Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(Miglute @ 2007 08 22, 15:59)
O kokio ilgio patys galai( tie , apie kuriuos vielutę suki kai darai kilputę) ? Ačiū  wub.gif

Pas mane tie galiukai 2 mm ilgio, kur suplonėjimas jau eina.
Atsakyti
Tie galai, kurie yra replėse apvalus kūgis - 2,5-3 cm ilgio, o patys replių galiukai - kuo mažesnio skersmens, tuo geriau, mažesnė kilputė gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(Zima7 @ 2007 08 22, 17:23)
Tie galai, kurie yra replėse apvalus kūgis - 2,5-3 cm ilgio, o patys replių galiukai - kuo mažesnio skersmens, tuo geriau, mažesnė kilputė gaunasi...

Aš rašiau pačių galiukų ilgį, jais ir darau kilpelę wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 08 23, 09:49)
Aš rašiau pačių galiukų ilgį, jais ir darau kilpelę wink.gif

Ilgį blink.gif , pačių galiukų gal ne ilgį, skersmenį, kitaip sakant, jei žiūrėtumem į replytes tiesiai į jų plosuosius galiukus, tai matytumem du blynukus, tai apie tų blynukų skersmenį kalbam, taip?
Atsakyti
Ačiū merginos 4u.gif wub.gif . Išmatavau - 4,5 cm unsure.gif verysad.gif . Va todėl man ir sunku reples suvaldyti - per ilgos, kaip ir galvojau. Ieškosiu trumpesniais galais. Nors kilputės ir gražios gaunasi, nedidelės, bet kainuoja daug prakaito, sunku suspausti ir t.t. Žodžiu, nepatogios ax.gif ....
Atsakyti
Na taip, ilgokos. Bet geriau turėti dvejas. Jei, Miglute, pažiūrėtum į Auskarų temą, tem bea Tau įkėlė paveikslėlius, kaip padaryti apsuktą kilputę. Tai va ten replytės abejos papieštos: vienos kur susispaudžia plokštuma, kitos - tik apvalūs kūgiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zima7: 23 rugpjūčio 2007 - 14:41
QUOTE(Zima7 @ 2007 08 23, 15:39)
Na taip, ilgokos. Bet geriau turėti dvejas. Jei, Miglute, pažiūrėtum į Auskarų temą, tem bea Tau įkėlė paveikslėlius, kaip padaryti apsuktą kilputę. Tai va ten replytės abejos papieštos: vienos kur susispaudžia plokštuma, kitos - tik apvalūs kūgiai mirksiukas.gif


wub.gif
Atsakyti
gal kuri gali man paaiskinti kaip pasidaryti verinuka ant kaklo - jis atrodo kaip virvute - angliskai robe vadinasi, klausiau jau kokius tris kartus, bet taip niekas man ir nepadejo verysad.gif
Atsakyti
Gal čia kai kuriomsaiškiau bus: kaip apsukt vielutę po kilpute:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaivulis @ 2007 08 28, 15:42)
gal kuri gali man paaiskinti kaip pasidaryti verinuka ant kaklo - jis atrodo kaip virvute - angliskai robe vadinasi, klausiau jau kokius tris kartus, bet taip niekas man ir nepadejo verysad.gif


tiksliai nezinau apie ka klausi bet gali buti jog ji neriama g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivulis @ 2007 08 28, 15:42)
gal kuri gali man paaiskinti kaip pasidaryti verinuka ant kaklo - jis atrodo kaip virvute - angliskai robe vadinasi, klausiau jau kokius tris kartus, bet taip niekas man ir nepadejo verysad.gif

Truputį smulkiau nupasakok, ką turi minty. Ta virvutė ji iš biserio karoliukų? Tai ji neriama, ją čia forume merginos žgutu vadina. Labai gražius žgutus neria gudė ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Na labai nesijuokite del kvailu klausimu, taciau as kaip pradedanti noreciau paklausti: pirma- kur galima isigyti tu znyplyciu (nes lietuviskuose internatiniuose jie neturi). O antra- kur galima butu nueiti apsimokyti karoliuku verimo paslapciu Kaune? Na ir trecia- matau, kad jus nurodote ir ivairius amerikietiskus saitus, kur yra tikrai didelis pasirinkimas karoliuku. Sakykite ar ir is ten uzsisakinejate? (klausiu, nes viename radau, kad parduoda tik tiem kas turi didmenininko licenzija, o tai reiskia, tik imonem). Ir ar patikima, jei taip?
Atsakyti