Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

O as iš vis darau sau. Kam labai patinka - ir zš dar būnu nenešiojus parduodu ar padovanoju. Man šis užsiėmimas grynai laisvalaikio praleidimo būdas ax.gif ax.gif ax.gif Biškį brangus bet vis įdomiau g.gif
Atsakyti
4u.gif Gal galit patarti? wub.gif

šian nuėjau pirkti vielutės, nes darau sakurą... pareinu namo, o ten vietoj vielutės man įdeta berods 7 gijų troselis sad.gif pamėginau su juo daryti, bet gi jis taip gražiai ir lengvai kaip vielutė nesusisuka sad.gif gal kažką ne taip darau?

Ačiū ax.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2008 09 21, 18:12)
4u.gif  Gal galit patarti?  wub.gif

šian nuėjau pirkti vielutės, nes darau sakurą... pareinu namo, o ten vietoj vielutės man įdeta berods 7 gijų troselis sad.gif  pamėginau su juo daryti, bet gi jis taip gražiai ir lengvai kaip vielutė nesusisuka sad.gif gal kažką ne taip darau?

Ačiū  ax.gif

tokiu atveju tada manau vistiek teks pirkt vielute, nes troselius labiau naudoja veriniams ar apyrankems suvert, o cia tikrai netiks.
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 09 21, 19:17)
tokiu atveju tada manau vistiek teks pirkt vielute, nes troselius labiau naudoja veriniams ar apyrankems suvert, o cia tikrai netiks.



Ačiū, taip sakant... nuo žioplumo vaistų nėra doh.gif
o dar 200m įkišo... teks papuošalus daryti ax.gif
Atsakyti
Oj, cia jau ziurint kur pirkai. As silvercity dar pabreziu vielutes lankstymui, 0,6 storio, arba storesnes. Prieina tos pardavejos ir sako, tai kad storiausia 0,48. Dar man cia kazkas yra isrezes, kad silvercity sedi profai, ir jie puikiai ismano savo darba biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2008 09 21, 18:23)
Ačiū, taip sakant... nuo žioplumo vaistų nėra  doh.gif
o dar 200m įkišo... teks papuošalus daryti  ax.gif

gali ta troseli kamnors parduoti jei paciai nereikia.
Atsakyti
šiaip troselis gana daug kur pastebėjau yra vadinamas vielute.. ydomu kodėl taip. g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif skaitineju Jusu temele, ir siaip, jau seniau esu susidomejusi aukariuku, karoliuku ir pan. verimu ax.gif landziojusi esu po virtualias parduotuves, kur visko sito galima nusipirkti. Ilgai studijavau, kaip suveriama auskariukai blush2.gif doh.gif ir tik siandien supratau, bei padejo skaitinejimai cia- jog reikia replyciu, su kuriomis pvz galeciau padaryti kilpute ax.gif blush2.gif Nezinau, as daug ko nesuprantu dar. Nezinau ka daryti, koki kieki pirkti karoliuku, priedu, nes visko tiek daug grazaus, kad nezinau ar tiek vienu gaminiu apsiriboti, kuri norciau pasidaryti, ar uzsisakyti siek tiek daugiau, o jeigu kazka uzsisakinedama pamirsiu, ir pritruksiu bedarydama? blush2.gif Nezinau nuo ko pradeti, padekite verysad.gif Ir dar: nenoriu investuoti kokio 100lt pradziai, nes na man atrodo, o jeigu man nieko nesigaus, tai pinigeliu nelabai norisi isimesti i bala verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mistika_21: 21 rugsėjo 2008 - 20:47
Na tai jeigu jau esi pasiryžus tą 100lt investuot, tai ne visai mažai ir išeis visko. Šiaip manau kad nelabai verta apsiribot vienu gaminiu, nes visgi jeigu siuntiesi iš interneto tai prisideda siuntimo išlaidos ir pigiau gaunasi siųst daugiau. Geriausia imt daugiau bet tarpusavy derančių karoliukų, intarpų, tada galima kažką pakomponuot.
O šiaip lengviausia jeigu iš karto įsivaizduoji kaip atrodys pagamintas daiktas, tada iškart ir žinai kiek ko reikia. O be replyčių apseit tikrai sunku, aš pradėjau su tėčio statybinėm replėm, tai net nesinori prisimint koks vargas. doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistika_21 @ 2008 09 21, 21:46)
Sveikutes  4u.gif  skaitineju Jusu temele, ir siaip, jau seniau esu susidomejusi aukariuku, karoliuku ir pan. verimu ...

Pirmai vis tiek reikės nemažai investuot ant replyčių, vinukų, troselio, karoliukų, dėžutės viskam laikytir pan... Bet pradžiai turėk paprastas replytes, replytes nugnybimui vielutės ir, jei žadi daryt kilputes, apvalias. Karoliukus pradžiai galima laikyt ir maišeliuose.
Aš pačioj pradžioj internete susiradau, kokio papauošalo norėčiau, susiskaičiavau, kiek maždaug vnt medžiagų reikės, susipirkau iš internetinės parduotuvės. O jau tada kibai į darbą tongue.gif Aišku, neišėjo viskas čiki, bet pirmas bandymas ant troselio manau visai neblogas smile.gif O paskui įsibėgėji, pradedi didesniais kiekiais pirktis ir gamint jau komplektukus sau, draugam, dovanom biggrin.gif

Iš kur esi? Jei ką, galėtum atlėkt pas mane, pamokyčiau tongue.gif Ir dar replytėmis galėtum pasimokint naudotis, pasinaudot mano sukauptu "kapitalu" tongue.gif Manau susirastum ir išsirinktum iš gausybės kepurėlių, intarpėlių sau patinkančius ir galėtum pasigamint sau kažką gražaus tongue.gif Ką išsirinksi, už tą ir susimokėsi iškart tiek, kiek aš buvau mokėjusi. Nereiks laukt kelių dienų, kaip užsisakant per inetą smile.gif Tik savo karoliukus turėk wink.gif


*kitty, kadangi aš papigiai pardavinėju savo darbelius, beveik už savikainą + keli Lt, mat čia mano hobis, kuris atsiperka, kad ir sugaištas laikas....tai parduočiau už 10-12 Lt. Vis tik čia stiklas rolleyes.gif Aš su akmenukais pardavinėju panašia kaina ax.gif Sakysit per pigiai? Man patinka kurt, aišku ne urmu tik tam, kad pardavinėčiau. Užeina įkvėpimas ir prigaminu kelis auskarus, vėrinukus, apyrankes. Kam marinuot nammie laikant? g.gif Parduodu papigiai, už gautus pinigėlius galiu vėl susirast naujas medžiagas, vėl kažką kurt, gamint tongue.gif Kaip sakant, vis tiek reik pradžiai ir reklamos, o čia kaip tik ir gaunasi. Paskui iš lūpų į lūpas ir eina apie mane, pastoviai užsakymų atsiranda, be darbo nelieku cool.gif
Atsakyti
o man atrodo...visos cia del malonumo daro....bet neuzsideti sau uz darba...truputi saves nuvertinimas...suprantu draugei, mamai, sesei, broliui... ax.gif bet svetimiem...???labdara galeciau uzsiimti zmonems kuriem tikrai to reikia...
nu bet cia kiekvienos asmeninis reikalas...as asmeniskai nors tai malonumas...bet vertinu savo laika... ax.gif
Atsakyti
Aš vertinu laiką, bet čia kaip investicija į reklamą smile.gif Kuo toliau, tuo labiau aš tobulėju, geresnės medžiagos, tai ir kaina kyla smile.gif
Atsakyti