Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(L.o.v.e @ 2008 08 10, 15:44)
Jeigu nori, galime uzsisakyti kartu is tavokaroliukai.lt , nes man ten reikia vos poros detaliu, tai galim susijungti



Tai galim kartu uzsisakyti.O per kiek laiko atsiuncia?
Atsakyti
Atsiunčia priklausomai nuo pašto darbo. Man išsiuntė dieną po apmokėjimo, po dar 2 dienų gavau siuntinį. Siunčiaus į vilnių.
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2008 08 10, 21:19)
Atsiunčia priklausomai nuo pašto darbo. Man išsiuntė dieną po apmokėjimo, po dar 2 dienų gavau siuntinį. Siunčiaus į vilnių.


Dar kaip pati pradzia tai sunku issirinkti, nezinau tiksliai ko gali reiketi ir t,t, Nu uzsirasiau truputi ka issirinkau. As busiu Lietuvoj rugpjucio 19,20d tai manau kad iki to laiko tikrai turetu atsiusti, Ir tada susitiktume. Nezinau gal telefoniukais apsikeisim ar kaip? Ir ka dar gal pasiulitum ka galima uzsisakyti kas graziai atrodo, as planuoju daugiau auskariuku pradziai daryti. smile.gif Daugiau gal patirties pas jus yra. smile.gif
Atsakyti
Nesisiųsk tų didžiausių gėlėtų stiklų - man jų ousė buvo nuskilę smile.gif mažiukai kokybiški smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite pasakyti, nes vis tiek turbut jau zinote uzsakynedamos karoliukus ir visokias kitokias detales, is kur pigiausia siustis prekes? As tuos psl ziurejau ziurejau, tai galvoje dabar sapsalynas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krisstukas @ 2008 08 11, 08:32)
Merginos, gal galite pasakyti, nes vis tiek turbut jau zinote uzsakynedamos karoliukus ir visokias kitokias detales, is kur pigiausia siustis prekes? As tuos psl ziurejau ziurejau, tai galvoje dabar sapsalynas  biggrin.gif

sunku pasakyt , nes vienur vienos medžiagos pigesnės ir geresnės, o kitur kitos g.gif doh.gif tik pabandžius sužinosi ką iš kur siųstis mirksiukas.gif
Atsakyti
neuzsikabink uz to, kur prekes pigesnes, ziurek i asortimenta...ir siaip kur siek tiek brangiau, tai ir prekes gal geresnes...as tai siuliciau tris puslapiukus hobera.lt, karoliai.com, ir rankdarbiai.com...is visu esu uzsisakinejus ir ne viena syki, tai is ten kokybiskiausios ir geriausios prekes...na bent man taip... 4u.gif
Atsakyti
O jau kaip hobera.lt ilgai renka uzsakyma doh.gif Padariau pries savaite, o dar nieko negavau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 11, 09:57)
neuzsikabink uz to, kur prekes pigesnes, ziurek i asortimenta...ir siaip kur siek tiek brangiau, tai ir prekes gal geresnes...as tai siuliciau tris puslapiukus hobera.lt, karoliai.com, ir rankdarbiai.com...is visu esu uzsisakinejus ir ne viena syki, tai is ten kokybiskiausios ir geriausios prekes...na bent man taip... 4u.gif



Dekui 4u.gif Per velai perskaiciau, nes padariau uzsakyma is karoliukai.eu, tai kai gausiu ir as galesiu pasisakyti apie ju kokybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 11, 10:57)
neuzsikabink uz to, kur prekes pigesnes, ziurek i asortimenta...ir siaip kur siek tiek brangiau, tai ir prekes gal geresnes...as tai siuliciau tris puslapiukus hobera.lt, karoliai.com, ir rankdarbiai.com...is visu esu uzsisakinejus ir ne viena syki, tai is ten kokybiskiausios ir geriausios prekes...na bent man taip... 4u.gif

nebūtinai schmoll.gif juk tos pačios detalės skirtinguose tinklalapiuose dažniausiai kainomis skiriasi mirksiukas.gif
hobera ir karoliai.com esu patenkinta labiausiai thumbup.gif bet nenuvylė ir rankdarbiai, perliukas.lt, swpasaulis, beads.lt 4u.gif
Atsakyti
as gal ne taip truputi issireiskiau... ax.gif nu nesvarbu...o del hoberos...pristatymo, tai kiek esu uzsisakius, gal bent 6 kartus, tai viena diena uzsakau, dazniausiai vakare...kita diena gauna pavedima is pat ryto, issiuncia ir jei ne dar kita, tai bent sekancia visada gaunu...keista.. kazkaip... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 08 11, 13:02)
as gal ne taip truputi issireiskiau... ax.gif nu nesvarbu...

friends.gif flirt.gif
Atsakyti