Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

Nu nezinau, kas tau ten nesigauna, bet zinok, kad as kol ismokau padorias kilputes pasidaryti sugadinau 50m. vielos. Bet ji buvo labai stor ir kieta, netokiems tikslas, taciau dabar galiu pasigirti, kad man gaunasi lygios grazios kilputes. Bandyk dar pagal cia daryti:
http://www.auksarank...topic.php?t=193
Atsakyti
Na man tai tos kilputes pakankamai greitai pradejo darytis grazios smile.gif pirmos aisku nekokios buvo, bet viskas ateina per darba mirksiukas.gif nei vienas negime mokedamas.


Norejau paklausti, kokia detale dedama, norint, kad akmenukas butu pakabuku, t.y. kad ji butu galima uzverti ant grandineles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 30 birželio 2008 - 17:44
cindy, tokį turi galvoj?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2008 06 30, 20:05)
cindy, tokį turi galvoj?
user posted image

Galbut toks, dekui blush2.gif
Atsakyti
kadangi as wel tingejau skaityti tema, tai turiu klausimeli blush2.gif
as noriu pasidaryti kaklo papuosala zinau kaip, bet wa, kokia wirvute naudot? g.gif
su siulu manau nekas bus... schmoll.gif
patarkit, prasau 4u.gif
Atsakyti
Ant troselio. O dabar nori nebori teks pasiskaityti tema smile.gif ir suzinoti kaip juo naudotis. Jis dar vadinamas juvelyrine vielute, metalizuota vielute, juvelyriniu siulu
Atsakyti
esu dideliu noru deganti-pradedanti vėrėja biggrin.gif tai man labai rikia jūsų patarimų wink.gif susidūriau su galvosūkiu,kaip užbaigti vielutę apyrankei ar vėriniui,kad neliktu mazgu ir graziai atrodytu? kokius spustukus naudoti?
labai dekui uz pagalba wink.gif
Atsakyti
QUOTE(L.o.v.e @ 2008 07 03, 22:05)
Ant troselio. O dabar nori nebori teks pasiskaityti tema smile.gif ir suzinoti kaip juo naudotis. Jis dar vadinamas juvelyrine vielute, metalizuota vielute, juvelyriniu siulu


Aciu labai 4u.gif mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Ingare - tikrai kalbeta sioje temoje, prasau pasiskaityti
Atsakyti
sveikos, norėjau paklausti, kaip šiame paveikslėlyje va čiaaaaaa yra užtvirtinami karoliukai, kad jie nesislankiotų ax.gif na nežinau ar aiškiai paklausiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(**SM** @ 2008 07 09, 11:44)
sveikos, norėjau paklausti, kaip šiame paveikslėlyje va čiaaaaaa yra užtvirtinami karoliukai, kad jie nesislankiotų  ax.gif  na nežinau ar aiškiai paklausiau  blush2.gif

spaustukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sssss @ 2008 05 18, 14:41)
Labas. As ir pradedancioji. Skaiciau ir neradau apie video pamokeles. Paziurekit www.youtube.com Ivesti Karla Kam. Labai ziurint daug ka galima ismokt.
Papildyta:
Surasysiu kokias man pavyko surasti internetines parduotuves:
www.swpasaulis.com
www.rankdarbiai.com
www.karoliai.com
www.auksarankems.info
www.hobera.lt
www.beads.lt
www.fixidejos.lt
www.perliukas.lt
www.tavokaroliukai.lt
www.karoliukai.lt/index.php?nt=karoliukai

Manau tinkamu prekiu tikrai rasit. As dar tik pirkus rankdarbiai .com


Papildyta
www.karoliukai-akmeneliai.lt
www.karoliukai.eu

Atsakyti