Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

sveikos merginos,

esu naujoke kas liecia karoliukus. bet man tikrai labai patiktu toks uzsiemimas, jei tik zinociau nuo ko viska pradet smile.gif smile.gif
man atrodo viskas taip sudetinga
gal kas gali man padet?
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele19 @ 2008 08 20, 13:28)
sveikos merginos,

esu naujoke kas liecia karoliukus. bet man tikrai labai patiktu toks uzsiemimas, jei tik zinociau nuo ko viska pradet smile.gif  smile.gif
man atrodo viskas taip sudetinga
gal kas gali man padet?

Visu pirma persiskaityk sia tema, nes bus atsakyta ir kaip pradeti ir i kitus rupimus klausymus mirksiukas.gif
Atsakyti
skaitau,ziurineju ir net akys jau raibsta smile.gif




Atsakyti
QUOTE(Jurgitele19 @ 2008 08 20, 16:03)
skaitau,ziurineju ir net akys jau raibsta smile.gif

Ne tik skaityk, bet ir bandyk kažką daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2008 08 20, 20:22)
Ne tik skaityk, bet ir bandyk kažką daryti  mirksiukas.gif



prisipirkau visokiu daikciuku,tik nezinau nuo ko net pradet.pasimeciau smile.gif
Atsakyti
Sveiki perskaiciau kruva temu ir shemu bet vis tiek tas zgutas man neiseina verysad.gif gal turit kazkokiu normaliu shemu zguto nerimo cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(i3rigita @ 2008 08 21, 12:39)
Sveiki perskaiciau kruva temu ir shemu bet vis tiek tas zgutas man neiseina verysad.gif  gal turit kazkokiu normaliu shemu zguto nerimo cry.gif  cry.gif  cry.gif

nepergyvenk, ne tau vienai neiseina. Ir man ax.gif blush2.gif g.gif ir as nesuprantu tokiu schemu.
Atsakyti
Pradedu nerti zguta o tada antra karoliuku linija kaip uzdet? as bandau ten uznerti bet makaliuze iseina veliau karoliuku padaugeja tada pamazeja.... verysad.gif
Atsakyti
gal kas turi varlytes schemute ??? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeimuteV: 25 rugpjūčio 2008 - 12:46
kas galetu pasakyt kur butu galima rast visokiu yrankiu pirkt karoliuku verimui kaune? noreciau adatos (kolkas tik zilkos nusipirkau...) dar galvoju apie vielutes, karoliuku kur gaut ir kitu reikiamu daiktu..
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 08 29, 17:42)
kas galetu pasakyt kur butu galima rast visokiu yrankiu pirkt karoliuku verimui kaune? noreciau adatos (kolkas tik zilkos nusipirkau...) dar galvoju apie vielutes, karoliuku kur gaut ir kitu reikiamu daiktu..

Spec adatą pirkau Droge. Biseris pigus yra Netoli Zanavykų turgaus (Aukštaičių g), einant link turgaus po dešine puse rasi Audinių parduotuvę. Dar pigu yra bazėj, tik reik paieškot smile.gif
Įrankius aš pirkau Senukuose, bet kitos sakė Muravos g, netoli Hyper Maximos, yra kokybiškesnių smile.gif
Troselį ir kt priedus vėriniams vert pirkaus pas Valę (Urmo bazė, rytų rampos 4 sandelys) arba iš internetinių parduotuvių.
Swarovskius - Ciklantoj, Laisvės alėjoj, priešais Sodrą.
Atsakyti
Swarovskiu vaziuokit prie hyper maxima, kaune...ten yra telefonu parduotuve, jie su swarovskiais puosia...ir juos pardavineja...o kainos dar mazesnes nei ciklantoj...ir labai didelis pasirinkimas...galesiu vakare net kainyna ju ir kataloga atsiusti...kas nores i az...dabar ne rpie savo kompo, tad...
o siiap mazdaug...kur ciklantos vienas 30 ct, tai ten apie 21 ct...kaina akivaizdi... 4u.gif
Atsakyti