Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

nustacius pradzioj tokia kaina...labai sunku paskui pakelti...plius puse klijanciu atsisijoja...as reklama darau per pazystamus...paskui atsiranda ir nepazystami...niekam neidomu ar tu jau tobulai darai...ar dar ne...svarbu kad jam darbas geras butu...be to bet kokiu atveju, jei jau parduodi, jis turi buti gerai padarytas...o paskui aisku gal sudetingesnius gali ismokti daryti...bet tai jau nuo pacio darbo dydzio, sudetingumo kaina visada kyla...ir visiem suprantama kodel...
Atsakyti
Nesiginčysiu, kiekviena daro, kaip jai geriau smile.gif Tiesiog galima pridėt ir didelę konkurenciją, vien ir dėl to tenka mažint kainą ax.gif
Atsakyti
teisingai nesigincijam...bet konkurencija cia ne prie ko....o manau kas pardavineja vos ne uz savikaina...tai ir musa kitom kainas...cia ne vien apie papuosalus as sneku,bet tas kas perka ir tikrai nori gero daikto, tai pirmiausia ne i kaina ziuri.....nu fsio...kiekvieno asmeninis cia reikalas...darom taip kaip kiekvienai patogiau... 4u.gif
Atsakyti
konkurencija, tai ne priezastis, juk kiekvienos papuosalai skirtingi, pardavinejimas uz kiek daugiau nei savikaina, ar uz kitokia kaina cia autores reikalas, bet zmogus vertina tik tai kas jam brangu
Atsakyti
jus man pasakykit ka reiskia ta AB danga g.gif
na as suprantu kad kai ja dengtas karoliukas tai blizga (atspindi), bet ka reikskia AB?
Atsakyti
Norejau pasiteirauti ax.gif Skaiciau skaiciau apie vielutes, nusprendziau paieskoti pirkimui ir pasimeciau doh.gif Prashau pasakykite ar si pasidabruota Gutermann vielute 0,6 ( http://www.hobera.lt...products_id=277 ) tinkama auskariukams ish akmenuku? blush2.gif ar ishlaikys kilputes? blush2.gif ir gal zinote kokioje parduotuveje (ne internetineje) Vilniuje galima jos isigyti? (ar kazko panashaus tinkamo auskariukams)? 4u.gif Suprantu, kad gal klausimas jums pasirodys ir kvailokas, bet man neteko dar su tuo susidurti blush2.gif Busiu labai dekinga uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sunbles: 22 rugsėjo 2008 - 20:39
QUOTE(sunbles @ 2008 09 22, 21:38)
Norejau pasiteirauti  ax.gif  Skaiciau skaiciau apie vielutes, nusprendziau paieskoti pirkimui ir pasimeciau  doh.gif  Prashau pasakykite ar si pasidabruota Gutermann vielute 0,6 ( http://www.hobera.lt...products_id=277 ) tinkama auskariukams ish akmenuku?  blush2.gif ar ishlaikys kilputes?  blush2.gif ir gal zinote kokioje parduotuveje (ne internetineje) Vilniuje galima jos isigyti? (ar kazko panashaus tinkamo auskariukams)?  4u.gif  Suprantu, kad gal klausimas jums pasirodys ir kvailokas, bet man neteko dar su tuo susidurti  blush2.gif Busiu labai dekinga uz atsakyma  4u.gif

As bandziau 0, 6 mm. sidabrine vielute, tai man ji per daug plona, Tai manau, kad ir si bus per plona kilputems daryti.
As naudoju 0,8 Gutermann vielute ir man ji labai gerai.
O Pilimo, tikslauus adreso nezinau, ten maciau sios vielutes.
Atsakyti
Padarius kilpute, labai sunku ją užlenkti, su kuo tai darote?
Atsakyti
http://www.auksarank...opic.php?t=1591
siulyciau cia pasiskaitineti pradedancioms, ir as cia daug ka suzinojau. galima ir kitas pamokas pasiskaityti.
Atsakyti
unsure.gif Kaip gaila, tu is kauno. As bunu vilniuje unsure.gif Na as cia pradzioje maciau kaip ta kilpute pvz daroma, na iejo kazkiek i galva, tik kiek - paaisketu darant blush2.gif Galbutu turi kokiu schemuciu elementariu, kaip ka daryti, ko nemokeciau? Is pradziu man buvo nesuprantama, ka daryti is tokio tiesios kaip adata ielutes - geleziuko blush2.gif bet paskui supratau, jog padarai ant galo kabliuka toki ane, suverusi karoliukus ar karoliuka g.gif blush2.gif Na aciu tau R.A as pagal tavo nurodymus, is pradziu pameginsiu ka nors uzsisakyti (bet aisku sunku susivokti kuriant mintyse koki papuosaliuka, ar ko nor nepamirsiu) ir nusipirksiu is kokiu senuku replytes, kurias paminejai mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*kitty @ 2008 09 23, 15:06)
http://www.auksarank...opic.php?t=1591
siulyciau cia pasiskaitineti pradedancioms, ir as cia daug ka suzinojau. galima ir kitas pamokas pasiskaityti.

Aciu 4u.gif paskaitinesiu.
Atsakyti
QUOTE(sunbles @ 2008 09 22, 21:38)
Norejau pasiteirauti  ax.gif  Skaiciau skaiciau apie vielutes, nusprendziau paieskoti pirkimui ir pasimeciau  doh.gif  Prashau pasakykite ar si pasidabruota Gutermann vielute 0,6 ( http://www.hobera.lt...products_id=277 ) tinkama auskariukams ish akmenuku?  blush2.gif ar ishlaikys kilputes?  blush2.gif ir gal zinote kokioje parduotuveje (ne internetineje) Vilniuje galima jos isigyti? (ar kazko panashaus tinkamo auskariukams)?  4u.gif  Suprantu, kad gal klausimas jums pasirodys ir kvailokas, bet man neteko dar su tuo susidurti  blush2.gif Busiu labai dekinga uz atsakyma  4u.gif

Pasidabruota naudojama 0,6mm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(reida @ 2008 09 23, 10:03)
As bandziau 0, 6 mm. sidabrine vielute, tai man ji per daug plona, Tai manau, kad ir si bus per plona kilputems daryti.
As naudoju 0,8 Gutermann vielute ir man ji labai gerai.
O Pilimo, tikslauus adreso nezinau, ten maciau sios vielutes.

aciu reida 4u.gif
Atsakyti