Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(Shangri La @ 2008 09 15, 17:41)


Na čia tai geras biggrin.gif Matyt ta kliente senokai lankėsi parduotuvėse ir nematė gaminių su swarovskiais kainų...

tai jau kogero doh.gif Ir kaip zmogus nepagalvoja schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 15, 17:44)
va uz tai svetimiem as ir stengiuosi negaminti pagal uzsakyma...tokiem parduodu tik tai kas yra...jau pagaminta ir yra konkrecios kainos...nes va kaip cindy kliente...tai pastoviai tokiu pilna... ax.gif

na matai, pas mane buvo pagaminti vieni auskariukai su tais Sw kristalais...apziurejo viena moteriske, uzsimane, kad tokio rinkinuko reikia jos dukrai...na juk neatsakysi...
Atsakyti
nu neatsakysi...bet mato, zino kaina panasiai...nu visokiu zmoniu buna...bet labai nemalonu po tokiu pasidaro... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 15, 19:36)
nu neatsakysi...bet mato, zino kaina panasiai...nu visokiu zmoniu buna...bet labai nemalonu po tokiu pasidaro... ax.gif

ne as tiesiogiai pardaviau, tai ne man nemalonu biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
na kaip pavyzdi ikeliu foto ir pasakysit jusu nuomone kokia ju gali buti kaina (as jau mazdaug zinau)
cekiskas stiklas, aventiurinas, metalines detales, pasidabruoti kabliukai
user posted image
Atsakyti
Ir as prie jusu jungiuosi 4u.gif

Kitty, tu ju savikainos ar galutines kainos klausi?

Del kainu diskutuojant, tai ranku darbas manau, akd turi but brangesnis. Vienas dalykas, akd tai jau vienetinis darbas, pati idejo vien ko verta, nes karatis koki verini daran, prasedi puse dienos ar visa diena su tuo paciu veriniu.
As asmeniskai darau visaka taip, ka pati nesiociau. Ant greituju neveriu, be le ko ir bele kaip.
Atsakyti
QUOTE(reida @ 2008 09 18, 10:16)
Ir as prie jusu jungiuosi 4u.gif

Kitty, tu ju savikainos ar galutines kainos klausi?

galutines kainos. idomu kaip jus ivertintumet juos... kiek galetu kainuoti?
Atsakyti
Jai cia butu mano auskarai.... prasyciau 25-28 lt
As kainas didesnes nustatau, nes labai nemazai lieka neparduotu papuosaliuku, o i juos irgi idedi pinigelius, taigi guli jie, ir nemazai turiu detaliu, kurios man prie nieko sian netinka ir laukia savo eiles....

Jai zmogus nori, tegu ir sumoka uz savo norus... ner cia ko po kelis lt pardavineti
Atsakyti
As 20-25 Lt.

Tiktai, parduodamiems darbeliams kainos uz neparduotus neiskaiciuoju schmoll.gif
Atsakyti
Kitty, neparašei ilgio, pirkėjos dažniausiai to nori. Aš irgi mokėčiau 20-25.
Papildyta:
O dėl neparduotų darbelių- savo su didžiausiu malonumu nešioju pati smile.gif Ir nesijaučiu kažką praradusi- atvirkščiai, juk jei daryčiau ne pati, bučiau už juos suplojusi žymiai daugiau wink.gif O taip- yra auskarai ir karoliai prie kiekvienos suknelės biggrin.gif
Atsakyti
Manau apie 20 lt.

Reida - prie verinio puse dienos, auskarai kiek greiciau, bet kol sudelioji kaip tai turi atrodyti, o jeigu dar pvz. kilpute kreiva iseina, arba galutinis varinatas negrazus ardyti reikia (vielute, vinukai juk irgi kainuoja), BET cia ne kliento problema, jis moka uz tai, ka mato, o ne uz tai, kad tu nesugebejai graziai padaryti is pirmo karto (cia jeigu ka ne tau taikau, siaip prie temos smile.gif)
Atsakyti
Pasigirsiu ir AŠ. Užsisakiau iš tavokaroliukai.lt replytes (9,90 Lt) kilpų darymui, tai negaliu atsidžiaugti, žinote tos kilputės gaunasi. Kažkuri, dar kartą dėkui, kad paprotino, tai mokinausi su raštinės sąvaržėlėmis. Dabar pulsiu darytis pradžiai auskarus, o vėliau gal ir karolius sukursiu. Kas gausys, jeigu išeis įkelsiu nuotraukas.
Atsakyti
AS IRGI NEPARDUOTUS LAIKAS NUO LAIKO PERKRAUNU I SAVO SKRYNELE

svarbiausia darbas ir jo tieikiamas malonumas

na ir kad bendrai savikaina isleista karoliukams grazinti, na kad seimos finansai no mano hobbiu nenukentetu...
Papildyta:
O tiksliai auskarams ivertinti man reikia zitot savikaina, tada parasysiu kiek tiksliai uz juos prasyciau
Atsakyti