...aplankiau jusu galerijas..jeziau kaip grazu wub.gif IR AS TAIP NORIU smile.gif

Norejau paklausti, nuo ko jus pradejot, ar pirmiausiai nusipirkot irankius, vielute ir karoliukus?

Beje, kur galima irankiu nusipirkti?

Aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2007 09 04, 15:01)
Norejau paklausti, nuo ko jus pradejot, ar pirmiausiai nusipirkot irankius, vielute ir karoliukus?

Beje, kur galima irankiu nusipirkti?

Aš pradėjau nuo to, kad nusipirkau karoliukų, užsegimų, užspaustukų ir vielutės, taip susivėriau pirmą apyrankę bigsmile.gif (kolkas vienintelę blush-anim-cl.gif ). Jokių spec įrankių nepirkau, pasinaudojau tuo ką turėjau namie ax.gif Mačiau įrankių Jūratės akmenėliuose, bet kad ten replytės po 30 Lt ir pan. doh.gif Tai manau, kad jei namie jokių neturi, tai kokiuose Senukuose gali už kelis litus nusipirkt, o kai jau pradėsi daryt tada ir pamatysi ko tau trūksta mirksiukas.gif Sėkmės wink.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na tikrai geri juvelyrų įrankiai kainuoja ir dar brangiau mirksiukas.gif , bet pradžiai tikrai pakaktų iš Senukų. Pradėjau nuo to, kad neradysi pas vyrą pati sau nusipirkau mažytes replytes auskariukams pasitaisyti. Pirmuosius darbus su jomis ir dariau. O po to jau pradėjau dairytis geresnių, kai pirmųjų kokybės nebepakako. Brangiausias nusipirkau už 36Lt, labai dar noriu vienų, bet kainuoja net 62Lt doh.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zima7: 05 rugsėjo 2007 - 16:13
QUOTE(Zima7 @ 2007 09 05, 17:12)
Na tikrai geri juvelyrų įrankiai kainuoja ir dar brangiau mirksiukas.gif , bet pradžiai tikrai pakaktų iš Senukų. Pradėjau nuo to, kad neradysi pas vyrą pati sau nusipirkau mažytes replytes auskariukams pasitaisyti. Pirmuosius darbus su jomis ir dariau. O po to jau pradėjau dairytis geresnių, kai pirmųjų kokybės nebepakako. Brangiausias nusipirkau už 36Lt, labai dar noriu vienų, bet kainuoja net 62Lt doh.gif ...

Tikiu, kad kainuoja wink.gif bet aš tokių sau tikrai nepirksiu schmoll.gif nes tada neapsimokėtų darytis sau vieno kito papuošaliuko, pigiau nusipirkt būtų doh.gif Bet kiekvienam savo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2007 09 05, 18:50)
Tikiu, kad kainuoja wink.gif bet aš tokių sau tikrai nepirksiu  schmoll.gif  nes tada neapsimokėtų darytis sau vieno kito papuošaliuko, pigiau nusipirkt būtų  doh.gif  Bet kiekvienam savo wink.gif

Pagal mane apsimoka pirktis jau profesionalius, veriniams specialiai gamint, jei ruošies pardavinėt. Atsipirktų greitai wink.gif


Man kol kas užtenka ir iš Senukų už ~ 6 Lt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 09 06, 10:14)
Pagal mane apsimoka pirktis jau profesionalius, veriniams specialiai gamint, jei ruošies pardavinėt. Atsipirktų greitai wink.gif
Man kol kas užtenka ir iš Senukų už ~ 6 Lt  tongue.gif


Pritariu drinks_cheers.gif

Man namuose esančių įrankių pakanka, o jei užsiimti profesionaliai, tai atsipirktų drinks_cheers.gif bet kol kas to daryti neketinu rolleyes.gif
Atsakyti
Na ir Senukuose už stiklo kabo įrankiukai po 60 ir daugiau litukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2007 09 04, 18:18)
Aš pradėjau nuo to, kad nusipirkau karoliukų, užsegimų, užspaustukų ir vielutės, taip susivėriau pirmą apyrankę  bigsmile.gif  (kolkas vienintelę blush-anim-cl.gif ). Jokių spec įrankių nepirkau, pasinaudojau tuo ką turėjau namie  ax.gif  Mačiau įrankių Jūratės akmenėliuose, bet kad ten replytės po 30 Lt ir pan.  doh.gif  Tai manau, kad jei namie jokių neturi, tai kokiuose Senukuose gali už kelis litus nusipirkt, o kai jau pradėsi daryt tada ir pamatysi ko tau trūksta  mirksiukas.gif  Sėkmės wink.gif  drinks_cheers.gif



Aciuks wub.gif visai grazi apyranke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2007 09 08, 07:57)
Aciuks  wub.gif visai grazi apyranke  thumbup.gif

Ačiū aciuks.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2007 09 04, 21:18)
Aš pradėjau nuo to, kad nusipirkau karoliukų, užsegimų, užspaustukų ir vielutės, taip susivėriau pirmą apyrankę  bigsmile.gif  (kolkas vienintelę blush-anim-cl.gif ). Jokių spec įrankių nepirkau, pasinaudojau tuo ką turėjau namie  ax.gif  Mačiau įrankių Jūratės akmenėliuose, bet kad ten replytės po 30 Lt ir pan.  doh.gif  Tai manau, kad jei namie jokių neturi, tai kokiuose Senukuose gali už kelis litus nusipirkt, o kai jau pradėsi daryt tada ir pamatysi ko tau trūksta  mirksiukas.gif  Sėkmės wink.gif  drinks_cheers.gif



aš dar tik ketinu kažką kurti, tai man daug kas neaišku blush2.gif kur tie Jūratės akmenėliai, kur įrankių galima nusipirkt? Ačiū 4u.gif
Atsakyti