Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

Laba dieną 4u.gif
Norėjau paklausti kokią vielą naudoti smeigtukams daryti, aš noriu pirkti sidabrinę, taigi nežinau kuri geriausia būtų, nes pasidabruota tai man 0,8 geriausia? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 09 12, 19:47)
norejau paklausti, kaip jus nustatot savo darbeliu kainas? zaliavos+idetas darbas+sudetingumas? kaip ivertinat? ir dar kiek kainuoja darbeliu siuntimas?


Geras klausimas, man ir pačiai aktualus. Jeigu daryčiau viską labai rimtai, reikėtų skaičiuoti ir pašto išlaidas (jeigu medžiagos užsisakytos internetu), ir kūrą (jeigu akmenukų parduotuvė kitam miesto gale ir važiuoju per kamščius), ir įrankių amortizaciją pridėti biggrin.gif ir kiekvieną vielutės cm ir mm paskaičiuoti biggrin.gif ... Na bet taip rimtai kol kas negalvoju, todėl skaičuoju pagal tą pačią formulę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shangri La @ 2008 09 14, 13:25)
Geras klausimas, man ir pačiai aktualus. Jeigu daryčiau viską labai rimtai, reikėtų skaičiuoti ir pašto išlaidas (jeigu medžiagos užsisakytos internetu), ir kūrą (jeigu akmenukų parduotuvė kitam miesto gale ir važiuoju per kamščius), ir įrankių amortizaciją pridėti biggrin.gif ir kiekvieną vielutės cm ir mm paskaičiuoti biggrin.gif ... Na bet taip rimtai kol kas negalvoju, todėl skaičuoju pagal tą pačią formulę smile.gif

o kokia ta formule? g.gif ir dar kiek + sau uzsidedat?
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 09 14, 18:06)
o kokia ta formule?  g.gif  ir dar kiek + sau uzsidedat?


Ta formulė- išvardinta aukščiau (žaliava, sudetingumas, įdėtas darbas). O sau- matyt kiekviena indivudualiai sprendžia. Na, manau kad 10 Lt- pati žemiausia riba.
Atsakyti
na sau uzsidejimas tai turetu priklausyti kiek laiko , pastangu ir kantrybes idejai...o jei tik uzkabinai bumbula...ir fsio...tai net ir ta riba, kaip sako 10 lt...gali sumazeti...
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 14, 18:16)
na sau uzsidejimas tai turetu priklausyti kiek laiko , pastangu ir kantrybes idejai...o jei tik uzkabinai bumbula...ir fsio...tai net ir ta riba, kaip sako 10 lt...gali sumazeti...


Gal ir tiesa. Kadangi tokių daryti niekada neteko, tai net neatėjo į galvą smile.gif
Nors kitas dalykas- ideja, pateikimas. Na, tarkim, kad ir tik užkabintas bumbulas- bet geras sidabras, bumbulas gero akmens. Sugaištas laikas kokybiškai nuotraukai padaryti. Daiktas nors ir paprastas, bet skoningas- manau jis vis tiek ras savo pirkėją.
Atsakyti
visiskai sutinku...bet tas pats geras sidabras, akmuo ir tt...tai ne darbo sanaudos, bet medziagu sanaudos...o siaip paprasti auskariukai lygiai taip pat randa pirkeja, kaip ir ispudingi ar sudetingi...apie tai net nesneku...kiekvienas turi savo skoni... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 14, 18:54)
visiskai sutinku...bet tas pats geras sidabras, akmuo ir tt...tai ne darbo sanaudos, bet medziagu sanaudos...


Tas tai taip. Bet pastebėjau (kalbu ne vien apie papuošalus, apskritai) kad tokiu atveju, kai medžiagos geresnės kokybės, klientas ir už darbą pasiruošęs daugiau sumokėti.

QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 14, 18:54)
kiekvienas turi savo skoni... 4u.gif


...ir finansines galimybes smile.gif
Atsakyti
O as apsiskaiciuoju taip, zaliava+5 litai uz valanda darbo. 4u.gif Ka as zinau, cia gal mazai, o gal normaliai.
O mane labai domina kas jusu pirkejai? kaip parduodat? 4u.gif man dar nepavysta isisukti i si verpeta. Esu dovanu darius, pirke drauges. O toliau?
Atsakyti
su laiku atsiranda ir klientai...as pati pardavineti realiai su kainom kazkur idejus nepardavineju, bet kas nori susiranda... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimasalt @ 2008 09 14, 20:22)
O as apsiskaiciuoju taip,  zaliava+5 litai uz valanda darbo. 4u.gif Ka as zinau, cia gal mazai, o gal normaliai.
O mane labai domina kas jusu pirkejai? kaip parduodat? 4u.gif man dar nepavysta isisukti i si verpeta. Esu dovanu darius, pirke drauges. O toliau?


Jūs nepykit, bet man atrodo kad šiek tiek nuvertinat savo darbą. Nors čia kiekvieno pasirinkimas.
Dėl klientų- kol kas sukuosi pažįstamų ir giminių rate (viena pasako kitai, kita trečiai ir taip toliau smile.gif). Bet man asmeniškai smagiausia daryti dovanas, dievinu tą jausmą.
Atsakyti
na taip kategoriskai vertinti...5 litai uz valanda....man irgi atrodo labi jau mazai...aisku klienti, kuo maziau tuo geriau....bet as savo laik vertinu brangiau...o be to taip valanda, dvi ar trys...niekad nevertinu ...o ir darbas niekada nebuna daromas...prisedu, padarau...jis apciupinejmas, padedamas truputi subresti...o tada tik gimsta...na aiksu cia kiekvienas savaip masto ir kiek nori tiek ima..bet as is esmes is akies primetu... ax.gif
Atsakyti