Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 11, 13:02)
as gal ne taip truputi issireiskiau... ax.gif nu nesvarbu...o del hoberos...pristatymo, tai kiek esu uzsisakius, gal bent 6 kartus, tai viena diena uzsakau, dazniausiai vakare...kita diena gauna pavedima is pat ryto, issiuncia ir jei ne dar kita, tai bent sekancia visada gaunu...keista.. kazkaip... ax.gif

Vaje, kaip tau gerai doh.gif As praeita sestadieni padariau uzsakyma, apmokejau, treciadieni atejo laiskas, kad prekes tik pradejo rinkt, siandien issiusta. Vos ne puse savaites rinkt prekes reikejo, nors uzsakymas tikrai nebuvo super didelis schmoll.gif
Atsakyti
nu va...jauciu is uzsakymo burtu keliu issirenka kuri kada paleis... biggrin.gif
okazkada kai reikejo labai labai greitai, tai dar prierasa parasiau...grazu laiska...smile.gif))))))tai kaip mat sukrove...atsimenu, kad sekmadieni zusisakiau vakare...o pirmadieni vakare jau pas mane buvo...jie kartais per siuntu tarnyba siuncia...nzn nuo ko tai priklauso... g.gif nes kartais taip, kartais taip gaunu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 11 rugpjūčio 2008 - 15:24
Zodziu, labai jau aplaidziai jie ziuri i savo darba. Visiskai nesvarbu, kad kazkam darbai stoja nuo to schmoll.gif
Atsakyti
pritariu... drinks_cheers.gif man paskutinis kartas is rankdarbiai.com labai nepatiko.sekmadieni vakare uzsakiau...paskelbe jie kad iki penktadienio priimami uzsakymai, nes iseina atopstogu...tai ir lauke visu siuntiniu iki penktadienio...ir tada visa kruva turbut pridave...tai kol dar atejo...nu zodziu...negi jau taip sunku iki pasto nulekt, tikiu, kad ne mano vienos buvo, kuri buvo galima issiusti... schmoll.gif zodziu...atrodo konkurencija dideja tarp tokiu parduotuviu...bet pardavejams nelabai rupi...na...o kai yra konkurencija, labai daug lemia poziuris i klienta...jei nori buti lyderis ir kuo daugiau uzdirbti... cool.gif
Atsakyti
Viska vilkindami nemanau, kad prisitrauks kuo daugiau klientu...Tikra tiesa, konkurencija dideja, o del to turetu kiekvienu pastangos kilti. Nepatiks - pereis pas kita ir kentes tik jie patys schmoll.gif
Atsakyti
o rankdarbiams du paštai šalia vienas kito... 10 min į vieną pusę, 7 į kitą biggrin.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, ar jums veikia psl. rankdarbiai.com ? Siaip man ji atodaro, bet neleidzia nei prisiregistruoti, nei prekiu isidet i krepseli g.gif
Atsakyti
QUOTE(krisstukas @ 2008 08 15, 21:45)
Norejau paklausti, ar jums veikia psl. rankdarbiai.com ? Siaip man ji atodaro, bet  neleidzia nei prisiregistruoti, nei prekiu isidet i krepseli  g.gif

Taigi ten aiškiai raudonom raidėm parašyta: DĖMESIO. VASAROS ATOSTOGOS!!! Parduotuvė atostogaus nuo rugpjūčio 2 d. iki rugpjūčio 17 d. imtinai. Šiuo laikotarpiu užsakymai nebus priimami. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiglė @ 2008 08 15, 22:00)
Taigi ten aiškiai raudonom raidėm parašyta: DĖMESIO. VASAROS ATOSTOGOS!!! Parduotuvė atostogaus nuo rugpjūčio 2 d. iki rugpjūčio 17 d. imtinai. Šiuo laikotarpiu užsakymai nebus priimami.  mastau.gif


As viska maciau, skaiciau ir supratau. Tegu ir nepriima, bet bent jau prisiregistruot tegu leidzia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krisstukas @ 2008 08 15, 23:34)
As viska maciau, skaiciau ir supratau. Tegu ir nepriima, bet bent jau prisiregistruot tegu leidzia  biggrin.gif

O kam registracija? Juk ir taip gali pasižiūrėt prekes wink.gif Aš irgi žiūrinėjau žiūrinėjau ir iš inercijos pradėjau spaudinėt "pirkti" lotuliukas.gif Jau trūkumas pas mane priedų ax.gif

Tikėkimės po atostogų bus prekių papildymas bigsmile.gif

Pritrūkau Gutermano vielutės, tai iš bėdos iš Hoberos užsisakiau ax.gif


P.s. kas man patiko Hoberoj, kad galima iškart matyt, kiek dar turi tų prekių sandely thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.A.: 16 rugpjūčio 2008 - 08:34
QUOTE(R.A. @ 2008 08 16, 08:31)

P.s. kas man patiko Hoberoj, kad galima iškart matyt, kiek dar turi tų prekių sandely thumbup.gif

va tas ir man ten patinka ax.gif
Atsakyti
Kaip naudotis spaustukų replytėmis - pamokėlė

user posted image

Atsakyti