Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

na tai su pirma galima...o del kurimo puslapio paciai...jei apie tai nieko nenutuoki, ti kazin...be to su antra nuoroda...galima pasidaryti...uz hostinga susimoki 1 lt, susikuri puslapi pagal juos ir fsio... 4u.gif
Atsakyti
schmoll.gif Pasiskaityk jie tik adresa suteikia ir uz tris litus (jeigu tu apie ten.lt)
Atsakyti
nu gal maisau ka... unsure.gif bet galima per pirmaji kurtis tuomet.susikurti tai tikrai nesusikurs, jei to neismano...pasiskaityt neuteks apie tai... schmoll.gif
Atsakyti
Yra visai paprastuciu programeliu, kaip tarkime front page arba web page maker smile.gif. Ten net mokintis nereikia
Atsakyti
nu nzn...gal, nesiginciju... rolleyes.gif bet...nu mano kitokia nuomone... rolleyes.gif manau, kad jei taip paprasta butu, niekas nemoketu tokiu dideliu pinigu uz puslapiu sukurima...be to mano vyras tuo uzsiema, tai mazdaug matau kaip tai vyksta... rolleyes.gif
o tie kur nurodyti...tai visu pirma visai nerimtas puslapis, kuris neaisku kaip veiks, t.y. daznai neveiks......ir ji paleidziant normaliai, taip pat reikia moketi metini mokesti...tas pats kaip freewebs ir kt...
o siaip ko mes cia gincijame... mirksiukas.gif kiekviena turi savo nuomone ir prie jos likim... ax.gif manau kiti dar kitaip pasisakytu, neissemiama tema... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 09 rugpjūčio 2008 - 20:44
Na kodelgi ginciames smile.gif . Internete , bent jau man, dazna problema, kad tono nesigirdi zmogau, pagal tai daug gali nuspresti - piktas jis ar ne. Bet pati rasei, kad sukuri ir fsio. Na, nelabai nusimanantiems tokios reikaluoser (kaip pvz. as ) tai gerai, ir dziaugiesi, kad apskritai veikia biggrin.gif
Atsakyti
ne tai as ir sakau, kam ko reikia...jei tinka tai gerai...irmius nurode pvz kuris jai tiktu , as ir nurodziau...supratau, kad reikia nemokamai...anie sudetingesni ir reikia moketi kad veiktu normaliai...tai manau mano nurodytas, veiktu normaliai, butu paprasta susikurti ir tt...o apie tavuosius nieko nesakau...jei tau tinka, naudok...kiek aplink mane kas tuos variantus yra isbande su laiku nepatiko...ir viskas...
dabar tik kam to reikia, tegu atsirenka ir fsio.. ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzteks gincytis del tu puslapiu g.gif

Gal kas galit man pasakyti, kaip reikia normaliai nufotkint darbeli?

Nu niekaip nesigauna... doh.gif
Atsakyti
jei apie papuosala kalbi, tai pabandyk naudoti makro rezima fotoaparate...pasirink naturalia dienos sviesa (neblogai giedra diena) ir darbeli pasidek ant balto pavirsiaus, tam labai gerai tinka baltas popieriaus lapas...pabandyk... mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu

Pabandysiu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti, gal kas gyvena Kaune ir daro uzsakymus internetu ivairiausiu karoliuku ir kitu ivairiu priemoniu? Gal butu galima uzsisakyti su kuo nors kartu? smile.gif
Atsakyti
Jeigu nori, galime uzsisakyti kartu is tavokaroliukai.lt , nes man ten reikia vos poros detaliu, tai galim susijungti
Atsakyti