Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

Oo, koks grazuolis. Cia ant troselio verei? Kaip planuoji uzbaigti su troseliu? Ir kiek tiksliai karoliuku sunaudojai?
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2008 07 14, 22:14)
Oo, koks grazuolis. Cia ant troselio verei? Kaip planuoji uzbaigti su troseliu? Ir kiek tiksliai karoliuku sunaudojai?

ant troselio tik mokiausi, nes kažkur valą nukišau doh.gif ir tuos karoliukus ėmiau tik kaip mokymo priemones lotuliukas.gif nesuskaičiavau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 14 liepos 2008 - 21:35
Ajajai, as irgi noreciau burbuliuka susiverti is 4mm. akmeniniu ar tikliniu karoliuku, bet va klausimas - kiek man ju reiketu uzsipirkti?
Atsakyti
Tam paprastam reikia 30 karoliukų.

Fishke, šaunuolė!
Atsakyti
Turiu greita klausimuką. Turiu štai tokius karoliukus user posted image
Ir mačiau, kad kažkokiu priedu galima jį pritvirtint kaip pakabuką ir pan... tai vat gal žinot ar rankdarbiai.com kur jų rasti blush2.gif blush2.gif skubiai reik...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmius: 17 liepos 2008 - 22:46
ten nemaciau...bet labai gerus ir grazius esu pirkus ir prie ju tvirtinus is ciklantos...nzn is kurio miesto...bet kaune ir vilniuje ji yra... 4u.gif
mano parase prie papuosalu yra auskarai taip tvirtinti...tokie pat tik melyni... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 17 liepos 2008 - 23:24
Greičiausiai pas tave ir mačiau biggrin.gif o kur kaune tokia yra? ir kaip jie atrodo? g.gif
Atsakyti
jei kaune vaziuosi, tai vaziuok i centra...mickeviciaus gatvej, pries sodra...nes kur prie stoties yra ciklanta, kai buvau neturejo...o ten nuvaziavus taip ir pasakyk , kad reikia priedu, pakabinti akmenukui, kaip pakabuka....jie zinos...as taip ir prasiau...prie kasos po stiklu jie sudeti... mirksiukas.gif
o atrodo taip kaip matai...suemimai du kuriuos gali ikisti i akmenuka ir kilpute per kuria persiveria...nedidukai tokie...gal dar kokiu tures...manau tikrai rasi... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 17 liepos 2008 - 23:40
Arba galima drąsiai pritvirtinti vielute smile.gif
Atsakyti
AA tai ten ta parduotuvė.. i pavadinima net nepažiūrėjau... šią savaitę du kart pakeiliui buvau į ją užėjus doh.gif doh.gif doh.gif o gal auksarankėse tokių yra? kaip tik užsisakinėju g.gif

O gal štai tokie tinka? http://www.auksarank...products_id=414
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmius: 18 liepos 2008 - 11:51
Gabii, as rytoj vaziuoju pro Kauna, tai stoti teks laukti kito autobuso pusantros valandos. O tai kur ieskot tos ciklantos prie stoties, kazkaip kiek vaziuoju neteko matyt. g.gif
Atsakyti
prie stoties yra tokia didele parduotuve...is tos puses iejimas kur vartai yra autobusam isvaziuot...ten buvusi buitis...na iskart pamatysi....tai va ieini....ir berods iskart ji ir matosi... 4u.gif
Atsakyti